Rozděleni - 23. DÍL - Špatné zprávy

15. června 2012 v 18:00 | Zasněná |  Rozděleni


název: Rozděleni
vytvořila: Zasněná
díl: 23.

,,Podělal jsem to.'' povzdychl si a přistoupil ke mě. ,,Podělali jsme to oba.'' koukla jsem se mu nešťastně do očí a spustila další vlnu slz. Louis zareagoval tak, že mě objal. V tu chvíli mi to nevadilo. Chtěla jsem se někomu svěřit a on byl jediný, kdo do toho byl zasvěcený.


V Louisovém objetí v koutě jsme stáli hodně dlouho. Udělalo se mi líp, že jsem se někomu mohla vybrečet na rameno. A na Louisovi taky bylo vidět, že ho to trápí. Pořád mi opakoval, že to všechno bude zase dobrý, ale co když nebude? Co když se teď se mnou Harry rozejde? To bych nepřežila. ,,Bude zvonit, měli bychom jít.'' utřela jsem si poslední slzy a trochu se od něj odtáhla. ,,Jsi si jistá, že se tam chceš vrátit? Nemám tě odprovodit domů?'' zeptal se starostlivě. ,,Ne to je dobrý.'' zakroutila jsem hlavou. ,,Tak fajn, jdeme.'' přikývl a vzal mě kolem ramen. ,,Ále, kohopak to tu máme? Stewartová ty ty kluky střídáš pěkně rychle, to se musí uznat.'' postavila se nám do cesty, s našpulenou pusou a se samolibým úsměvem na tváři, Rachel. ,,Dej mi pokoj přebarvená blondýno!'' štekla jsem po ní a dala se do chůze. ,,Myslíš si, že před vším můžeš utéct? To se pleteš! Co by asi řekl Harold na to, že se tady objímáš s jeho bráchou? Nebo dokonce cucáš.'' poslední slovo řekla důrazně a nahlas. Pár lidí se otočilo a čekalo, co se bude dít. ,,To není pravda!'' protestovala jsem. ,,Není? To chceš tvrdit, že jsme tady všichni slepí nebo co? Každý ví, že jsi se s Louisem málem vyspala. A navíc to táboření. Už ses Harrymu pochlubila, co jsi vyváděla? Asi jo. Jinak by nebyl tak nešťastnej. Vím, že jsem mrcha, ale ty jsi větší!'' začala po mě štěkat. ,,Ty krávo jedna!'' vylítla jsem z kůže a rychle popošla dva kroky k ní. ,,Né Emily!'' zastavil mě Louis. Pevně mi stiskl pravé zápěstí a přitáhl si mě k sobě. ,,Tak vidíte to?'' obrátila se ta hnusná drbna na všechny a ukázala na mě prstem. ,,Všechno tím akorát potvrzuje. To její chování! Tohle si ti kluci Stewartová nezaslouží! Akorát je využiješ a potom odhodíš jako staré bačkory do popelnice.'' pokračovala. Proč musí tohle všechno vytahovat ven? Proč to tak bolí? Ve mě to vřelo. Ale musela jsem si přiznat, že měla pravdu. ,,To už by stačilo Rachel!'' zvýšil na ní Louis hlas. ,,Ne nech jí. Má pravdu. Ano já jsem to všechno zvorala! A je mi to líto! Ale nemůžu s tím nic dělat. Můžu si za to sama. Ublížila jsem všem, a stydím se za to. Jsi už konečně šťastná, že si dosáhala svého?!'' utírala jsem si slzy. ,,Emily, tohle neříkej.'' zašeptal Louis. Zakroutila jsem hlavou. ,,Jen ať to všichni ví, jak to bylo.'' popotahovala jsem. Rachel tam stála a tvářila se vítězoslavně. Úplně se v tom vyžívala. Ale mě to bylo jedno. Ať je kldině po jejím. Rozhlédla jsem se kolem. Všichni nás pozorovali. A tím dávali Rachel za pravdu. Neubránila jsem se ani tomu nejfrustrovanějšímu pohledu od dveří naší třídy. Harry to celé pozoroval. Bylo mi z toho špatně.

Rozběhla jsem se s brekem k záchodům a tam se zamkla v kabince. Takhle mi už dlouho nebylo. Připadala jsem si tak sama. Žaludek se mi stahoval. Bylo mi zle. Bylo mi špatně ze mě. To jsem taková? Proč jsem to udělala? Proč jsem se nedržela od Harryho a Louise dál? Proč musím milovat oba? Proč všem ubližuju? Proč ubližuju sobě? Je to tak strašné. Všechno jakoby se za minutu zhroutilo. Teď mě budou všichni nenávidět. Já opravdu zvořu vše, co se dá. Teď jsem definitivně ztratila Harryho. A Louise, Rose, Michel a další taky.

Na záchodech jsem byla tak hodinu. Nikdo mě nehledal a za to jsem byla ráda. Po zazvonění na další hodinu jsem se tiše vytratila. Bylo mi jedno, jestli budu mít problémy. Já se tam nechtěla vrátit. Nemohla bych se nikomu podívat do očí.
V šatně jsem se rychle převlékla a poté vyběhla ze školy. Chtěla jsme co nejrychleji dostat domů.

Máma a táta byli naštěstí už v práci. Na brigádu jsem se vykašlala. Zalezla jsem si do postele, na stolek si položila balíčky kapesníků a utápěla se ve smutku dokud jsem neusla.

,,Emily? Jsi tam? Odemkni, slyšíš?!'' bouchala máma na dveře. ,,Dejte mi pokoj!'' křičela jsem už zpátky. ,,Emily co se děje? Tak otevři!'' starala se dál. ,,Prostě mě nechte být. Chci bejt sama.'' ozvala jsem se zoufale. ,,Jak chceš! Ale nepočítej s tím, že se i zítra uleješ ze školy. Volala mi třídní a říkala něco o tom, že si ze školy utekla.'' načala nové téma. ,,Panebože já se o tom nechci bavit! Bylo mi špatně, tak jsem šla domů. Zapomněla jsem se omluvit. Stačí?'' odpovídala jsem naštvaně skrz dveře. ,,Jsi nemocná?'' zeptala se ustaraně. ,,Asi. Prosím já chci spát. Necháš mě už?'' odfrkla jsem si. ,,Tak dobře no. Promiň, že jsem na tebe tak vyjela. Ale mám o tebe starost. Ráno jsi byla v pohodě a teď nevím. Tak si lehni a spi. Kdyby jsi něco potřebovala, tak přijď.'' zklidnil se jí hlas. ,,Dík.'' oddychla jsem si a víc se zababušila v peřině.

Druhý den jsem do školy nešla. Mamce jsem řekla, že mi je furt blbě a tak mě nechala doma. Vlastně jsem jí ani nelhala. Vážně mi nebylo dobře. Ležela jsem se celý den v posteli a dívala se jak kapky deště stékají po mém okně. Chyběly mi sluneční paprsky. Tyhle bouřky mi na náladě nepřidávaly.

Sem tam jsem se podívala na mobil. Rose s Mischel mi dokola volaly. Včera večer to bylo snad každých pět minut, ale já jim to nebrala. Dvakrát dokonce zavolal i Lucas. Louis mi dneska ráno napsal, ať mu zavolám, že je to naléhavé. Ale mě to nezajímalo. Nechtěla jsem odpovídat na otázky typu co ti je? Proč se neozíváš? Jak se máš? Chtěla jsem být sama a nějak to v sobě vstřebat. Moc mi to ale nešlo. Nemohla jsem se na sebe podívat ani do zrcadla.

Bylo půl sedmé večer, když u nás zazvonil zvonek. Nikdo nebyl doma. Nejdřív jsem nechtěla vstávat, ale nakonec jsem se přemohla. Myslela jsem si, že je to ta protivná sousedka. Měla totiž mámě přinést recept.

Za dveřmi ale nebyla ta protivná baba, nýbrž Louis, kterému stékaly slzy po obličeji. Opíral se o zeď, hlavu měl svěšenou. ,,Louisi?'' zeptala jsem se zaraženě. Zvedl hlavu a nadechl se. ,,Emily.'' vydechl a pevně mě objal. Nechápala jsem co se dějě, ale nic dobrého jsem nečekala.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

- Co říkáte na tento díl?
- Co si myslíte o Rachel?
- Je to jen Emilyina chyba?
- Dá se zas Emily do kupy?
- Proč jí všichni volali?
- Kvůli čeho Louis brečel?
- Stalo se něho vážného?

Tak po dlouhatánské době tu máte dílek. Je smutný, ale tohle byl ještě slabý odvar. ;)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rachna. Rachna. | E-mail | Web | 15. června 2012 v 18:28 | Reagovat

- Nelíbil se mi! Celej smutnej!
- Jako o mě si myslím, že jsem mrcha, ale tahle je tuplem!
- Nooooo i červenovlasýho Louiho :D Hele? Když je obarvenej má i spodek? :D
- Bude muset :D
- Nevím..
- Nestalo se něco s jejich rodičema? Nebo... nevím! :D
- [zase jsi to prozradila!] - MUHAHÁÁÁÁ :D buď něco s Harrym a nebo s rodinou Tomlinsonových :D

2 Smile* Smile* | Web | 15. června 2012 v 19:11 | Reagovat

• Možno by niekto mohol povedať, že som zlá alebo hnusná, ale mne sa tento diel NENORMÁLNE páčil. Krásne si totiž vystihla pocity Emily. Nádhera.
• Ou, nová osôbka. Zlá a zákerná, ale perfektná (ja viem, som dnes nejaká čudná), lebo tomu dodala drámu. Krása, veľmi sa ti tento diel podaril, som vážne superspokojná :D
• Asi. Ale nemôže za to. Má ich rada oboch a to nie je nejaký trestný čin. Každopádne, dúfam, že to dáš s nimi do poriadku. S oboma.
• Určite. Je to silná holka, prenesie sa cez to.
• Určite sa o ňu báli. Alebo jej chceli niečo dôležité povedať...
• Neviem prečo, ale mám také tušenie, že sa stalo niečo s Harrym. Že si niečo urobil. Neviem, prečo si to myslím, a ani sa mi to nepáči. Ale veľmi sa teším na ďalšiu časť (aj keď si ju prečítam až v nedeľu, lebo ideme ku babke, kde nie je wi-fi :( ).
• Zdá sa mi, že áno. Bezdôvodne by neplakal. Len dúfam, že nám nechceš Harryho zabiť. I keď... od teba nevieme, čo očakávať... :D

3 Smile* Smile* | Web | 15. června 2012 v 19:12 | Reagovat

A počkať počkať! "Tohle byl slabý odvar." ?! To má byť čo?! Zabíjaš nám Harolda? Nie nie nie! :( budu asi bulet...

4 Zasněná Zasněná | Web | 15. června 2012 v 19:19 | Reagovat

Nic neprozrazuju. :D Tyjo, vy máte fantazii lidi. :D No těště se na další díl :D Jinak jsem ráda za vaše názory!! :)

5 Dadusha Dulce Dadusha Dulce | Web | 15. června 2012 v 20:00 | Reagovat

Kým si tu nepridávala, omrkla som diely a začínam si budovať závislosť na novej poviedke :D
1. Bol krásne napísaný (ako vždy), ale súhlasím, bol taký smutný. Ale to k tomu patrí, nemôžš to byť stále len veselé.
2. Nepríjemná, zákerná, ale v podstate povedala pravdu. Aj keď dosť hnusným spôsobom, Emily im predsa nechcela ublížiť...
3. Nie, určite nie!
4. Dúfam, že áno, aj keď otázka ma trochu vystrašila...
5. Podľa mňa sa o ňu báli. Alebo... nechcem si pripustiť to, čo povedala Smile*.
6. Nie, prosím, len nech je Harry v poriadku!
7. Dúfam, že nie, ale keďže toto je ten slabší odvar, obávam sa, že áno.

6 Ter. Ter. | Web | 15. června 2012 v 20:21 | Reagovat

Ááá, skvělý díl!! Akorát teda...je mi z toho smutno..:// :D Chudák holka...(
-Skvělej díl !! :)
-Namyšlená kráva !! Přesně takovýhle holky úplně nesnášim !! >:(
-Není..trošku v tom jede i Louis. Kdyby jí nechal na pokoji....ale vlastně, já nevim, jestli to víc přeju Louimu a nebo Harrymu...:/ :D
-Časem určitě..Musíí !!
-Měli o ní strach..ale když tam potom přiběhl ten Louis...ne, nebudu to říkat !! To nesmí bejt pravda !! :(
- HARRY JE V POŘÁDKU !!! MUSÍ !
- Né!! Určitě....stalo..:'(
Tak tohle je hodně silný...O_O jako, skvělej díl...ale když dole čtu ten 'slabej odvar'.... Ne, Harrymu se nic nestalo !! Řekni, že ne !! ;))

7 Nugget Nugget | Web | 15. června 2012 v 21:22 | Reagovat

- Boží ! Konečně jsem totiž přečetla povídku od začátku a je to naprosto geniální ! :D
- Že je to nehorázná kráva, která si myslí, že jí patří celý svět.
- Nee, Louis v tom má taky prsty, ale Em vlastně má vinu, protože je tak hezká, že po ní jedou oba :D
- Musí ! :)
- No, určitě o ní měli strach, ale stejně si myslím, že se ve škole ještě něco stalo.
- Podlě mě něco s Harrym..:(
- Nesmí !

Sakra, to je vážně úchvatná povídka, dobře vymyšlenej děj, všechno parádní, já se můžu jít zahrabat :D

8 Zaira* x♥ Zaira* x♥ | Web | 15. června 2012 v 21:35 | Reagovat

To si děláš prd**, né? :D :D Já se tu celou dobu těším na nějaký pozitivní díl a ty tomu dáš takový konec.. áá!!! :D

- Konečně jsem se dočkala, chybělo mi to!! Byl dokonalý, ale ten konec!! :D
- KRÁVA JE TO PRAŠTĚNÁ :D
- A je to chyba všech! Nechci, aby za to mohla jenom ona >> Můžou za to všichni, cha! :D
- Doufám, že ano, ale nevím, co nás čeká v dalším díle
- Že to nesouvisí s Harrym.. prosím, že ne!! ://
- Viz. minulá věta
- Zasněná, já se tak nehorázně bojím dalšího dílu a zároveň se těším, do toho zítřka ani nevydržím.. gr.. :D

P.S. Už jsi mi začínala pekelně chybět :D

9 Renette' Renette' | Web | 15. června 2012 v 22:17 | Reagovat

konečne som sa dočkala ! :D ... myslím si, že sa niečo stalo Harrymu (ale dúfam, že si to iba myslím) ... teším sa na ďalší diel... úžasná poviedka :-* ♥ si skvelá !

10 Ká♥ Ká♥ | 15. června 2012 v 22:49 | Reagovat

- Super!:)
- Napišlená pipka nic víc -_-!
- Nemyslím si!:)
-Určitě!:)
- protože se něco stalo!
- Kvůli Harroldovi určitě se mu něco stalo!
- Jop něco s Harrym muhéé :D

11 Cath!e Cath!e | Web | 15. června 2012 v 23:02 | Reagovat

- Takový celý smutný :( ale drama já ráááda :D
- MRCHA!! :D nic jinýho se říct nedá :D
- Já myslím, že ne :) prostě udělali chybu :)
- Doufám, že jo :)
- Netuším, ale snad to nebude nic vážného :(
- Nevím :( ale bojím se toho :D
- Doufám, že ne!!
Dokonalý díl, ale takhle to ukončit :D :D sakriš, prosím rychle pokráčkoooo, když je takhle napínavý konec :D

12 Zasněná Zasněná | Web | 16. června 2012 v 10:20 | Reagovat

[7]: To já bych se měla jít zahrabat, když tě uvidím. ;)
[8]: Taky jsi mi chyběla! :)

13 CeCe CeCe | E-mail | Web | 16. června 2012 v 10:27 | Reagovat

Souhlasím ^^. Když jsem ho dělala, hned jsem si říkala, jak bych jela k moři :D. A děkuju :).

P.S.: miluju 1D!! :) a hezkej dess!

14 Zasněná Zasněná | Web | 16. června 2012 v 10:29 | Reagovat

[13]: Ano moře! už mi to chybí. :) A taky děkuju! Dess dělala kamarádka. :)

15 Adele. Adele. | Web | 16. června 2012 v 11:42 | Reagovat

- Celý smutný, už chci zase, aby to bylo lepší ...
- Mrcha nejvetší!! ://
- No to bych neřekla, asi i trošku Louise. ;)
- V to doufám, jinak uvidí! ;D
- Něco se určitě musela stát - jako jestli něco s Harrym nebo...Grr"Já bych tě asi zabila! ;D
- NEVÍM!Sakra jako jestli se něco fakt stalo tak já .... FAKT NEVÍM. ;D
- Takže poteřtí - JÁ NECHCI,ABY SE NĚCO STALO VÁŽNÉHO.Jako já fakt bych byla smutná,kdyby jo. :// No těším se na dnešní díl. ;D Alespoň se to všechno rozlouskne. ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama