Rozděleni - 18. DÍL - Úhel pohledu

19. května 2012 v 12:00 | Zasněná |  Rozděleni

název: Rozděleni
vytvořila: Zasněná
díl: 18.

,,Je tu hezky teplo.'' podotkl Louis. ,,Přestaň.'' zavrtěla jsem se a on se zasmál. No co mohlo bejt horší než polonahý Louis ve vašem spacáku. Tohle byl fakt výlet za všechny prachy.


Trhla jsem sebou, když mě něco zašimralo na krku. A znovu. ,,Ehm.'' zabručela jsem. Neměla jsem ráda, když mě někdo nebo něco rušilo ve spaní. Ale ono to nepřestalo. Něco mě pořád lechtalo na krku. Zvedla jsem ruku k mému krku a poškrábala se. V tu chvíli se někdo tiše zasmál. ,,Louisi.'' odfrkla jsem. ,,Proč mě budíš?'' zeptala jsem se chraplavým hlasem. ,,Nudím se. Chci si povídat.'' zašeptal mi do ucha. ,,Tak si vem prášek na spaní, nebo se jdi projít, ale nebuď lidi, kteří chcou ještě spát.'' vyslovila jsem pomalu. ,,Ale já si chci s tebou povídat.'' slyšela jsem v jeho šepotu úsměv. Jeho ruka se omotala kolem mého pasu a tím si mě víc přitiskl k sobě. Bylo mi to trochu nepříjemné. ,,Louisi!'' zasyčela jsem a on se rozesmál na celé kolo. ,,Bože, běžte si to rozdat ven, já chci spát!'' zahučel z druhého konce stanu Jer. To se ten otrava smál ještě víc a probudil tím i Mischel, Rose a Lucase. ,,To se ti zas něco povedlo.'' štěkla jsem po něm a vylezla ze stanu. Venku byla pořádná kosa. Sice jsem měla na sobě teplé tepláky a hrubý svetr, ale i tak mě střepala zima. ,,Zmrzneš.'' ozval se Louis ze stanu. Měl bohužel pravdu, ale do stanu jsem se vrátit nechtěla. ,,Dobře, už budu mlčet. Pojď zpátky.'' dodal. Odfkla jsem a zalezla zpátky dovnitř. Popadla jsem mobil a zmáčkla tlačítko. Když se displej rozsvítil, zažmourala jsem očima. ,,Je půl druhé ty pako!'' otočila jsem se na něj a zasvítila mu mobilem do očí. ,,Dej to dolů.'' protestoval. Vypla jsem mobil a schovala ho. Poté jsem se uvelebila na dece, do spacáku k Louisovi bych už rozhodně nešla. ,,Pojď za mnou.'' zašeptal mi do ucha a přisunul se blíž. ,,Už mlč!'' zahučela jsem se zavřenýma očima. ,,Až zalezeš do spacáku, jinak ne.'' otravoval dál. Naštvaně jsem si sedla a založila se ruce na prsou. ,,Zalezu do toho spacáku pod podmínkou, že už přestaneš kecat.'' upřeně jsem se na něj podívala. ,,Čestný slovo.'' sliboval. Oddychla jsem si a nasoukala se k němu. Objal mě svou velkou rukou a natočil si mě k jeho obličeji. ,,Dobrou.'' řekl a dal mi rychlou pusu na líčko. Nestačila jsem nic říct. Bože, on byl fakt noční můra.

Musela jsem se pro sebe usmát. ,,Zdálo se ti o mně?'' zeptal se Louis. ,,Ne nezdálo.'' odpověděla jsem rozespale. Zdál se mi totiž krásný sen o Harrym. Byl o tom, jak jsme přijeli a on na mě čekal na zastávce a v ruce měl obřího plyšového medvěda. Objímali jsme se asi hodiny. Ten sen byl jak živý. Kéž by dnešní den rychle utekl. Nemohla jsem se dočkat odjezdu.
,,Jsi ještě hezčí, když nejsi namalovaná.'' vytrhl mě z myšlenek na sen Louis. Otevřela jsem oči a spatřila ty jeho. Obličej měl blízko u toho mého, na kterém se mu zračil úsměv. Poprvé mě zaujaly jeho oči. Byly nádherně tyrkysové. Jako bych se dívala na hladinu moře. Nemohla jsem si pomoct, přímo mě hypnotizovaly. ,,Co je?'' zachechtl se. ,,Ehm nic.'' odtrhla jsem od něj oči. Bože, co to se mnou zase je? Nemůžu se na něj takhle dívat, nebo si ještě bude něco myslet a to rozhodně nechci.

,,Rozcvička!!'' volala učitelka z venku. Vylezla jsem ze spacáku a šáhla po hřebenu. Stáhla jsem si vlasy do culíku a obula si botasky. ,,Stávejte lidi!'' houkla jsem po ostatních. ,,Dělejte.'' zatřásl se všemi Louis a pomohl mi je probrat. Ze stanu jsem vyšla první a šla k vlajce. Za mnou už se valil Louis, Rose a Lucas. Jer s Mischel přišli až za pět minut. Mezitím se sbíhali také ostatní spolužáci a když jsme se shromáždili všichni, začala rozcvička. Nejdřív tři kolečka kolem jezera. ty byly strašné. Jezero bylo obrovské a jedno kolečko nám trvalo pět minut. Když vylezlo slunko, bylo to ještě horší. Celý upocení jsme ze sebe sundávali oblečení. Já si sundala svetr a zůstala jen v tričku. Když si Louis sundal triko, zase jsem nemohla od něho odtrhnout oči. Nevěděla jsem, že má tak vypracované břicho. Dalo by se říct, že má větší vánočky než Harry. Samozřejmě si všiml, jak na něho civím a tak se zasmál. Dělala jsem jako nic a pokračovala ve cvicích, které nám ukazoval učitel.

Po snídani jsme šli každý s jedním kýblem pro vodu ke studánce. Jenže já si nabrala víc než bylo nutné a tak jsem měla co dělat, abych kýbl unesla. ,,Ukaž, vezmu ho.'' Louis vzal můj kýbl a i s tím svým ho odnesl do tábořiště. ,,Nato, že byl v noci otravný, je teď docela milý.'' podotkla Rose, když mě doběhla. ,,Záleží jakou má náladu.'' přikývla jsem. ,,Je těžké se v něm vyznat. Ale řeknu ti, co ses přistěhovala, docela se změnil. Dřív měnil holky každý druhý den, ale teď se tě drží jako klíště.'' zasmála se. ,,Má smůlu, já mám ráda Harryho.'' zakroutila jsem hlavou. ,,Ale jeho taky.'' dodala. ,,To není pravda.'' protestovala jsem. ,,Vážně? No já nevím. Furt se tak na něj díváš a on na tebe taky. Jakoby jste si vyměňovaly nějaké signály. Taky se v jedno kuse haštěříte. S ním jsi úplně jiná, myslím to ale v dobrém slova smyslu. Chápu, že miluješ Harryho, ale neříkej mi, že k jeho bráchovi necítíš nic.'' zvedla obočí. Úplně mě tím zaskočila. ,,To je blbost.'' zamračila jsem se a popošla dál. ,,A co když si to Emily jen nalháváš a nechceš si to přiznat?'' zeptala se mě. ,,Ne Rose, to je vyloučený. Toho otravu nemám ráda. Nic s ním nemám společného. Je to jen blbeček, který se furt o něco snaží, ale na mě dojem neudělá.'' odpověděla jsem přesvědčivě. ,,Tak dobře, už nic neříkám.'' usmála se na mě a vyšla přede mně. Zůstala jsem stát na místě. Proč mi to musela říkat. Zas mám brouka v hlavě. Ale ne, nebudu o tom přemýšlet, protože je to zbytečné.
V ten moment jsme si s Louisem vyměnily pohledy. Jemně se pousmál mým směrem a pak se věnoval Lucasovi, který furt do něj něco hučel.
Ne, já mám ráda Harryho a tak to taky zůstane.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

- Taky nemáte rádi, když vás někdo budí?
- Máte rádi rozcvičky a brzké vstávání? :D
- Bude Emily přemýšlet nad tím, co jí Rose řekla?
- Opravdu se Louis změnil?
- Jak byste nazvali vztah mezi Louisem a Emily?
- Nalhává si něco Emily nebo ne?
- Zůstane Harrymu věrná?

Tak tu máte zase kratší dílek. ;) Je to trochu nudné, ale chtěla jsem se víc zaměřit na Emilyiné myšlenky nebo jak to mám nazvat. :D Příští díl bude zase převratný, tak se těšte. ;)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ter. Ter. | Web | 19. května 2012 v 12:54 | Reagovat

-Takový lidi bych vraždila!:D
-To jako fakt?!:D Ani náhodou! Moje noční můry na táborech to byly!:D
-Určitě jo!:D :))
-Jestli je fakt pravda, co o něm ostatní říkají, tak jo!:))
-Vůbec nevim....tenhle trojúhelník je takovej...složitej..:( :D
-Podle mě jo! Ale nadruhou stranu jí chápu. Je to takový...zamotaný všechno!:/ :D
-Tak to netušim...nevim, komu v týhle FF víc fandit!!:D Louis vs. Harry...těžká volba!:D
Neni to vůbec nudný!;) A krátký - to bych taky moc neřešila, aspoň nás (nebo aspoň mě určitě) napneš!;)) Jsem hrozně zvědavá, co bude dál!!;) :D

2 Renette' Renette' | Web | 19. května 2012 v 13:26 | Reagovat

krásna časť :D túto story som si ešte viac obľúbila ako Budoucnost si nevybereš :D ..  normálne si prajem aby bola s Louisem :D neviem prečo, táto story mi pripomína moju obľubenú knihu :D ..

3 Zasněná Zasněná | Web | 19. května 2012 v 13:29 | Reagovat

[1]: Tak to jsem ráda, že tě napínám. :D
[2]: Já si tuhle povídku taky hodně oblíbila. ;) Možná i proto, že má a bude mít více dílů než ostatní. ;)

4 Minie* Minie* | Web | 19. května 2012 v 15:13 | Reagovat

Díky :) Last song? Úžasnej film.. ten sem prořvala! :3

5 Nikoll Nikoll | 19. května 2012 v 16:23 | Reagovat

hlavně ať zůstane s Harrym:)

6 Lizz. Lizz. | Web | 19. května 2012 v 16:52 | Reagovat

- Nejraději bych vždycky vraždila,když mi to někdo udělá. :D
- WTF?! ;DD Fakt ne jako. :D
- Určitě jo.Ona je taková hodně přemýšlivá a starostlivá,takže určitě bude mít tohodle "brouka v hlavě" dlouho. ;D
- Já nevím.Nevyznám se v něm už delší dobu. ;D
- To se nedá nazvat. ;DD
- Podle mě asi trochu jo,ale chci,aby byla s Harrym! :D Doufám,že je nerozdělíš! ;DD
- Musíí! ;DD Harrymu držím pěsti. ;D

Jinak úžasný díl,jako vždy. :D Nemůžu se dočkat na další. :)♥

7 Christ Christ | Web | 19. května 2012 v 19:54 | Reagovat

- Nesnáším to.. kdybych mohla v tu chvíli vstát, toho dotyčného bych propleskla :D
- Neumím blicího smajlíka.. :D
- All day, all night :D
- Ikdyž se v něm vůbec nevyznám, myslím že jo ;)
- Co se škádlivá, to se rádo mívá :D
- Nalhává si spoustu věcí :D
- Určitě ne.. :D

Od teď jsem fanoušek páru Emily a Louis :D

8 Zaira* x♥ Zaira* x♥ | Web | 19. května 2012 v 21:25 | Reagovat

- Já to přímo nesnáším :D :D
- A kdo jo? :D :-!
- Tak určitě, začínám něco tušit, že Emily k Lousovi opravdu něco cítí :D
- Tak to netuším, nevyznám se v něm..
- Nemůžu vymyslet ten správný název :D
- Nene, je zabouchnutá jak do Harryho, tak do Louise..
- Jžš.. musí!! Já jsem v Harryho teamu, tudíž fandím Harrymu!! :D

9 Cath!e Cath!e | Web | 21. května 2012 v 11:08 | Reagovat

- Nesnáším takové lidi :D
- Rozhodně ne!! :D
- Asi jo :-D možná k němu vážně něco cítí, jen si to nechce přiznat :D
- Vůbec netušim :D nevyznám se v něm, ale snad jo :-D
- Co se škádlívá, to se rádo mívá :D
- Asi jo :D něco cítí k Louisovi, ale nechce si to přiznat :D
- Tak to netuším :D :D
Miluju tuhle povídku :D prosím rychle pokráčkooooooo :-D :D

10 W* W* | Web | 22. května 2012 v 21:02 | Reagovat

Hej ten začátek xD xD Prej běžte si to rozdat ven :D Kde to bereš ty hlášky?! :D :)

11 Zee Zee | Web | 27. května 2012 v 18:28 | Reagovat

Zee je zpět ! :D

- Kdyby mě budil Louis, tak bych byla štěstím bez sebe. :D :')
- Nesnáším rozcvičky, ale ranní vstávání mi nedělá problémy. stejně vždycky vstanu jako první. :P
- Určitě. Vždyť Louis je Louis! <3
- O tomhle trochu pochybuju. Třeba chce, aby si Emily myslela, že je do ní zamilovaný, ona potom opustila Harryho a šla za Louisem, který by se jí vysmál. Něco jako pomsta za ten začátek. Ale z jeho chování tohle jaksi nečiší, takže...
- Já a Světluška. :D
- Nalhává. Na sto procent. :/ :P
- Doufám, že jo. Protože jenom v týhle povídce se mi Harry líbí. :D

Další díl prosím! Slupla jsem všech 18. kapitol za hodinu :D :]

12 Zasněná Zasněná | Web | 28. května 2012 v 14:29 | Reagovat

[10]: Já nevím.. ty prupovídky vzniknou vždycky tak samy od sebe. :D.

[11]: WoW! Drsňačka! Za hodinu bych možná přečetla tak čtyři a to čtu rychle. :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama