Léto a seno - 5. DÍL - Vodní bitva

30. července 2012 v 14:00 | Zasněná |  Léto a seno

název: Léto a seno
vytvořila: Zasněná
díl: 5.

,,Takže tři,'' začal odpočítávat Josh. ,,Andy utíkej!'' pobídla jsem jí a už letěla pryč. ,,dva,'' pokračoval hlasitě Niallův bratránek. ,,Dáme vám malý náskok!'' volal blonďáček. ,,jedna, na ně!!'' a začala válka...


,,Ááá!!'' vykřikla Andy, když jí zasáhla Joshova pistole. Věděla jsem, že Niall bude pronásledovat mě a tak jsem ještě víc zrychlila v běhu, protože Niall je dobrý běžec a lehce mě může dohonit. Schovala jsem se za verandu a oddýchávala. ,,Darcy! Já vím, že jsi někde tu!'' Niallův hlas se přibližoval mým směrem. Nevěděla jsem co dělat. Nechci se vzdát, ale ani nechci být mokrá. Najednou jsem zbystřila. Moje oči zaměřily zbraň zbraň, kterou jsem chtěla použít. ,,Tady si!'' zasmál se Niall a namířil na mě pistol. Otočila jsem se na něj a zvedla ruce. ,,Vzdáváš se slečinko?'' zeptal se spiklenecky. ,,Noo to nevím.'' usmála jsem se nevinně a kráčela pomalu dozadu. Niall pořád na mě mířil, takže jsem každou vteřinu mohla schytat ledovou vodu do obličeje. ,,Měla by jsi, nebo to bude hodně studit.'' zasmál se a zaměřil se na moje modré tričko. ,,Né, to neuděláš.'' zavrtěla jsem hlavou a víc se přibližovala nenápadně k hadici. ,,Ale jo udělám.'' kýval hlavou s úšklebkem na tváří. ,,No ták Niallku, ty jsi takový dobrák. Přece bys neublížil svojí nejlepší kamarádce, která tě má tolik ráda.'' nasadila jsem nevinný výraz. ,,Hmm? Možná bych si to mohl rozmyslet.'' uvažoval. ,,No to by jsi byl moc hodný.'' zasmála jsem se a zastavila se. Za zády jsem popadla hadici do levé ruky a pravou povolila kohoutek. Kousla jsem se do rtu. Niall složil zbraň a přiblíž se ke mně. Využila jsem situace a namířila jsem na něj hadící, ze které začala stříkat silným proudem voda. ,,1:0 pro Darcy!!'' zvolala jsem vítězoslavně a začala s hadicí lítat kolem jeho. ,,Tak to ti nedaruju Blacková. Zapomeň na nějaké slitování.'' zasmál se a zuřivě mě popadl za pas a přehodil si mě přes jedno rameno. Hned jsem visela hlavou dolů. Vzal mi hadici z ruky a odhodil ji. Pěstmi jsem mu bušila do zad. ,,Myslíš, že mě to bolí?'' zasmál se a zamířil se mnou ke žlabům. ,,Né, Nialle né!! Prosím!! Já už budu hodná!'' slibovala jsem mu. ,,Ne, ne, ne! Pěkně s tebou do vody! Aspoň se večer nemusíš koupat.'' chechtal se. Byla jsem v hájí. Nebo spíš ve žlabu. ,,Ááá!!'' zavřískala jsem, když mě tam šoupnul. Voda byla tak studená. Niall už utíkal pryč. Rychle jsem sebrala a utíkala za ním. Popadla jsem jeho pistoli a začala po něm stříkat. ,,Teď tě to nemine! Mám dobrou mušku!'' smála jsem se. ,,Dobře, dobře, vzdávám se!'' utíral si obličej tričkem. ,,Ale no ták, bojuj!'' pobízela jsem ho. ,,Darcy!!'' přiletěla najednou z ničeho nic Andy s balónkem v ruce. Josh se za ní udýchaně hnal s pistolí. ,,Nialle pomož mi!'' doběhl k němu a dal mu jeden balónek. ,,Mám něco lepšího.'' ukázal na hadici a zase ji popadl. ,,Teď Andy!!'' zvolala jsem a vyrhly jsme se znovu na ně. Voda na mě stříkala ze všech stran. Tohle byla pravá vodní bitva.
,,Tak to by stačilo!'' přerušil nám to někdo. Všichni jsme se podívali směrem k dědovi, který měl na tváři přísný výraz. Najednou se mu ale koutky zvedly od ucha k uchu a zpoza zad vytáhl další vodní pistoli. ,,Tak kdo si to chce se mnou rozdat!'' zvedl obočí a my jsme jen žasli. Začal po nás stříkat a mi zase po něm. Opravdu miluju svého dědu. S ním byla ještě větší legrace. Jednou se přidal ke klukům a byl proti nám a poté se zase strany vystřídal. Takhle jsme blbli ještě hodně dlouho, dokud Lucy nepřišla, že už je oběd na stole. ,,No Michaeli doufala jsem, že aspoň ty budeš mít rozum.'' zasmála se nad svým celým mokrým manželem. ,,Copak drahá, chceš se snad přidat?'' usmál se na ní spiklenecky. ,,Ne, jen to ne. Tak rychle usušit a ke stolu.'' házela po nás ručníky. ,,Kluci, vy jste zváni taky. Nialle doběhni potom pro mámu, že mám pro ní taky nachystaný oběd.'' dodala. ,,Jasně Lucy.'' odpověděl a poté si sundal své bílé promočené tričko s krátkými rukávy. ,,Odkdy chodíš do posilovny?'' rýpla jsem si. Vyplázl na mě jazyk a zavrtěl hlavou jako pes, že kapky vody na jeho konečkách letěly směrem ke mně. ,,To byl kompliment, ne provokace.'' zasmála se Andy. ,,Ty jsi nějaká chytrá.'' šťouchla jsem ji do ramene. ,,V tom případě si zasloužíš něco jiného.'' zasmál se a jedním krokem ke mně přistoupil a dal mi pusu na líčko. ,,Vrrr.'' smál se Josh. Cítila jsem jak rudnu. I Niall byl jak malina. Rozpletla jsem si culík a přehodila jsem si přes mokrou hlavu ručník a tím sem aspoň zakryla ty růžové tváře. Věděla jsem, že to Niall udělal z kamarádství, ale i tak. Jsem přece jen holka.

S Andy jsme šly poté do koupelny trochu zkulturnit. Převlékla jsem se do zeleného tílka s flitrovým trojlístkem a do bleděmodrých kraťasů. Vlasy jsem vyfénovala a nechala jsem rozpuštěné. ,,Teda já mám hřívu.'' podotkla jsem, když jsem se uviděla v zrcadle. ,,Teď si tu tvář nebudeš umývat co?'' zasmála se a změnila tak téma Andy. ,,Neblbni. Niall je kamarád.'' mrkla jsem na ní. ,,Slušelo by vám to spolu.'' nepřestala klábosit. ,,Hele Niall je úplně jiný člověk. On je zvyklý kydat každý den hnůj, já si zase každodenně dopřávám Starbuck.'' pohodila jsem hlavou. ,,Protiklady se přitahujou. Jen si vzpomeň na minulý rok. Byla jsi z něho úplně paf.'' dobírala si mě. ,,Bože, minulý rok jsem pořádně ještě nevěděla co od života chci.'' zasmála jsem se a rozčesávala si dál vlasy. ,,To znělo dospělácky. Chceš tím říct, že teď už víš co chceš jo?'' zvedla pravé obočí. ,,Rozhodně vím, že s Niallem chci být jen kamarádka. Vždycky to tak bylo, je a bude.'' slovíčko jen jsem zdůraznila. ,,Ok, dobře. Jen kamarádka, chápu.'' usmála se, ale nasadila výraz, že mi to vůbec nežere. ,,No a co ty a Josh? Vypadá to, že si spolu docela rozumíte.'' změnila jsem téma na ní a její vztahy. ,,Jo, je fajn. Líbí se mi.'' mrkla na mě. ,,Já to aspoň netajím.'' mrkla na mě a odešla do pokoje. Zavrtěla jsem udiveně hlavou a podívala se na sebe do zrcadla. Natočila jsem zvědavě hlavou a zaměřila se na své levé líčko, tam kde mi Niall věnoval svou pusu. ,,Ikdyž nejsem v té koupelně, přesně vím, kam čumíš!'' ozvala se Andy. ,,Zůstal ti tam otisk?'' otevřela dveře a začala se hlasitě smát. ,,Blbečku!'' vyplázla jsem na ní jazyk a zavřela jí dveře před nosem. Grr, ona je fakt hrozná. Ale musela jsem se tomu zasmát.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

- Byla to jen kamarádská pusa od Nialla?
- Může být mezi Joshem a Andy něco víc?
- A co Niall a Darcy?
- Co říkáte na Michaela a Lucy?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cortney* Cortney* | Web | 30. července 2012 v 14:41 | Reagovat

Dokonalý, dokonalý, dokonalý :') Wow !

2 Alic Alic | 30. července 2012 v 20:30 | Reagovat

- Dúfam, že nie ;)
- Prečo nie :D
- Uvidíme ako si to vymyslela :D
- Sú úplne skvelý :D
Keď povedal Michael Tak kdo si to chce se mnou rozdat! začala som sa rehotať ako kôň :D Je to úplne skvelé ;)

3 Rachna. Rachna. | E-mail | Web | 31. července 2012 v 22:54 | Reagovat

- Ne nemohla! ♥
- Musííííííííííííííííííí!!! :D
- Ty budou spolu! :D Starbuck s hnojem jako doplněk! :D
- Chci je jako dědu a babi!:D By bylo fajnový ! :D

4 Cath!e Cath!e | Web | 1. srpna 2012 v 12:44 | Reagovat

- No možná to tak zezačátku myslel, ale pak jak oba zrudli :D :D haha, vtipné :D :D
- To je jasný :D Musí být!! :D :
- Ty taky budou spolu :D :D a nebo budou ze začátku dělat drahoty?? :D :D
- Jsou skvělí a moc milí :-)
Dokonalý díííl :D už se těším na pokračování :D :D

5 Zaira* Zaira* | Web | 3. srpna 2012 v 18:45 | Reagovat

- Jééj.. to bylo tak roztomilé ^^ Myslím, že kamarádská nebyla :P
- Tak určitě :-D
- Ať jsou pár! Ať jsou pár!! :D
- Moc milý lidé ;)

6 Ter. Ter. | Web | 16. srpna 2012 v 14:53 | Reagovat

Aww..so sweet! :')) Dokonalej díl..a ten děda..:D no, povedený!! :))
- Nyny^^...to určitě nebyla..;DD :)
- Všechno je možný..:)) :D
- Hezký páreček by to byl! :'))
- Skvělí, moc milí...a zábavní!:D Docela rozdíl..od mého dědy a bbičky!!:'D

Teď, když se tak koukám na ten úvodník..Darcy mi něčím hrozně připomíná Perrie! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama