Léto a seno - 7. DÍL - Večírek

6. srpna 2012 v 14:00 | Zasněná |  Léto a seno


název: Léto a seno
vytvořila: Zasněná
díl: 7.

Celá udýchaná jsem si šla sednout, když skončila hudba. ,,Fuj, už mě bolí nohy.'' vydechla jsem. ,,Jo mě taky. Nechápu kde ti dva berou energii.'' zasmál Niall se směrem k Andy a Joshovi, kteří to tam zase rozjížděli. ,,Vypadá to, že si padli do oka.'' podotkl a sedl si vedle mě. ,,Taky si myslím. Andy říkala, že Josh je fajn.'' přikývla jsem. ,,No a co ty? Ty už někoho máš?'' natočil se ke mně s jiskřičkou v očích.


,,Teda ty jsi zvědavej.'' zasmála jsem se. ,,Ale tak víš, na každém prstě jich mám tak pět.'' vtipkovala jsem. ,,Tak u tebe by se člověk nedivil. Holka jako ty může mít určitě každého.'' pousmál se a mrknul na mě. Cítila jsem, jak mi rudnou tváře, tak jsem alespoň sklopila oči. ,,Ale, ty se červenáš.'' smál se Niall. ,,Víš co? Pojď rači tancovat. Moc toho namluvíš.'' pobídla jsem ho a zamířila si to zpět na parket. ,,Běž napřed.'' kývl hlavou a dál seděl. ,,Fajn, lenochu.'' vyplázla jsem na něj jazyk. Po jeho malém úšklebku jsem se vydala k Andy. Josh nás nechal a šel za Niallem, chudák toho měl dost.

,,Myslím, že kluci zítra budou vstávat tak ve tři odpoledne.'' chichotala se Andy a já přikývla.
Tancovaly jsme jako bychom byly největší královny večírku. Lidé kolem nás nám museli nechat trochu více místa, abychom je pořád nedrcali. Po chvilce jsme na parketu byly samy a ostatní utvořili kolečko a tleskali. Bylo to milé. Když Niall zahvízdal, otočila jsem se na něj a kousla se do rtu. Pomalu jsem se vydala k němu a když prokoukl můj úmysl, bránil se. ,,Ne já tam nepůjdu. Darcy ne.'' zasmál se a ruce dával před sebe. ,,Ale jo, půjdeš, jdeme.'' vzala jsem ho za ruku a táhla ho na volné prostranství. ,,Jo Nialle rozjeď to!!'' volal za ním Josh. To už ale i jeho tahala Andy z židle. ,,Blázníš před tolika lidmi. Vždyť to bude trapas.'' kýval nevěřícně hlavou blonďáček. ,,Když trapas, tak ať stojí za to!'' zahučela jsem a popadla ho. Nakonec spolupracoval a musím říct, že to taky pěkně rozjížděl. Hrála nám rytmická hudba takže nebylo co řešit. Andy ale poté napadlo, že bychom udělali čadu a tak tu zase byly irské tance. Ostatní se chytli a podle plánu se postavili za nás a ti další zase za ně, takže se utvořili řady přes celý parket s námi v čele. Byla to sranda, moc jsem si to užívala. Lepší jak ty diskotéky u nás doma, opravdu.

Po hodince už mi ale docházely síly. Bylo mi navíc horko, tak jsem se nenápadně vypařila a šla na vzduch. Zamířila jsem na parkoviště k dědovému autu a opřela se o kaputu. Nemohla jsem se vynadívat na hvězdy, tak hezky svítily. Byla jich plná obloha.
Trhla jsem s sebou, když se vedle mě objevili dva neznámí kluci. Jeden víc opitý než druhý. ,,Ale copak tady děláš takhle sama slečinko? Musí ti být zima.'' zakřenil se černovlasý. Měl na sobě koženou bundu a ryfle. Táhlo z něho jak z výfuku. Po očku jsem se koukala kolem dokola, ale nikde nikdo. Super, co teď budu dělat? ,,Pokud chceš, můžeme tě zahřát.'' přiblížil se ke mně druhý zrzavý kluk. Oba mohli mít tak jak já. ,,Měli byste raději jít, nestojím o společnost.'' snažila jsem mluvit rázně, ale hlas se mi třepal, jako by bylo mínus dva pod nulou. ,,Ale to my zas o společnost stojíme.'' usmál se černovlasý. ,,Tak se běžte poohlídnout jinde.'' popošla jsem krok doleva, ale oblíčili mě. ,,Jděte pryč!'' zvýšila jsem hlas. ,,Ale no ták kočičko, jen si chceme zkrátit čas.'' chytl mě kolem pasu prozměnu zrzek. ,,Dej ty pracky pryč.'' odtrhla jsem se od něj. To mi ale stiskl pevně ruce za zády. ,,Au pusť mě, to bolí! Pomoc!'' volala jsem. Černovlasý ke mně hned přiskočil z druhé strany a dal mi ruku přes pusu. ,,Buď potichu, jinak to bude ještě horší.'' pohrozil mi. Chtěla jsem se nějak bránit, ale nešlo to. Už jsem ani nedoufala v záchranu...

,,Hej, co to děláte? Vypadněte odsuď! Nešahejte na ní!'' vrhl se na černovlasého kluka ze zadu můj zachránce. Svalil ho k zemi a pak ode mě odstrčil i toho druhého. Pak se začala bitka. Nevěděla jsem co dělat. Oba dva se na Nialla vrhli. Neměl moc šancí, ale nějak je nakonec zdolal. ,,Klídek kámo, už jdem.'' vzdával to se strachem a natrženým rtem ten černovlasej. ,,Pro tebe nejsem žádnej kámoš, ty čuně!'' vrazil mu ještě jednu Niall. Jeho kulhavý kamarád ho popadl a oba běželi pryč, ani se raději neohlédli. ,,A už se tu neukazujte!!'' zakřičel za něma můj anděl. Pak se ale zamotal a kdybych ho nepodepřela, málem by upadl. ,,Mám tě.'' opřela jsem ho o kapotu auta. Měl menší modřinu na lícní kosti a jeho košile byla na odpis. Další zranění naštěstí neměl. ,,Jsem v pohodě.'' ujistil mě, když si všiml, že ho prohlížím. ,,Víš to jistě? Nic tě nebolí? Mám někoho zavolat?'' ptala jsem se. ,,Ne nikoho nevolej, už je to dobrý. Spíš, není nic tobě? Neudělali ti něco ti zmetci?'' staral se zase pro změnu on. ,,Ne, přišel si právě včas. A mimochodem, děkuju. Nevím jak by to dopadlo, kdyby ses tu neukázal.'' pousmála jsem se na něj. ,,No vypařila ses, tak jsem měl strach. Napadlo mě, že si už odjela, ale Andy tam pořád byla. Tak jsem se šel podívat sem a pak..'' zrychloval vysvětlování a zase byl ve stresu, tak jsem ho zastavila. ,,Čšš už je to za námi. Nemysli na ně.'' dala jsem mu ukazováček na pusu. ,,Jak můžeš být tak klidná? Víš co se mohlo stát?! Ti kluci nejsou od nás, nikdo je nezná..'' už zase začal. ,,Nialle,'' uklidňovala jsem ho a dívala se mu do očí. ,,už je to v pořádku ano? Nakopal jsi jim ty jejich velký zadky a poslal je někam. Už se tu neukážou. Nic mi není. Jsem v pohodě, protože jsi tu se mnou. Klid, dýchej.'' říkala jsem pomalu. Konečně z něj ten vztek vyprchal. ,,Teda, to je situace. Ty mě tady uklidňuješ, přitom by to mělo být naopak.'' kroutil hlavou. Musela jsem se tomu zasmát. Pevně jsem ho objala kolem pasu a opřela si hlavu o jeho rameno. Pohladil mě po vlasech a nakonec mi dal pusu na čelo. Začala se to schylovat určitým směrem a vůbec jsme se tomu nebránili. Naklonil se ke mně a když byl tak centimetr od mých rtů, někdo nás vyrušil. ,,Ehm Darcy nasedni, už pojedem.'' ozval se děda. Odtáhla jsem se od Niall a otočila se. Stáli tam všichni. Děda, Lucy, Andy, Josh i Niallova máma. Všichni se divili, co se Niallovi stalo, tak jsme vysvětlili situaci. Poté jsme se rozloučili a jeli domů.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

- Líbil se díl?
- Zastali byste se taky někoho, kdyby byl v nouzi?
- Výjde to Joshovi a Andy nebo budou jen kamarádi?
- Potkali jste někdy takovéhle týpky?
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 S* S* | Web | 6. srpna 2012 v 14:39 | Reagovat

nooo já bych řekla, že to bude až večer, ale ještě se kouknu do programu :D

2 Zaira* Zaira* | Web | 6. srpna 2012 v 20:31 | Reagovat

Sakra.. a zase si tu pusu nedali :D :D To mě naštvalo..

- Byl unikátní, jako každý jiný!
- To snad každý, ne? :D
- Jejda, já nevím, snad jim to výjde, protože se k sobě dóst hodí :)
- Jžš, ne a ani bych nechtěla.. fuj :D Chudák Darcy. Tak ale ona je krásná, tak ať se nediví, že po ní jedou ikdyž je to hnus :-D

3 Zaira* Zaira* | Web | 6. srpna 2012 v 20:32 | Reagovat

Jinak.. to si děláš prd*, že bude mít tato povídka jen 10 dílů :D

4 Rachna. Rachna. | E-mail | Web | 6. srpna 2012 v 23:03 | Reagovat

- Jo hrozně, ale chci pusu!! :D
- Podle toho kdo by to byl :D Jsem docela malá, a kdyby to byl homotluk tak asi těžko určitě bych, ale šla pro pomoc :D
- Výýýýýýýýýýýýýýýýjde! :D
- No jednou na jendom festivalu se tam na mě koukal jeden kluk díky bohu za bratrance :D

5 Lorenzo Lorenzo | Web | 7. srpna 2012 v 10:33 | Reagovat

- Určitě se líbil. :) Chyběla mi ale pusa jako ostatním. :D
- Jasně. ;)
- Výjde, to je jasný. :D
- Naštěstí ne. :D

6 Alic Alic | 7. srpna 2012 v 16:45 | Reagovat

- PUSAAAA :D Ale bol skvelý, aspoň, že si Darcy zachránila ;)
- Určite :)
- Neviem :D Tvoje myšlienky sú nevyspytateľné, takže neviem :D
- Raz :/

7 Ter. Ter. | Web | 16. srpna 2012 v 15:04 | Reagovat

No to nééé, takhle to ukončit?!:O :D Niall superhrdina..áách! :'))
- Dokonalej!! :'))
- Určitě!! :)
- Jako..mělo by jim to vyjít, ale do hlavy ti nevidim, takže...si to přečtu..;D
- Ne, a doufám, že nikdy nebudu mít příležitost..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama