Léto a seno - 9. DÍL - Filmový maraton

13. srpna 2012 v 14:00 | Zasněná |  Léto a seno

název: Léto a seno
vytvořila: Zasněná
díl: 9.

K tomu jsem na notebooku pustila kreslenej film, který to potvrdil a tak se s popcornem začal filmový maraton.


Po kresleném filmu se ale pustil pravý japonský horor, který si vydupal Josh. Andy byla sice s Niallem proti, protože hororovými fanoušci moc nejsou, ale nakonec souhlasili. Mě to tak bylo jedno. Strachoprt nejsem, takže jsem hrála nejdřív hrdinku, ale v půlce jsem si to rozmyslela. Nebylo mi z toho nadvakrát dobře a tak jsem šla do kuchyně pro sklenku vody. Než jsem se ale stačila vydýchat, opět mě vylekal můj blonďatý kamarád. Šel ze schodů potichu jako myška a najednou na mě vybafl za rohem. ,,Tohle už mi nedělej.'' řekla jsem naštvaně. ,,No no, to si takový posera?'' štouchl do mě. ,,Taky by si byl, kdybych ti tohle provedla.'' odpověděla jsem. ,,To víš, já svatozář na hlavě nemám.'' vyplázl jazyk. ,,Jo, jsi čert, který potřebuje zchladit.'' rychle jsem na jeho hlavu vychrstla zbytek studené vody ze sklenice a s velkým smíchem utíkala do pokoje, než se z toho vzpamatuje a bude schopen mi to nějakým způsobem vrátit. ,,Héj Darcy, to si odskáčeš!'' volal za mnou. ,,Až naprší a uschne!'' odmlouvala jsem a už byla zpátky v pokoji a schovala se pod peřinu. ,,Co je?'' zeptala se mě Andy. ,,Uvidíš.'' odpověděla jsem udýchaně. V tom Niall vtrhl do pokoje, už bez mokrého horního dílu pyžama, který držel v ruce a odhodil ho na zem. Vrhl se na mě a začal mě lechtat. ,,Né né prosím, to šimrá. Jsi mokrej Nialle, né prosím!'' smála jsem se a škubala sebou. ,,Budeš už hodná?'' kývl hlavou. ,,Ano, budu, slibuju.'' souhlasila jsem. Poté mě ještě jednou zašimral na noze a nechal to bejt. Všimli jsme si ale, že v pokoji jsme jen my dva. ,,Kam šli?'' divila jsem se a sedla si do tureckého sedu. ,,Asi nám chtěli nechat trochu místa a času pro sebe.'' pousmál se a čekal na mojí reakci. ,,Žádné lechtání už nebude.'' kroutila jsem hlavou. ,,To jsem neměl na mysli, ty hlupáčku.'' uchechtl se a jemně mě šťouchnul, abych si lehla na záda. Ihned se sklonil a ruce si opřel z každé strany, aby se mi nepodařilo utéct. ,,A co máš tedy na mysli?'' zaculila jsem se. ,,Tohle.'' na jeho tváři se objevil roztomilý ďolík a už to bylo. Na druhý pokus se naše rty setkaly v krásném polibku. Samozřejmě se to neobešlo bez motýlku v břiše. Přitiskla jsem se k němu víc a vjela mu prsty do vlasů. Líbal tak něžně, ale odhodlaně. Ano, oba jsme v tom byli až po uši. ,,Co když se vrátí?'' zeptala jsem se ho. ,,Nevrátí.'' zamumlal s přesunutím polibků na můj krk. ,,Jak si můžeš bejt tak jistej?'' nechápala jsem. ,,Znám Joshe. Beztak na Andy čeká romantická procházka, která se protáhne.'' usmál se a poté přes nás přehodil peřinu...

,,Darcy, Andy, kluci vstávat! Už je půl deváté!'' probudila mě Lucy volající z kuchyně. Protáhla jsem se a rozhlídla se po pokoji. Hrklo ve mně. ,,Nialle vstávej, dělej, oblíkej se!'' hučela jsem do něj, aby vstal než Lucy vtrhne do pokoje a uvidí nás takhle spolu pod peřinou. Blonďáček se naštěstí rychle vzpamatoval a začal se oblékat, já spolu s ním. ,,Bylo to super.'' šibalsky se na mě přitom usmál. ,,Jo bylo, ale teď padej a najdi Joshe, já se porozhlídnu po Andy. Nevíš kde by mohli být?'' nic mě nenapadalo. ,,Napadá mě jen stáj, kam jinam by se schovali?'' podotkl Niall.
Hned potom jsme tiše vypadli z pokoje a proplížili se kolem kuchyně. Utíkali jsme do stájí a našli je. ,,Bingo.'' zasmála jsem se, čímž se moje kamarádka a Niallův bratranec probudili. Spali na seníku jako mimina. Dívím se, že je tu ještě nikdo nenašel. ,,Pojďte vy dva, musíme na snídani, než něco Lucy zjistí.'' vytahali jsme je po jednom na nohy a utíkali zpátky.

U snídaně vládlo hrobové ticho. Nakonec ho ale přerušil děda. ,,Tak co, jak se vám spalo kluci?'' koukl na jednoho a pak na druhého. Niall s Joshem zrudli jak rajčata. ,,Dobře.'' odpověděli souhlasně a rychle. Andy se začala v tu chvíli šíleně řehtat. Aby se uklidnila, věnovala jsem jí kopanec do nohy pod stolem. ,,Ehm, pardon. Vzpomněla jsem si na jednu scénku z včerejšího filmu.'' zakecala to okamžitě. ,,Jakou?'' vyzvídal opět děda. ,,Ále, jeden chlapík.. ehm.. sklouzl na šlupce od banánu a skončil ve vaně.'' vymýšlela si. To by jí šlo. Kluci se potom naoko zasmáli, jakože si na to vzpomínají. ,,No když už jsi začala tou vanou, připomnělo mi to tu louži, co jsem dnes ráno tady musela vytřít. To si někdo spletl záchod s kuchyní?'' načala nové téma Lucy. Niall se na mě zvědavě podíval a čekal, co řeknu. Kousla jsem se do rtu a začala přemýšlet. ,,Jsem asi náměsíčná, tak jsem si zřejmě šla pro sklenici vody no a nějakou náhodou ji asi vylila.'' vymýšlela jsem zase já. ,,Aha.'' přikývla nevlastní babička, ale nevypadala, že by mi to dvakrát věřila. Naštěstí se v tom nepiplala dál.

,,Tak dělej povídej, co bylo, když jsme odešli?'' začala se mě hned Andy vyptávat, když jsme šly po snídani uklidit náš pokoj. ,,Nejdřív mi řekni, proč jste odešli?'' zeptala jsem se. ,,Tak vy i my jsme chtěli více soukromí, tak jsme s Joshem jednoduše vypadli. A nezakecávej to. Řekni, bylo něco?'' kousla se do rtu. Protočila jsem panenky a nechala to být. Tím jsem jí ale ani zdaleka neodbyla. ,,Darcy! Ty divoško jedna! To jsem nevěděla, že jdeš na to až takhle rychle.'' smála se. ,,Ticho bože, vždyť to všichni uslyší.'' hodila jsem po ní polštářem. ,,Ooo Niallku, já tě tak miluju, ooo.'' začala pusinkovat proužkovanou věc, kterou jsem po ní hodila. ,,Andyno, přestaň!'' svalila jsem jí na postel a začaly jsme se prát. ,,To odvoláš!'' zvedla jsem po chvilce ukazováček. Moje nejlepší kamarádka ale nepřestala. ,,Tak co, jakej je? Užila sis to?'' smála se dokola. To už ani já nezvládla a začala se chechtat taky. ,,Ty jsi blbá. A co ty? Co Josh, hmm?'' pohodila jsem hlavou. ,,No co, co. Byl to jednoduše zážitek na celý život.'' mrkla na mě s šibalským úsměvem.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

- Máte rádi horory?
- Jaká je vaše oblíbená scéna z tohoto dílu?
- Berou jejich vztah Niall a Darcy vážně?
- Co asi bylo na seníku?
- Bude si Andy Darcy pořád dobírat?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Klaudi* Klaudi* | Web | 13. srpna 2012 v 15:37 | Reagovat

- áno, ale neľúbim ich pozerať sama :D
- to je ťažké, pretože ja som hltala úplne všetko, čo bolo v tomto dieli;  ale asi najviac to, keď boli spolu len Niall a Darcy :)
- nemyslím si no mohli by :P
- viem ale hanbím sa to napísať :D
- asi áno ale keď pôjdu domov, možno Andy zvážnie :)
btw. super časť! :) ja som tu čakala, kedy konečne pridáš pokračovanie, a neviem sa dočkať ani na ďalší (posledný:() diel :) ♥♥

2 Zaira* Zaira* | Web | 13. srpna 2012 v 16:40 | Reagovat

- Miluju je ♥ :D
- Asi to s tím Niallem, jak se mazlili :)*
- Niall určitě, ale Darcy nevím.. no snad ano! :-D
- Úúú.. vzrůšo :D
- Tak to si kamarádky dělají, tak asi ano ;)

3 Cath!e Cath!e | Web | 13. srpna 2012 v 21:46 | Reagovat

- Ani moc ne :D
- Hmm, asi to, jak polila Nialla a pak byli spolu :D bylo to sladkééééé :D
- Nevím :D asi Niall jo, ale Darcy ne :D :D
- Ehm, noooo typla bych si, že buď to samé jako v pokoji :D a nebo nic nebylo :D :D
- Určitě, už je taková :D :D
Náááádherný díl :D jako já tuhle povídku naprosto žeru :D už se moooc těším na pokráčkooooooo :D

4 Lil Lil | 14. srpna 2012 v 3:54 | Reagovat

- mám, ale musí se být s kým koukat
- Niall a Darcy jednoznačně! ale jinak oblibenych částí tam je víc :)
- Doufám, že berou oba! :)
- stejná scéna z pokoje :D
- má to v povaze, takže asi jo :D

5 Ter. Ter. | Web | 16. srpna 2012 v 15:16 | Reagovat

- ¨Jo, ale sama bych se na ně nikdy nekoukala!!:'D
- Ty se ptáš?!:D Niall, Darcy, postel, mokro,..:DD
- No počkej..to si piš že jo!:D
- Podle mě..něco podobnýho tomu pokoji..;D
- jak tak na to koukám, asi jo..:D

Skvělej díl..ta scéna..aww!:')) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama