Rozděleni - 29. DÍL - Návrat domů

28. června 2012 v 16:00 | Zasněná |  Rozděleni


název: Rozděleni
vytvořila: Zasněná
díl: 29.

,,Ale tak v pohodě. Mě je to jedno. Nějaký trest mi je putna. Hlavní je, že Rachel dostala co proto.'' usmála jsem se. ,,To je pravda.'' přikývl Louis.


V dalších dnech byl klid. Rachel konečně sklapla zobák a šla si po svém. Už to nebyla ta hvězdička školy. Každý teď věděl, jaká doopravdy je. A ne, nebylo mi jí líto. Za to, co udělala, si to zasloužila.

Byl pátek a já měla jít za naší třídní, pomoct jí s výzdobou školy. Po skončení vyučování, jsem zašla do jejího kabinetu. Nejdřív jsem měla dát něco na nástěnky. Dala mi nějaké výkresy žáků. S překvapením jsem zjistila, že to jsou výkresy z naší třídy. Byli ze dne, kdy jsme měli malovat naše spolužáky. Ten den jsem si dobře pamatovala. Louis mi lezl pěkně na nervy. Musela jsem s ním sedět v lavici a kreslit jeho podobiznu. Já si ale nakonec vybrala Harryho.
Rozložila jsem výkresy na podlahu a prohlížela si je. Rose kreslil Lucas. Vypadala srandovně. Dále jsem si pak prohlížela výkresy ostatních. Až jsem se u jednoho zastavila. Vzala jsem ho do ruky a zkoumala. Nevěděla jsem, že Louis umí tak krásně kreslit. Ta holka na papíře vypadala do puntíku stejně jako já. Ikdyž jsem se ten den na něho mračila, nakreslil mě s zářivým úsměvem. Opravdu se mu to povedlo. Žádný z těch výkresů nebyl pěkný jako tenhle. Ne že bych vychvalovala sebe, ale Louis vystihl každičký detail.
Až moc jsem se zasnila. Dala jsem výkres k ostatním a šla k nástěnkám.
Práce šla od ruky. Po nástěnkách přišlo mytí oken, úklid některých tříd a nakonec třízení knih v knihovně. Smithová mi toho přidala sice víc, než jen zdobení, ale mě to nijak nevadilo. Já se práce nebojím, narozdíl od Rachel, na kterou jsem se byla rychle podívat v kuchyni. Patlala se tam s nádobím strašně pomalu.

Pracovat do cukrárny už jsem odpoledne nešla. Dneska měli Harryho propustit z nemocnice a tak jsem spěchala za ním. Byli tam i jeho rodiče. Oba byli rádi, že budou mít svého syna zase doma. Louis ale nepřišel, měl prý nějaké vyřizování.
Měla jsme slzy v očích, když jsem viděla Harryho stát na vlastních nohách. Sice měl ještě sádry na ruce a noze, ale vypadal šťastně. I já byla ráda. Konečně ho budu mít zase více pro sebe.

,,Tak Harry. Dávej na sebe pozor. Neskákej pod tramvaje nebo pod něco jiného, ano?'' usmíval se na něj doktor. ,,Nebojte, tady mě už neuvidíte.'' vtipkoval Harry. ,,No ještě ano. Za dva týdny sundáme ty sádry a pak už tě tu nechceme.'' smál se doktor. ,,Tak pane doktore děkujeme za všechno. Mějte se hezky a naviděnou.'' potřásl si s ním Harryho tatá a poté máma. ,,Nemáte zač. Taky se mějte pěkně. Nashledanou. Ahoj Harry.'' poplácal Harryho po rameni a pomalu jsme šli.

,,Ehm Emily nechceš dneska jít k nám?'' zeptal se mě Harry před nemocnicí. Hned bych řekla ano, ale nevěděla jsem, co na to jeho rodiče. ,,Ehm..'' kousla jsem se do rtu a podívala se na mě. Paní Tomlinsonová to hnedka pochopila. ,,Samozřejmě, že u nás můžeš přespat. Jsi u nás vždy vítaná.'' usmála se na mě. ,,Tak děkuju. Ale já sebou nemám žádné věci.'' zakroutila jsem hlavou. ,,Tak víš co, nejdřív pojedeme k tobě domů, ty se sbalíš, a potom vyrazíme k nám.'' vyřešil to hlava rodiny. ,,Tak jo.'' souhlasila jsem a usmála se na Harryho.

Dojeli jsme ke mě domů. Já si šla rychle sbalit pyžamo, pastu a kartáček, zatímco Tomlinsonovi na mě čekali v autě. Mamce a taťkovi jsem řekla, že dneska přespím u Harryho. Nic nenamítali, takže to bylo v pohodě. Jakmile jsem byla hotová, mohli jsme vyrazit o dům dál.

Louis doma ještě nebyl, takže jsme večeřeli ve čtyřech. Paní Tomlinsonova, vlastně Emma, umí vařit vážně skvělě. ,,To jsi mi neřekl, že tvoje máma je tak skvělá kuchařka.'' drcla jsem do Harryho, když jsme dojedli kachnu a poté se přesunuli do obýváku. Harry se zasmál. Emma nás slyšela a taky se usmála. ,,Děkuju Emily. Víš, u nás se umění vařit dědí. Moje máma a babička dokonce měli vlastní restauraci.'' podotkla. ,,A je to tady. Rodiná historie.'' zašeptal s uchechtnutím Harry. ,,A vy, teda ty, taky nějakou vlastníš?'' zeptala jsem se. ,,Bohužel ještě ne. Je to můj velký sen a doufám, že se mi jednou splní. Už jako malá jsem se viděla hlavní šéfkuchařkou.'' zasmála se.
Moc hezky se s nima povídalo. Emma mi prozradila pár receptů, Josh zase vyprávěl o svém autoservisu a tak to šlo dál a dál. Taky přišla řada na mě. Trochu jsem se rozpovídala o své rodině a bývalému domovu. U toho se mi zase začalo stýskat a tak jsem rači změnila téma.

Okolo půl jedenáté jsme šli spát. Harry zalezl do postele jako první a začal si číst, mezitím co já se sprchovala. Ale co se nestalo. Když jsem vylézala ze sprchy, někdo vtrhl dovnitř. ,,Louisi!'' lekla jsem se a rychle kolem sebe obmotala ručník. Cítila jsem jak mi hoří tváře. ,,Ehm sorry, já.. já nechtěl. Jen jsem chtěl.. no.. chtěl jsem..'' omlouval se hned, ale nějak se do toho zamotal. Zůstal stát a s polootevřenou pusou na mě hleděl. Nastalo trapné ticho. Ani jeden z nás neceknul. Nakonec jsem se ale přemohla a ticho prolomila. ,,No půjdeš nebo tu zůstaneš až do rána?'' snažila jsem se ho z koupelny vystrnadit. Rázem jakoby zase ožil. ,,Jo jasně. Už jdu.'' zakýval hlavou. Nešlo si nevšimnout jeho pobaveného výrazu. No já zrovna do stropu radostí neskákala. Takový trapas, pane bože.

Když odešel, oddychla jsem si. Povolila jsem sevření ručníku a chňapla tričko. Jenže to se dveře otevřely po druhé. ,,Zapomněl jsem ten ručník.'' vklouzl dovnitř vysmátý Louis. ,,Héj!'' snažila jsem se nějak zakrýt, ale stejně mě viděl. ,,Už padám.'' vyběhl z koupelny rudý jak paprika. Ihned jsem šla zamknout dveře. Po třetí už bych to neriskla. Sesunula jsem se k zemi a vydýchávala to. Bože můj proč mám takovou smůlu? Louis se vždycky objeví v pravou vteřinou, fakt jako.

Když jsem se vzpamatovala, šla jsem si oblíct pyžamo, teplé ponožky a vrátila jsem se k Harrymu. Ten už čekal. ,,Už jsem tu zlato.'' vklouzla jsem pod peřinu a políbila ho. ,,Konečně.'' zachechtal se a polibek mi oplatil. ,,Doufám, že tě moc naši dneska nenudili.'' podokl a objal mě zdravou rukou. ,,Ne, právě naopak. Jsou to úžasní lidé. Jsem ráda, že jsem je poznala zas trochu víc.'' usmála jsem se. ,,Páni. Tak to jsem rád. Jim se taky líbíš. Máma z tebe byla nadšená.'' přikývl. Zase jsem se červenala. ,,Jsem tak rád, že můžu být zase s tebou. V poslední době se toho tolik stalo. Snad se to už teď všechno usadí.'' doufal. ,,To je pravda. Bylo toho tolik. S tebou se člověk fakt nenudí.'' poškádlila jsem ho trochu. ,,No s tebou taky ne.'' zasmál se. Poté mě pohladil po tváři a zadíval se mi do očí. ,,Chyběla jsi mi.'' řekl tiše. ,,Ty mě taky.'' souhlasila jsem. Přisunula jsem se k němu blíž a políbila ho.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

- Kreslil vás někdy někdo?
- Co říkáte na rodiče Emmu a Joshe?
- Vaříte rádi?
- Stal se vám podobný trapas jako Louisovi a Emily?
- Jak se asi v tu chvíli cítil Louis?
- Má Harry pravdu v tom, že se všechno zas utiší?

Tak předposlední díl!! :D Takové ticho před bouří řekla bych.. Tak co, těšíte se na konec? :)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Adele. || Eleanor-C.blog.cz Adele. || Eleanor-C.blog.cz | Web | 28. června 2012 v 16:36 | Reagovat

Předposlední díl?Chceš mě zabít?! Ach jooo! ;D Moje nejoblíbenější ffka končí, děs! ;D

- No jo, a dopadlo to ... zajímavě. ;D
- Myslím, že jsou v pohodě. :)
- Jo, akorát to někdy dopadne ... Ne moc dobře. ;D
- Ne, naštěstí až takhle ne. :D
- Ehmm... asi trošku trapně, ale zároveň měl asi tak trochu "druhé Vánoce". ;D
- Tak trošku si prozradila, že se asi něco stane, že je to tak?! :D No, jsem strašně zvědavá, jak to dopadne, ale ... SAKRA!JÁ CHCI, ABY BYLA S HARRYM! Mým zlatííčkéém a ťutínéém. ;D

Strašně se těším na ten poslední díl, i když zároveň mě štve, že už poslední bude. :// Ale jsem strašně napnutá! ;D Ať už je tu! ;D♥

2 Zaira* x♥ Zaira* x♥ | Web | 28. června 2012 v 17:00 | Reagovat

Ne.. tu poslední větu, že je to předposlední díl jsi jakože nenapsala, protože, kdyby jsi to fakt napsala, tak tě asi zabiji, to nesmí skončit!!! :D Doufám, že bude konec alespoň nějaký nečekaný :)

- Ne, ani nechci >> Vypadala bych hrozně :D
- Super rodiče, ani bych neřekla, že je Louis jejich dítě, protože on je narozdíl od nich velmi hyperaktivní :D (Ta koupelna to zabila) :D
- Jestli je vaření i hodit na pánvičku vajíčko a usmažit si ho na chleba, tak ano, vařím ráda :-D
- Ano, s mým bráchou ;DD
- Řekla bych, že véélmi šťastně :D
- Tak o tom se přesvědčíme v dalším díle :)

3 Zasněná Zasněná | Web | 28. června 2012 v 17:16 | Reagovat

[1]: No určitě se tam něco stane. ;) Otázkou je co, že? :D Může to být prkotina nebo velká věc...

[2]: No možná nečekaný bude.. podle toho, jak si to kdo představuje. :D

Á miluju být autorkou.. takhle aspoň nemusím trpět nedočkavostí.. všechno vím dopředu, yes! :D

4 Nugget Nugget | Web | 28. června 2012 v 18:23 | Reagovat

- Jop, ale nedopadlo to rozhodně tak, jako u Louise a Em :D
- Zdají se dost fajn:)
- Vůůůbec :D
- Ánoo, bohužel. A ne jednou :D
- Šťastnej jako blecha :D
- Doufám :)

5 Ter. Ter. | Web | 28. června 2012 v 19:04 | Reagovat

Takovej poklidnej díl.! :)) Ale hezký..!!;)
- Jo...a při vší úctě k mojí kamarádce to bylo příšerný!!;DD
- Sympatičtí...milý..skvělý rodiče!:))
- Podle toho co!!:D
- Jo..a ne jednou...na trapasy jsem já přirozenej magnet!! ;DD
- Trapně...ale zároveň šťastně 3:) :'DD
- Podle toho, co píšeš na konci, rozhodně ne!!;DD

Sakra, tvoje FFky mi budou taky hrozně chybět!!:'( Skvělý, dokonalý,....nemůžu se dočkat, až se dozvim to závěrečný rozuzlení!!.)) Aspoň budu moct odjet s klidným svědomím!! :'DD Těšim se na závěr!!;))*

6 Cath!e Cath!e | Web | 29. června 2012 v 0:34 | Reagovat

- Jj, ségra :D no vystudovala střední uměleckou, takže to bylo mooc povedený :D jako taky bych to chtěla umět, ale takový talent teda nemám :-? škoda :D
- Jsou úžasní :D
- Vůbec mi to nejde, tak se o to radši ani nepokouším :D :D
- Naštěstí ne :D :D
- Asi byl zaskočený, ale pak jak se smál... :D :D
- Doufám, že jo :D :D
Já nechci koneeec :( miluju tuhle ffku :D :D

7 ♫Nelly♫ ♫Nelly♫ | Web | 29. června 2012 v 14:18 | Reagovat

Zajímavé :DD Fakt pěkný díl :)

- Mamča :D
- Byli hodní ;)
- Docela jo :D
- Zatím né :DD
- Mno,asi trošičku trapně :PP
- Nwm :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama