Zasněná

15. května 2012 v 15:00 | Zasněná


Kdo je autorkou tohoto blogu? Kdo píše tyhle povídky? Tak teď vám tato adminka odpoví ty nejčastější dotazy. Kdyby jste měli nějaké další, pište do komentářů. :)


OTÁZKY / ODPOVĚDI

Kdy si byl založen tento blog? - 1. března 2012
Proč sis vybrala tuhle přezdívku? - Protože jsem v jednom kuse zasněná.
Kde bereš nápady na povídky? - Mám strašně velkou fantazii. Když večer nemůžu usnout, tak si fantazíruju o všem možném. Někdy jsou to blbosti, ale někdy z toho vznikne příběh.
Proč píšeš zrovna fan fiction o One Direction? - Fan fiction bývá nejčastěji o vašich idolech. Oni jsou mými. :)
Psala jsi i jiné povídky? - Ano, mám doma hodně deníků, kde jsem psala i obyčejné příběhy.
Kdy jsi k psaní přišla? - Mojí první povídku jsem napsala, když mi bylo sedm. Byla o zvířátkách. Když jí někdy vyhrabu, kroutím nevěřícně nad tím hlavou. -__-
Jáky žánr máš nejradši? - Asi drama. V tom se vyžívám! Příjde mi, že u dramatických scén se vždycky nejvíc rozepíšu.
Chceš se psaní věnovat i do budoucna? - Ne, psaní mám jen jako koníčka. :)
Jak dlouho ti trvá psaní povídek ? - Jednodílovku mám tak napsanou za dvě hodiny, ale když píšu na kapitoly, trvá mi to tak hodinku.
Kolik času věnuješ blogu? - Když mám čas, tak se tu ukážu. :)

NÁZORY

BLOGOVÁNÍ - Tohle by si měl každý povinně přečíst. ;) Blogujete pro sebe, ne pro ostatní. Sama jsem tohle zažila. Psala jsem příběhy narychlo, protože jsem si řekla, že budou ostatní zklamaní nebo naštvaní, když tu nic nepřidám. Ano, narychlo. Měla jsem vždycky napsaný rozpis co kdy přidám, ale většinou jsem nestíhala, protože jsem měla moc práce a pak se to všechno spojilo dohromady a nakonec mě chuť psát opustila a s tím i blogování. Tak jsem dopadla. Ale pak se to změnilo. Vrátila jsem se a píšu hlavně pro sebe a na odreagování. Je to koníček a ne povinnost. Někteří by se nad tím měli zamyslet, aby nedopadli právě takhle.

REKLAMY - Nechci nic zakřiknout, ale na tomto blogu se s reklamama moc nesetkávám. Dřív jsem z toho byla na nervy, ale teď už mi je to jedno. Nezlobím se na dotyčného, který spamuje, protože aspoň o sobě dal nějakým způsobem vědět. Samozřejmě jsem radši, když si něco přečte a pak svůj názor napíše, ale tak co nadělám. Naštěstí je tu stálé více lidí, kteří sem nechodí jen za účelem reklam.

SPŘÁTELOVÁNÍ (,,affs, sb, obíhání'') - V těhle věcech nevidím žádnou pointu. Buď mám blog ráda a navštěvuju ho, nebo ne. Nemám ráda návštěvy z donucení. To vám taky klidně můžu napsat do komentů hovadiny a budu si vymýšlet, ale hlavně, že mám splněno a vy si mě nevyškrtnete ze seznamu. Ne. Takhle to u mě nefunguje. Pokud se mi nějaký blog libí, tak na něj chodím klidně každý den. V záložkách mám adresy a pokaždé, když zapnu net, tak si dělám obhlídku. Někteří ani neví, že na jejich blog chodím, protože nestíhám komentovat. Nebo když si čtu několik dílů vašich příběhů za sebou, tak to beru jedna dvě a na komentáře nezbývá čas. :D Pardon! Ale vždycky se po nějakém čase ozvu a rozepíšu se. ;) Takže bacha na mě, jsem všude! :D Ani o tom nemusíte vědět...

KOPÍROVÁNÍ - Kdyby někdo něco zkopíroval něco z tohoto blogu a já to pak někde našla, byla bych hodně zlá! Nesnáším lidi, kteří tohle dělají. Já osobně jsem se s tím ještě nesetkala, ale byla jsem u pár takových situací svědkem, jak si někdo založí blog a jednoduše všechno okopíruje od někoho jiného ať se to týká vzhledu blogu nebo jeho obsahu. Je to ubohost nejvyššího stupně.
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dem. Dem. | Web | 25. května 2013 v 10:44 | Reagovat

Koukám, že jsem úplně stejná v tom od A-Z :'D Je to vtipné. :D Ironie je nejlepší, ale někdy mě štve když lidi nepoznaj rozdíl mezi ironií a sarkasmem, takže na mě koukaj jak na vola a ptaj se, jak to myslim. :D I v play listu máš pár písniček, který zbožňuji. A tvé názory jsou velmi podobné těm mým - že je to divný? :D Asi jsem právě našla svoje ztracené dvojče od jiné matky. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama