Rozděleni - 24. DÍL - Bojuj

16. června 2012 v 15:00 | Zasněná |  Rozděleni


název: Rozděleni
vytvořila: Zasněná
díl: 24.

Za dveřmi ale nebyla ta protivná baba, nýbrž Louis, kterému stékaly slzy po obličeji. Opíral se o zeď, hlavu měl svěšenou. ,,Louisi?'' zeptala jsem se zaraženě. Zvedl hlavu a nadechl se. ,,Emily.'' vydechl a pevně mě objal. Nechápala jsem co se dějě, ale nic dobrého jsem nečekala.


,,Stalo se něco?'' zeptala jsem se vystrašeně, ale bála jsem se slyšet odpověď. ,,Odvezli ho. Musel jsme za tebou. Ja nevím co bude. Je to vážný.'' vysvětloval nesouvisle. ,,Počkej co? Louisi, uklidni se a řekni mi co se stalo.'' mluvila jsem na něj zřetelně, pořád byl mimo. ,,Ne, musíme jít!'' protestoval. ,,Kam musíme? Louisi? Louisi!'' nasměrovala jsem si jeho obličej ke svému, abych mu lépe rozumněla. ,,Harry je v nemocnici! Srazila ho tramvaj. Chápeš?'' vyklopil ze sebe. Musela jsem třikrát zamrkat očima a štípnout se do ruky, abych se ujistila, že se mi to nezdá. Pustila jsem ho a opřela se o dveře. Trvalo mi trochu dýl, než jsem to vstřebala. ,,Byli jsme doma a trochu se chytli. Strašně se naštval a běžel z domu. Šel jsem za ním. I na ulici jsme se hádali. Už nevím o čem. Nedával pozor a když přecházel přes cestu, jela tramvaj a on.. skončil pod ní.'' naříkal. ,,Můj bože.'' vydechla jsem. Co se to zas děje? Jedna katastrofa za druhou.
Na nic jsem nečekala a odběhla do pokoje. Popadla jsem džíny a navlíkla si je. Tričko jsem si nechala na sobě a přes něj si vzala šedý svetr na zapínání. Poté jsem doběhla zpátky k Louisovi, obula si tenisky, do rukou vzala bundu a zamkla dveře. ,,Tak pojď.'' chytla jsem ho rychle za ruku a táhla ho ven.

Nasedli jsme do taxíku a jeli do nemocnice. Ani jeden z nás cestou nepromluvil. Byla jsem zmatená a nevěděla co čekat. Co když je to opravdu vážné? Jde snad Harrymu o život? Co mi řeknou doktoři? Bude Harry v pořádku?

Zaplatila jsem taxikářovi a utíkali jsme najít někoho, kdo něco věděl. Šla jsme hned na informace a zeptala se na Harryho Tomlinsona. Sestřička jen pokývla hlavou na doktora, který právě přicházel. ,,Tak co je s ním?'' zeptal se ho hned Louis. ,,Vy jste ten bratr že ano? A vy?'' kývl na něj a poté se podíval na mě. ,,Já jsem..'' ale já nevěděla jak se mám představit. ,,Přítelkyně.'' dodal za mě Louis. ,,Aha. No nemůžu vám nic konkrétního říct. Operace ale proběhla v pořádku. Pan Tomlinson měl ale vážná zranění. Jeho stav je prozatím stabilizován. Ale čekají ho ještě nějaké testy a až po nich budeme vědět víc.'' objasnil nám situaci. ,,Můžu.. ehm můžeme ho vidět?'' vyhrkla jsem hned. ,,Ale jen na chvilku. Potřebuje teď klid, musí odpočívat.'' zvedl ukazováček. ,,Jistě.'' kývala jsem hlavou. ,,Tak pojď.'' vzal mě kolem ramen Louis. ,,Ehm pane Tomlinsone! Vy teď pojďte prosím se mnou. Svého bratra samozřejmě navštívit můžete, ale později. Sestra vás..'' chtěl vědět moje jméno. ,,Emily.'' dodala jsem. ,,Ehm Emily. Sestřička vás zavede na pokoj. Ale jak jsem řekl, jen chviličku.'' zdůraznil. ,,Děkuju.'' přikývla jsem. Louis se na mě pousmál a potom odešel s doktorem pryč. Sestra mě pobídla a šly jsme do takové místnosti, kde mi dala na sebe nemocniční oblečení. Nesnášela jsem to. Jednou, to jsem byla ještě malé dítě, jsem šla s mamkou za mím dědečkem. Museli jsme si na sebe vzít modrou čepici, roušku a ještě takový plášť. To aby ostatní nedostali infekci nebo tak něco. Nemocnic jsem se vždycky bála. Neměla jsem ráda bílé pláště, jehly a ty přístroje, které vydávali hnusné pípací zvuky. Nechtěla jsem tu být, ale chtěla jsem vidět Harryho.

,,Jste připravená?'' usmála se na mě milá černovlasá sestřička. ,,Ano.'' nadechla jsem se. Poté už mě vedla uličkou k pokoji, které mělo číslo 73. Než jsem vešla do dveří, zastavila jsem se u okna. Zabolelo mě u srdce, když jsem uviděla Harryho bezhybně ležet na nemocničním lůžku. Měl obvázanou hlavu. Na rukou měl šrámy a přivázané hadičky. Spal, ale napůl vypadal jako mrtvola. Byl tak bílý. Skoro průsvitný. Bylo mi ho líto. Muselo ho všechno bolet.

,,Nechávám vás osamotě. Za chvilku příjdu.'' pobídla mě znovu sestřička a otevřela dveře. Pomalu jsem vstoupila do místnosti. Bylo tu takové ticho. Harry tu byl sám, atkže mu nikdo nemohl dělat společnost, alespoň ne teď. Teda až na ty přístroje. Přistoupila jsem k malému stolku a vzala jednu ze dvou židlí a přisunula jí k posteli. Sedla jsem si a vzala Harryho za ruku. ,,Ahoj.'' oslovila jsem ho tiše. Věděla jsem, že mi neodpoví, když je tak vyčerpaný a spí, ale musela jsem něco říct. ,,Co jsi to zase vyvedl, hm?'' zeptala jsem se. Oči měl zavřené. Vypadal ta jinak. Z tohohle úhlu jsem se na něj dívala před pár dny, kdy ležel v mé posteli. A teď? Jakoby se všechno hezké obrátilo v to škaredé. ,,Je mi všechno tak líto. Nechtěla jsem, aby se něco z toho všeho stalo. Tak moc bych si to s tebou chtěla vyměnit. Klidně bych tu ležela místo tebe. Ale teď musíš bojovat. Zvládneš to. Všechno zase bude dobré, uvidíš. Víš, že Louis je tu taky? Teď je s doktorem, ale pak za tebou taky příjde. Má o tebe starost. Má Tě strašně rád. Chybíš nám.'' mluvila jsem a mluvila. Ale došly mi slova. Jen jsem se na něj dívala a zahřívala mu studenou ruku.

Po chvilce se sestra vrátila. ,,Musím už jít Harry. Ale zase se vrátím. Musíš odpočívat. Miluju Tě.'' sklonila jsem se k němu a opatrně ho políbila na čelo. Ještě naposledy jsem se na něho podívala a pohladila ho po ruce. Bylo tak težké od něj odejít, ale musela jsem. Vyšla jsem z pokoje a koukla se zase do okýnka. Zvedla jsem dlaň a přitiskla ji ke sklu. ,,Bojuj.'' řekla jsem do prázdna.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

- Čekali jste, co Louis řekl?
- Jak by jste reagovali na takou zprávu?
- O čem se hádali Louis a Harry?
- Máte rádi nemocnice?
- Měli jste někdy někoho v nemocnici?
- Co teď bude Emily dělat?
- A co Louis?
- Jak to bude s Harrym dál?

Jak vás mám překvapit, když vy všechno uhádnete? :D Já nevím, jak to ukončit, aby jste nevěděli, co bude v dalším díle. :D No jsem zvědavá na vaše názory! :)
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Adele. Adele. | Web | 16. června 2012 v 16:13 | Reagovat

» No jako celkem ano. To je jak noční můra toto,ach jo,...Jsem z toho mimo. ://
» Asi bych ... Nemám ráda takovéhle zprávy, většinou ze mě vytrysknou hned strašně veliké emoce, takže bych byla asi hodně .... No prostě, nevnímala bych.
» Podle mě o Emily. Ale tak nikdo neví, ale podle mě to bylo jedno z těch témat, proč se hádali.
» Samozřejmě,že ne. Jen když se tam třeba jede kvůli nějaké šťastné události, třeba narození mimča. :)
» Ano, měla. Jednou kvůli vážné situaci a jednou kvůli situaci šťastné (mimi ;D).
» Vůbec netuším, snad bude v pohodě, i když to půjde ztěžka. ;D
» To je další otazník. Já fakt nevím. Je to Louis, v tom se nikdo nevyzná. ;D
» MUSÍ BÝT V POŘÁDKU! Prostě musí! Harry Team Forever!♥♥ Ňunín můj musí být v pořádku!♥♥ A on v pořádku bude - slečna spisovatelka to ví! ;D bude,bude,bude!♥♥ Držím mu palce.Ťuťuťu♥♥ ;D

2 Adele. Adele. | 16. června 2012 v 16:15 | Reagovat

[1]: Tedy zmémé se narodilo mimi, abych to upřesnila. ;D

3 Zaira* x♥ Zaira* x♥ | Web | 16. června 2012 v 17:48 | Reagovat

Já tě ale vážně přizabiju.. Harroldé, co nám to panebože děláš?? :D :D

- Jop, ale bála jsem se toho!
- Složila bych se na místě.. :D :D
- Asi o Emily, o čem jiném?? To je ale otázka toto..
- Ráda je nemám, ale nevadí mi :)
- To snad každý né? Babičku a dědu.. a nemám to ráda
- Tak to vážně nevím, asi půjde do školy, kde jí všichni budou říkat, že za to, co se stalo Harrymu může ona :D
- To samé jako u Emily :P*
- Doufám, že to bude čímdáltím lepší.. přeju mu, ať se co nejdříve uzdraví :D

4 Christ Christ | Web | 16. června 2012 v 20:44 | Reagovat

- Hned jak jsem dočetla ten konec u předchozího dílu hned mě napadlo že si Harry něco udělal..
- Já bych se asi na místě zhroutila, nebo tak něco.. a hned bych jela do té nemocnice abych se toho dozvěděla co nejvíc..
- No určitě se to týkalo Emily, to je jasný..
- Kdo by měl? :D
- Co si tak pamatuju, tak sestru.. už ani nevím proč tam byla :D
- Vůbec netuším.. ty to stejně zase nějak zamotáš :D
- No co s ním... :D
- Doufám že se uzdraví a nic se mu nestane.. jestli ho zabiješ tak si mě nepřej! :D

Definitivně jsem se rozhodla - jsem team Louis! Je mi hrozně líto Harryho, ale podle mě se k sobě ti dva prostě víc hodí..

5 Cath!e Cath!e | Web | 16. června 2012 v 21:30 | Reagovat

- No tak trochu, ale bála jsem se toho :(
- Já bych se zhroutila :( je to hrozný když víte, že váš blízký je na tom mizerně a vy mu nemůžete pomoct :(
- Asi kvůli ní :D co jiného?? :D
- Nesnáším.. děsně depresivní a ošklivé...
- Jj a nemám na to hezké vzpomínky :(
- Tak to netuším :) ale asi se bude teď víc Harrymu věnovat :) a až se vzbudí (jako že se musí vzbudit!! :D) s ním zůstane a na Louise už nebude myslet :D
- Nevím :) ale třeba si teď uvědomí, že ona a Harry  patří k sobě :)
- Doufám, že bude v pořádku :)
Dokonalý díl :) těším se na dalšíííí :D

6 Nugget Nugget | Web | 16. června 2012 v 21:31 | Reagovat

- Tak trošku jsem tušila, ale doufala jsem, že to nebude ono.
- Já bych se nejspíš uplně složila, jsem hodně citlivej člověk :D
- O Emily, nejspíš.
- Vůbec, nesnáším je.
- Jojo, hodněkrát.
- To mě vůbec nenapadá, ale doufám že to drámo nějak vyřeší :D
- Podle mě si bude pořád vyčítat, že za to mohl on, nebo tak něco.
- PŘEŽIJE ! Doufám, že nemáš v úmyslu ho zabít ! :D

Grr, takovýhle stavy nemám ráda, sedím u monitoru jak zařezaná, oči vykulený a vypadám jak magor, vážně nemám ráda napínavý a dramatický scény :D

7 Zasněná Zasněná | Web | 16. června 2012 v 22:20 | Reagovat

[6]: Já zas drama miluju! :D Někdy mě nebaví ty nudné chvilky. :D Ale zase záleží na příběhu.. :P

8 Smile* Smile* | Web | 17. června 2012 v 19:38 | Reagovat

• Ou, tak čakala som niečo zlé, ale nie až tak? Oh My Carrot, Harry! Len dúfam, že sa mu nič tak vážne nestalo a dá sa do poriadku... (No oceňujem kreativitu- ešte v žiadnom príbehu som nečítala, že by niekto skočil pod tramvaj :D )
• Keďže mi (našťastie) takúto správu ešte nikto nikdy nepovedal, tak netuším. No asi podobne ako Emily, možno aj ešte horšie.
• O Emily. Ale chápem ich, obaja ju majú radi. No žeby to skončilo až takto... Uf, dosť silná rana. Ale krásne si to zamotala :D
• No... Bola som v nemocnici zatiaľ len dvakrát (aspoň to trvdí moja mamka): keď som sa narodila+kontroly okolo toho a potom ešte raz, keď som mala asi päť a vyberali mi mandle. Inak vôbec, maximálne som bola len niekoho pozrieť. No to sa asi nepočíta, keďže som stála iba na chodbe. Ale i tak sa nemocníc bojím. Príde mi to tam také...uzatvorené. Ako keby som bola v konzerve.
• Sestru a dedka. Lenže pri dedkovi nás do nemocnice nepustili, keďže som vtedy bola ešte veľmi malá. Ale keď bola sestra, tak nás pustili na chodbu... Bolo to hnusné. Všade sa prechádzali ľudia, ktorí vyzerali akoby ich prešlo auto a sestričky s injekciami. Bŕŕŕŕ! Nenávidím nemocnice.
• Dúfam, že sa z toho nezosype. Je teraz v dosť náročnej situácii. Verím, že sa dajú do poriadku. Ona, Louis, no hlavne Harry.
• Myslím, že si bude vyčítať, že za to môže on. Takáto situácia je náročná na psychiku človeka. Len dôfam, že neskočí kvôli tomu pod tramvaj aj on. Len ich, prosím, oboch nezabíjaj (lebo si tohoschopná-Harry umrie v nemocnici, Louis pod tramvajom a Emily sa zabije, lebo umreli oni dvaja. The End).
• Prosím, len nech žije. Vážne sa o neho bojím (trochu hlúpe, keďže je to len príbeh z tvojej fantázie, ale ver mi, ja ho teda HOOODNE prežívam). Nech sú všetci zdraví :D

9 Dadusha Dulce Dadusha Dulce | Web | 17. června 2012 v 20:40 | Reagovat

1. Áno, čakala som, že mu niečo vyvedieš :D Ale nadšená z toho nie som...
2. Asi by som sa zosypala...
3. O Emily, to je jasné.
4. Nie! Podporujú vo mne beznádej... nemám ich rada.
5. Ale áno. Babku, tetu, brata a seba :D Ale väčšinou nešlo o nič vážne, najvážnejšie to bolo s tetou... ale to je vlastne jedno.
6. Dúfam, že zostane silná. Obaja ju potrebujú, aj keď každý iným spôsobom.
7. Dúfam, že aj on zostane silný.
8. Prežije to! Musí. Je to síce "len" poviedka, ale...

10 Ter. Ter. | Web | 17. června 2012 v 21:05 | Reagovat

Opovaž se Harryho zabít !! Opovaž se !! ;D
-Čekala...a rozhodně z toho nejsem nadšená..
-Já bych se zhroutila...Emily to zvládá hodně dobře ! :)
-Tak samozřejmě o Emily..
-To jako fakt?! Nesnášim je!!
-Ano...hodně lidí včetně mě...doufám, že se to nebude opakovat..!
-Jo...tak to netušim..:/ Musí to všechno zvládnout !! :)
-Louis...taky se bude muset držet...!
-Musí přežít !!! Prostě musí ! :)
NAPÍŠU TO JEŠTĚ JEDNOU: NEZABÍJEJ HO !! :D prosííím :))

11 harry-ff harry-ff | Web | 17. června 2012 v 21:49 | Reagovat

Uplně sem ti mysela :D
Omdlela bych ? :D
O Emily, beztak :D
Celkem jo :D
Sebe :D
Netuším...
Ať se drží.
OPOVAŽ SE HO ZABÍT !!!!!! :D

12 Alic Alic | 17. června 2012 v 22:56 | Reagovat

- Bála som sa a moje obavy sa naplnili :(
- Ak by som toho človeka milovala tak ako Em Harryho, nevedela by som čo mám robiť...nedokázala by som sa na neho ani pozrieť.
- Určite Emily, ale ako tak pozerám čo píšeš tak to bude niečo úplne iné :D :D :D
- Ani nie :D
- Bola som tam párkrát.
- Bojím sa že si niečo urobí :/
- Asi to isté čo Emily.
- Nesmie zomrieť!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama