Rozděleni - 17. DÍL - Výlet za všechny prachy

17. května 2012 v 17:00 | Zasněná |  Rozděleni

název: Rozděleni
vytvořila: Zasněná
díl: 17.

,,A co mám jako udělat?'' zvedla jsem jedno obočí. ,,To už nech na mě.'' šibalsky se usmála.


,,Bože, všechno mě bolí!'' naříkali všichni poté, co jsme se vrátili o půl čtvrté zpátky k tábořišti. Popadali jsme jako vojáci v boji na zem a oddychovali. ,,No vidíte, jak vám to prospělo. Máme dobrou výdrž. Někdy si to zopakujem. Ale dobře, do konce dne máte volno, můžete si dělat co chcete.'' řekl nám učitel a šel do stanu. ,,Aspoň něco.'' vyplázla jsem udýchaně jazyk na Rose. ,,Kdy se půjdem koupat?'' zeptala se mě na to hned. ,,Co já vím, můžem hned teď.'' zasmála jsem se. ,,Fajn. Zaměstnej Louise a běžte se s ostatníma koupat. Já jdu na věc.'' sklonila se ke mě a pošeptala mi plán do ucha. ,,Musí to být hned?'' zakroutila jsem pusou. ,,Jo, šupejte.'' usmála se.
Naštěstí nikdo nebyl proti a tak jsme se všichni převlékli do plavek a vyrhli se do jezera. Chudák Mischel, ta si plavky špatně zavázala a tak jí horní část spadla, když skákala šipku. ,,Wow, kočká.'' smál se Jer, ale pak jí dal pusu. Moje kamarádka si z toho ale nic nedělala, plavky si tentokrát lépe zavázala a plavala dál. Kluci ze sebe dále pak dělali potápěče a pod vodou nás holky zatahali za nohy a potápěli nás. Já skončila pod vodou aspoň osmdesátkrát. Mezitím jsem však dávala bedlivě pozor na Louise, aby se náhodou nevydal do svého stanu, kde jsem viděla naposledy Rose. Jsem zvědavá, co vymyslí, ale tak trošku mám i strach. Ona je totiž nevyzpytatelná.

Po čtvrt hodině jsem si oddychla. Rose vylezla nepozorovaně z klučičího stanu a ukázala mi palec nahoru s šibalským úsměvem. Rychle jsem za ní běžela. ,,Co jsi udělala? Doufám, že si z toho vynechala Jera a Lucase.'' vyzvídala jsem hned. ,,Neboj, jenom jsem se postarala o Louise. Docela mi je ho líto.'' šklebila se. ,,A co si teda nastražila?'' tahala jsem z ní informace. ,,Nech se překvapit.'' poplácala mě po rameni a odebrala se do našeho stanu. ,,Prosím Rose, řekni mi to.'' prosila jsem. ,,Ne, ne.'' odpovídala pořád dokola. Chtěla jsem se do toho stanu jít podívat, ale to by mě při mé smůle beztak někdo načapal.

Těsně předtím, než se začaly opékat buřty, se to stalo. Louis šel do stanu a když minutu nato vylezl, bylo vidět, že je pěkně naštvanej. ,,Kdo to udělal?'' podíval se střídavě na všechny. ,,Co kdo udělal?'' pohodil hlavou Bob od ohniště. ,,Kdo mi všechny věci pokydal majonézou, paštikou, kečupem, tatarkou a dalším svinstvem?'' zdůraznil. Opatrně jsem se podívala jedním očkem na Rose, která dělala jako nic a v kotlíku si vařila polívku. ,,To se nikdo nepřizná?'' koukala po všech Mischel. ,,No tak pěkně děkuju. Jsem zvědavej, co si vezmu na sebe, když mám všechno špinavé.'' zabrblal si pro sebe a schoval se zas do stanu. Tak teď mi ho bylo líto. Sice jsem byla pro pomstu, ale tohle Rose trochu přepískla. ,,Tak, seš spokojená?'' pošeptala mi Rose do ucha. ,,Mohla jsi udělat něco jiného. Já nevím, třeba mu něco schovat nebo tak, ale polít všechny věci majonézou.. já nevím.'' zvedla jsem obočí. ,,Děti ve školce si schovávaj věci. Bože on to přežije. Přijede domů a všechno si vypere no.'' řekla ledabyle. ,,Ale domů se jede až pozítří, ty kačo.'' zdůraznila jsem a vstala od ohniště. ,,Ale chtěla si to.'' bránila se. ,,Kdybys mi řekla, co chceš udělat, zakázala bych ti to. Jenže ty jsi ani nekvákla.'' ukázala jsem na ní prstem. ,,Tak sorry paní ochránkyně.'' protočila panenky. ,,Nejsem žádná ochránkyně a mě se neomlouvej.'' dodala jsem a odešla jsem od tamtuď. Došla jsem k jezeru a sedla si na velkej balvan. Hlavu jsem si opřela o kolena a dívala se na hladinu. Bylo tu vážně pěkné prostředí. Připomínalo mi to starý domov ve Francii. Měli jsme chatku u moře a každé léto jsem tam s rodiči a Caroline jezdívali. Jenže, když táta řekl, že se budem stěhovat, prodala se a můj sen, že se tam někdy přestěhuju, se rozplynul.
Všechno jsem hodila za hlavu a dál přemýšlela. Vzpomínala jsem na Harryho. Tak moc mi chyběl. Stýskalo se mi po jeho objetí a úsměvu. Nemohla jsem se dočkat, až pojedeme domů a já budu moct jít za ním. Snad už je mu lépe a ty antibiotika zabírají.
,,Au.'' vytrhl mě z přemýšlení něčí hlas. Podívala jsem se doleva a uviděla Louise, jak jde s kupou prádla k jezeru. ,,Blbí mravenci.'' nadával si tiše pro sebe. No super. Na to špinavé oblečení mu nalezli i mravenci. Tak teď jsme na Rose byla naštvaná ještě víc.
Vstala jsem z balvanu a šla k němu. ,,Chceš pomoct?'' nabídla jsem se. ,,To je dobrý.'' odsekl a namočil modré tričko do vody. Všelijak s ním kroutil, ale kečup mu z něj nějak nemizel. ,,Ukaž.'' čapla jsem si vedle něho a vzala mu triko z ruky. Vymáchala jsem ho a podala mu ho. ,,Dej sem další.'' pobídla jsem ho poté. ,,Díky.'' poděkoval upřímně a podal mi svetr. ,,Neděkuj. Nemáš za co.'' odpověděla jsem mu. ,,Ale mám. A taky bych se ti měl omluvit. Za to, jak jsem se choval. S tím divočákem to asi nebyla žádná sranda.'' stáhl obočí. ,,Je to jedna jedna.'' podotkla jsem. ,,Jakto?'' nechápal. ,,Musím se i já omluvit. Byl to můj nápad. Sice ne tak docela, ale chtěla jsem ti to nějak vrátit.'' kývla jsem směrem na oblečení. ,,Počkej, to ty jsi mi to oblečení takhle zmasakrovala?'' uchechtl se. ,,Já ne, ale požádala jsem někoho o pomoc.'' neřekla jsem, že to byla Rose, ale měla jsem sto chutí to na ní prásknout. ,,Můj bože.'' začal se hlasitě smát. ,,Co se tlemíš? Máš být naštvaný a křičet po mě.'' mračila jsem se na něj. Nepřestával se smát a tak jsem ho šťouchla do ramena. ,,Jsi velmi škodolibá. Ale mohla jsi se pomstít ještě víc. Tak teď už to chápu.'' chechtal se jak malej. ,,Vážně se nezlobíš?'' zeptala jsem se. ,,Proč bych měl? Neřeknu, kdyby to udělal někdo jinej, ale chápu tvojí reakci. Chtěla si se prostě pomstít. Ale je to vtipné.'' usmíval se. Spadl mi kámen ze srdce. ,,Ale seš aspoň upřímná. Cením si toho, že ses přiznala.'' dodal uznale. ,,Hmm, dík.'' uchechtla jsem se.
Pomohla jsem mu vymáchat zbytek oblečení a pověsili jsme to na šňůru. Sice už byla tma, ale ráno to doschne. Poté jsme se vrátili k ohništi a opekli si buřty. Rose po mě celou dobu házela očkem. Moc asi nechápala, proč se zrovna teď bavím s Louisem. Když se šel napít, přisedla si ke mě. ,,Fakt se omlouvám, ale proč se s ním bavíš? Ty jsi mu snad něco řekla?'' ptala se s obavami. ,,Jo, všechno.'' přikývla jsem. ,,Co? Jsi padlá na hlavu? Vždyť mě zabije!'' vyhrkla. ,,Nevím jak ty, ale já mám oči dobré. Vidím tě stále živou.'' usmála jsem se a kousla do propečeného buřtíka. ,,No to je sranda.'' v jejím hlasu zněla ironie. ,,Bože Rose, myslíš si, že jsem taková blbka, abych mu všechno vykecala? Řekla jsem mu jen to, že to byl můj nápad a že mi s tím někdo pomohl, toť vše.'' vystvětlila jsem. ,,A zmínila jsi moje jméno?'' zeptala se se zdviženým obočím. ,,Ne, nepadlo o tobě ani slovo.'' zakroutila jsem hlavou. ,,No uff. Tak děkuju.'' usmála se na mě jak sluníčko a objala mě. ,,Fajn, fajn, nedus mě.'' poplácala jsem jí po zádech. Poslechla a pustila mě.

Než jsme měli jít spát, nastal ještě jeden malý problém. Mravenci se dostali i do věcí Lucase a Jera a jelikož by byli poštípaní, kdyby spali ve jejich stanu, Mischel jim nabídla, aby přespali u nás. Učitel to schválil. Za jiných okolností by spali venku, ale byla zima. Náš stan ale nebyl o nic větší než ten jejich a tak se nás šest mačkalo na sebe jak sardinky. Louisovi se to ale líbilo. Musela jsem mu uvolnit místo v mém spacáku a lepit se na něj. Kdyby mě tak viděl Harry. Asi by se mu to nezamlouvalo stejně tak, jako mě. Ale nic jsem s tím nenadělala.
,,Je tu hezky teplo.'' podotkl Louis. ,,Přestaň.'' zavrtěla jsem se a on se zasmál. No co mohlo bejt horší než polonahý Louis ve vašem spacáku. Tohle byl fakt výlet za všechny prachy.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

- Líbila se vám Rousiina pomsta?
- Měla Emily Rose prásknout?
- Rozvázaly se vám někdy plavky před okolím?
- Pokusí se o něco Louis během přespávání u holek?
- Jaké bude počasí další den? :D
- Chtěli byste podstoupit takovouhle tůru?

Tak, už mám vymyšlenou další část. Fanoušci Louise se mají na co těšit. :P
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ter. Ter. | Web | 17. května 2012 v 17:09 | Reagovat

-Možná trochu přehnaná, ale povedla se!:D
-Určitě ne!:)
-Jo! Doufám, že už ten pocit nikdy nezažiju!:D
-Podle mě určitě!:D
-Ehm...myslim, že to víš jenom ty..:D ;)
-Mohla by bejt sranda, ale...nevim!:D
Luxusní díl! Jsem hrozně zvědavá, co bude dál!:D Těšim se na sobotu!;))*

2 Veer Veer | Web | 17. května 2012 v 17:25 | Reagovat

- Jako chudák Louis, ale povedlo se jí to :D
- Ne =)
- Ano.. Bohužel :D
- No,  ano :D
- Netuším, bude pršet? :D
- Né díky :D

3 Smile* Smile* | Web | 17. května 2012 v 17:44 | Reagovat

Vuá! Krása! Zase sa tu usmievem ako priblblá... Nádhera! Dokonalé!
• Jáj, šialene sa mi páčila tá pomsta :D viem, som zákerná, ale bolo to perfektné! Majonéza, kečup, horčica... Ako ťa to napadlo? Ale skvelé!
• Emily je hodná holka, je dobré, že ju nepráskla.
• Áno! Ach, to bol trapas... Chodila som po Chorvátsku celá červená do konca výletu... Dúfam, že sa mi to už nikdy nestane. Nebola by som rada, keby sa to zopakovalo, hlavne nie keď budú poblízku kluci ako vtedy :D
• Uf, už sa teším na sobotu! Jasné, že sa o niečo pokúsi! Jáj, tak sa teším! Ten Louis... :D
• počasie.. zaujímavá otázka :D dúfam, že dobré :D
• Určite nie! Nenávidím túry! Stál len chodiť a chodiť... Až do úplného vyčerpania.
Teším sa na sobotu! Love You!

4 Zasněná Zasněná | Web | 17. května 2012 v 17:51 | Reagovat

[3]: Nevím, jak mě ta majonéza, kečup atd. napadly. :D Co mě napadne, to tam šupnu. :D

5 Wendy Wendy | Web | 17. května 2012 v 18:23 | Reagovat

-Jo ale chtělo by ot ještě něco horšího,momentálně mě nic nenapadá :D
-NE!Já bych mu to neřekla jenom at si v klídku dál pere oblečení :D
-Ne naštěstí ne,zatím.. :D
-Jo!Známe Louise(teda aspon v téhle povídce  :D) ...ale Emily ho seřve vyleze ze stanu a Louis nakonec bude spát ve svém stanu a jediný kdo mu bude dělat společnost budou mravenci :D
-Bude bouřka :D
-NE!Proti tomuhle ve třídě výdycky protestujem,proto letos jedem na školní výlet do lanovýho centra :D Takže žádný chození do kopce a dolů a pak zase do kopce atd.. :D
-

6 Zaira* x♥ Zaira* x♥ | Web | 17. května 2012 v 19:01 | Reagovat

- Supér.. chudák Lou :D
- Nene, tohle si kámošky nedělají !! :D
- Jo, v divoké řece v aquaparku a kámoška mi to tam před všemi zavazovala.. trapas století :-D
- No jasně, to by nebyl Lou
- Sněžení!!! :D :D
- To stanování ano, ale tůru ne :D

Jinak polonahý Louis ve spacáku.. to bych si nechala líbit :-D

7 Zaira* x♥ Zaira* x♥ | Web | 17. května 2012 v 19:02 | Reagovat

[3]: Ano s těmi trapasy souhlasím a vždycky při takových trapasech tam musí být hezcí kluci :-D

8 Lizz. Lizz. | Web | 17. května 2012 v 19:17 | Reagovat

- Byla pěkně krutá. :D Až moc. :D Ale povedlo se jí to jako. ;DD Je dobře,že to Louis vzal takhle. :D
- Určitě ne. ;)
- No ne tak úplně,takže vcelku zatím dobrý. :D
- Známe Louise.Nikdy nikdo neví. :D Jenom ty to víš. :D
- Netuším. :D
- Ou,raději ne. ;DD

Strašně se těším na další díl - tedy na sobotu.Tahle FF-ka je totálně úžasná!♥ ;D

9 Ter. Ter. | Web | 17. května 2012 v 19:22 | Reagovat

A jen tak mimochodem...všechno nejlepší k svátku!;)

10 Zasněná Zasněná | Web | 17. května 2012 v 19:43 | Reagovat

[9]: Moc děkuju!! :)

11 ~ Bonitka ◡‿◡✿ ~ Bonitka ◡‿◡✿ | E-mail | Web | 18. května 2012 v 18:33 | Reagovat

Pekný layout ! :):)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama