Rozděleni - 15. DÍL - Heja hou

10. května 2012 v 16:00 | Zasněná |  Rozděleni

název: Rozděleni
vytvořila: Zasněná
díl: 15.

Začaly jsme si vykládat z baťohů spacáky a další potřebné věci. Naštěstí náš stan byl dost velký, aby se tam všechny Mischeliiné věci vešly.


Když všichni měli své věci dodělané, sešli jsme se na místě, kde učitel zapichoval vlajku do země. ,,Tohle je náš symbol.'' řekl a všichni se začali smát. ,,Tohle že je náš symbol?'' uchechtl se Louis. ,,No co. Tobě se snad smajlík na bílém kusu prostěradle nezdá?'' začal se smát i učitel. ,,Je to super.'' potlačil další výbuch smíchu Louis. ,,Tak děcka, teď půjdeme na to dřevo a vodu, ano?'' prohlásila učitelka a rozdělila nás na dvě skupinky. Já musela jít pro vodu. Vzala jsem si tedy jeden z nachystaných kýblů a šla k jezeru. ,,To chceš vzít tu vodu, kde plavou ryby?'' smál se Louis. ,,A kde jinde bych ji asi tak měla nabrat ty chytrej?'' podotkla jsem podrážděně. ,,Dávalas vůbec pozor, co učitelka říkala? Nabírejte vodu ze studánky. Ne z potoka. Ale tak tobě se ani nemůžu divit. V jednom kuse jsi beztak myšlenkami u Harryho.'' zašklebil se. ,,Snad si nemyslíš, že bych myslela na tebe.'' rýpla jsem si do něho tentokrát já. To už mlčel. Konečně! Konečně nepromluvil! Kéž by to tak bylo furt.

Studánka byla asi 300 metrů od našeho stanoviště. Někdo ji tam musel ale vybudovat ručně. Počkala jsem tedy v řadě až si naberou vodu ti přede mnou a pak jsem dala kýbl na zem pod takovou trubku, kde mi natekla celkem čistá voda. Jer chtěl být vtipný a tak svůj kýbl celý vylil na Mischel. Ta zapištěla jak siréna, až se všichni lekli. Čekala jsem, že ho seřve a bude pěkně naštvaná, ale ona se začala smát a svůj kýbl na něj vychrstla. To ale neměla dělat, protože se toho chytli ostatní a začala vodní bitva. Já se jen po očku podívala po Louisovi. Modlení mi bylo k ničemu. Louis se na mě lišácky podíval a poté utíkal ke mě. ,,Opovaž se!'' křičela jsem na něj a utíkala z toho místa pryč. ,,Mi neutečeš!'' smál se. Kdyby nebylo toho bláta na zemi, mohl mě chytit, jenže sklouzl a spadl tvrdě na zadek. ,,Jau!'' zahučel. Já chytla v tu ránu výbuch smíchu. Musela jsem se držet za břicho. Lidi, to byl pohled za milion. Ostatní co ho viděli se začali taky smát. ,,To máš za to.'' vyplázla jsem na něj jazyk. ,,Tak mi aspoň pomož, ne?'' poprosil. Chtěla jsem ho tam nechat, ale nakonec jsem si to rozmyslela. Už se tam naválel dost. Popošla jsem k němu tři kroky a chytla ho za ruku, kterou natahoval. On ale zatáhl první a schválně mě schodil na něj. Teď jsme byli špinavý jak prasata oba. Vyměnili jsme si role. Louis se začal strašně smát a začal házet po mě bláto, zato já jsem byla naštvaná. Chtěla jsem mu pomoct a on takhle. ,,Stewartová, Tomlinsone!'' začala po nás křičet učitelka. ,,To jste malé děti nebo co? A co vy ostatní, vždyť jste celí mokří! Jak si to představujete? Chcete snad být nemocní?! Vy dva se běžte okamžitě převlíct a vyprat si věci. Za trest budete mít první noční hlídku! A zítra jí bude mít ten, kdo ještě podobnou věc vymyslí.'' rozkázala. ,,Promiňte paní učitelko, to já to začal. Polil jsem Mischel.'' omlouval se Jer. ,,Ale já mu to oplatila, takže je to moje vina.'' přidala se k němu moje kamarádka. ,,Fajn, tak zítra můžete hlídat vy.'' dodala a odešla. Ostatní už si pak hleděli svého. Louis se ale pořád ještě dusil smíchy. ,,No haha-ha.'' zašklebila jsem se na něj a vstala. Poté jsem si to zamířila do stanu a převlékla se. Špinavé oblečení jsem si pak šla vymáchat do jezera a dala ho vysušit na šňůru, kterou jsem natáhla mezi dva stromy. Tenhle výlet mi byl čert dlužen. Klidně bych držela hlídku sama, ale s Louisem? Proč mám vždycky takovou smůlu jen já? Nejdřív ten autobus a teď tohle. Furt ho musím mít za zadkem!

Navečer se šli děcka ze třídy koupat. Já rači nešla. Nechtěla jsem podstupovat riziko, že by mě Louis utopil. Stačilo mi vidět, jak v jezeře dovádí a hned mě přešla chuť na koupání. ,,Ty nejdeš?'' přisedl si ke mě na pařez u ohniště Lucas. Zakroutila jsem hlavou na odpověď. ,,Pojď, půjčím ti brýle.'' zasmál se a ukázal mi jeho potápěčské brýle. ,,Ne, nepůjdu. Už jsem se koupala dřív, jinak bych to bahno ve vlasech měla doteď.'' zachechtla jsem se. ,,Ale flašku si s náma potom zahraješ, že jo?'' naklonil hlavu. ,,No ještě uvidím. Ale pod podmínkou, že mi nebudete dávat úkoly týkající se Louise.'' zvedla jsem obočí. ,,Jasně.'' začal se smát a potom odcestoval do jezera. ,,Lidi, jsem tu!'' rozběhl se a skočil placáka. Musela jsem se smát. Ten Lucas je ale pěkný kvítko.

,,Flašká!!'' zařval Jer po fazolové večeři na všechny. ,,Pojďte hrát!!'' svolával Lucas. Někteří nahodili zděšené výrazy, jiní už se smáli. ,,Děcka, ale v deset večerka, je to jasný? Příjdu to zkontrolovat.'' kýval hlavou učitel. ,,Bez obav, budeme hodní. Žádný alkohol, slibuju.'' zubil se na něj třídní alkoholik. Jmenoval se Dave, ale všichni mu říkali Bob. Rád testoval všechna vína a piva. Je to takový třídní lump, hned po Louisovi samozřejmě.
Když se učitelé odebrali do stanu, pár lidí si sesedalo blíž k ohni. Bobo donesl flašku od energy nápoje a začal točit. Padlo to na Rose. ,,Pravda nebo úkol?'' zeptal se jí s úsměvem. ,,Úkol.'' zasmála se. ,,Nějaká odvážná! Tak fajn. Tak třeba.. dej si francouzáka s Lucasem. Stejně všichni víme, že to spolu táhnete.'' zadal Bob. Podívala jsem se na Lucase. Byl červený jak rajče. Zato Rose se nezdráhala. Vstala ze svého místa a šla k němu. Pak ho ale chytla za ruku a odvedla ho neznámo kam. ,,To neplatí!!'' zavolal za ní Bobo. ,,Neříkal si, kde to mám udělat!'' slyšela jsem smích Rose. ,,Fajn, máme první dva odpadlíky.'' zakřenil se Jer, vzal flašku a zatočil s ní. ,,Áá, Emily!'' zaradoval se, když to padlo na mě. ,,Pravda.'' povzdychla jsem si s úsměvem. ,,Chodíš oficiálně s Harrym?'' vypadlo z něj hned. Teď mi vlastně došlo, že to nikdo neví na 100%. S Harrym jsme to nedávali tak najevo. ,,Hmm.. tak fajn no. Chodíme spolu.'' odpověděla jsem. Cítila jsem, jak mi hoří líčka. ,,Ooo.'' povzdychlo si pár lidí a jedna holka zatleskala. ,,A máš po ptákách Louisi.'' drkl Jer do ramene Louise, který seděl vedle něj. Podívala jsem se na něj. Jerovi věnoval jen malý úšklebek a pak se zadíval do ohně. Bylo na něm vidět, že mu to není jedno, ale já to dál nijak neřešila. ,,Toč.'' pobídl mě Jer a já vzala flašku do ruky. Padlo to na Mischel. ,,Bože, ta zas něco vymyslí.'' protočila panenky a já se zasmála. ,,No pravda.'' dodala, než jsem se na cokoliv zeptala. ,,Dobře. Spala jsi s Jerem?'' zeptala jsem se narovinu. ,,Emily!'' udiveně na mě zírala. ,,No co? Tak chceš úkol?'' smála jsem se dál. ,,No fajn, dej mi úkol.'' zakecala to. ,,No tak miláčku, nestyď se a všem to řekni.'' objal ji Jer. Všichni se začali tlemit. ,,Dělá si prdel.'' řekla nato Mischel. ,,Tak teda úkol. Běž celá oblečená do jezera a pořádně se vykoupej.'' řekla jsem. ,,No ještě lepší.'' zasmála se, ale vstala. Všichni jsem ji povzbuzovali a ona to opravdu udělala. ,,Zabiju Tě, Stewartová!'' křičela. Dostala jsem křeče z toho, jak jsem se smála. Když se vrátila, vzala si věci a odkráčela ke stanu se slovy, že jde spát a že flaška je blbá hra. Ale naštěstí naštvaná nebyla. Brala to sportovně, jen byla kapku mokrá. Ikdyž kapka je slabý slovo.
Hráli jsem a hráli. Postupně nám ale hráči odpadávali. Jer šel za Mischel do stanu, pár lidí uslo a ostatní je pak museli odnášet. A Bob? Ten donesl chlast. Nevím kde tu vodku sebral, ale rači jsem po tom nepátrala. ,,Tak jsme tu zbyli jen mi tři, tak si dáme do nosu.'' culil se. Já nejdřív nechtěla, ale nakonec mě Louis a Bob překecali. Po pár hltů přímo z flašky se mi začala motat hlava. ,,Ne, už stačí.'' odhrnula jsem flašku od své pusy. ,,Ale dej si ještě.'' vnucoval mi opitý Bob. ,,Ne, mám dost.'' zasmála jsem se a švihla sebou na bok do trávy. ,,Heja hou, kluci jdou. Nesou láhev vodky, nalijem si to do hedky. Heja hou, kluci jdou.'' začala zpívat Louis. ,,Drž hubu, nebo se učitelé vzbudí a to pak bude heja hou.'' drcl do něj Bob a začali se šíleně řehtat. ,,To už bychom na účtě měli dva průsery, viď Emily.'' naklonil se ke mě Tomlinson. ,,Tři, protože ten třetí si ty a to dost velkej.'' opravila jsem ho a zakřenila se. ,,Ona mě nemá ráda.'' hrál falešný smutek Louis a Bob ho objal kolem ramen. ,,Ty jsi takový chudáček. Mě taky nemá nikdo rád.'' přidal se k němu. ,,Tak to dejte dokopy. Úplně se k sobě hodíte.'' smála jsem se a posadila se do tureckého sedu a zababušila se do deky, kterou nám tu učitelé spolu se spacákem nechali. ,,No to by dopadlo. Ne, já jdu, nebo se stanou věci, které by mi pak těžko vysvětlovali.'' brblal samé hovadiny Bob, vstal a houpací chůzí a s pár škobrtnutími se odebral do svého stanu. ,,To je pako.'' kroutil hlavou Louis a pak si nahlas odřihl. ,,A ty prase.'' hihňala jsem se a drcla do něj loktem. ,,Až po tobě Stewartová, až po tobě.'' ukazoval na mě ukazováčkem a pak se schloulil po deku taky. ,,To je romantická chvíle, co?'' podotkl šibalsky. ,,Dej s tím pokoj.'' uchechtla jsem se. ,,Ale vážně. Je to tak super, když tu Harry není. Aspoň Tě mám pro sebe.'' řekl přesvědčivě a zadíval se mi do očí. ,,Si asi fakt moc pil.'' ušklíbla jsem se a zadívala se do ohně. Pořád jsem ale cítila jeho pohled. ,,Přestaň na mě zírat, nebo ti dám facku.'' podotkla jsem v klidu. ,,Ale netrefila by jsi se, protože seš namol.'' zasmál se a já se k němu zase přidala. Louis ale využil chvilky, kdy jsem byla trochu mimo a vzal můj obličej do rukou a přitáhl si mě k sobě. I přesto, že jsem se bránila, mě políbil. Úplně do detailů se mi v hlavě vybavila ta chvíle, kdy jsme u byli u něj doma v jeho pokoji. Skoro jsem podlehla, ale naštěstí jsem se rychle vzpamatovala a odtrhla jsem od něj. ,,Přestaň Louisi a jdi spát.'' řekla jsem mu mírně podrážděně a zalezla si do spacáku. Chvilku tam omámeně seděl, ale pak si vzal svůj spací pytel a zalezl si do něj. Já zavřela silně oči a přála si, abych na tohle zapomněla a on taky.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

- Pořádali jste někdy vodní bitvu?
- Hráli jste někdy flašku?
- Líbily se vám úkoly a pravdy?
- Spala doopravdy Mischel s Jerem?
- Co říkáte na Boba?
- Měla Emily Louisovi podlehnout?
- Opravdu Louise mrzelo, že Emily s Harrym chodí?
- Příjdou učitelé na to, že jejich tři žáci pili?
- Jak se teď k sobě Louis a Emily budou chovat?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Májuš Májuš | Web | 10. května 2012 v 16:20 | Reagovat

Ah bože, zboxujte toho Louise někdo! :D :D :D Zase to na ní zkouší, jo?! :D Ahh. :D Tu koupačku v bahně jí nezávidím. :D I když stát tam a sledovat někoho, jak se cáká v louži bahna, nejspíš bych umřela smíchy. :D Skvělej díl, pořádně akční to je. :P těším se na pokráčko :)

2 Smile* Smile* | Web | 10. května 2012 v 16:49 | Reagovat

Krásnučká časť! Nenormálne sa mi páči!
• Ehm, áno, už som raz skončila úplne mokrá. Na školskom výlete minulého roku. Lenže my sme nemali vedrá či fľašky, ale balóniky. Také maličké presne na vodu. Abola teda riadna stranda... Za tú hodinu čo sme sa olievali (teda ohadzovali) som si vymenila až tri tričká (prvé i druhé boli biele - všetko bolo cez nich vidno :D) Ale nesťažujem sa :D
• No... Hrali. A neskončilo to najlepšie. Polovica sa urazila, štvrtina sa pri tom opila no a my ostatní sme to schytali s tým, že sme takú hru nechali dopustiť.
• A pravda a úkol :D Ach, koľko sme sa my pri tom nasmiali :D My dievčatá sme radšej dávali pravdu, kluci úkol (väčšina úloh bola: vypi tri glgy vodky) Ale samozrejme nás poprehovárali a tak sa to skončilo pusinkami :D
• Ťažko povedať :D Asi áno... A možno aj nie. Neviem. Ale myslím, že hej, len to chce ukecať :D
• Ten Bob mi pripomína jedného chalana z našej triedy. Ale šialene. Až nenormálne... Je presne taký istý. Hneď ako prvý sa opije a samozrejme zaspí na zemi. A potom ho ťahaj do stanu. Že sranda :D
• Ou, neviem. Možno hej, možno nie.
• Podľa mňa ho to trochu mrzí. Podľa toho, ako to píšeš, myslím, že sa mu trochu páči. Možno trochu viac. Asi dúfal až do poslednej chvíle, že spolu nechodia. Viem aké to je... Čakať, že to čo hovoria ostatní nie je pravda.
• Hm... Asi. Podľa toho, akí učitelia to sú. Tí dobrí to nechajú tak - nie sú predsa päťročné deti, ale tí horší si potrpia na vek. Že ešte oficiálne piť nemôžu. Ale písala si, že sú to celkom vpohode učitelia, čiže zistiť by to nemuseli...
• Po tej puse... No, Emily sa bude podľa mňa tváriť normálne, akoby sa nič nestalo. Ale Louis si asi začne robiť nádeje. Harry tam vlasne nie je, nemôže sa s ním Em spojiť a tak sa k nej asi bude chcieť dostať. Ale to je môj názor :D

Love You! You're AmaZayn! :)) xx

3 Zasněná Zasněná | Web | 10. května 2012 v 16:50 | Reagovat

[1]: To víš, Louis má velký ego. :D

4 Rachel. Rachel. | E-mail | Web | 10. května 2012 v 17:05 | Reagovat

- Bohužel na chatě a ze mě byl potůček! :D
- Yep :P Kamarádi úplně odvázaný :D
- Jo :D Nejvíc Michel :D Šup do jezera :D
- Jop :-P
- Pan ožrala, ale ... masakr! :D
- Nevím.. chci Harryho, ale i Lou :D wow ! :D
- Určitě ano.. byl do ní zamilovaný.. ♥
- KOCOVINKÁÁÁ :D
- Nevím, ale uvidíme! :D
» Krásný dílek! ♥ love it!

5 Veer Veer | Web | 10. května 2012 v 17:05 | Reagovat

- Jasně :D
- Jo :D
- Ne :D..
- Myslím že ne
- Bob. :D Je pako ^^
- Ne! :D Harry forever!=)
- Vypadalo to že ano .
- Určitě se to nějak dozví :D
- Louis za ní bude dolízat a zkoušet to na ní  :D Netuším.:D

6 Christ Christ | Web | 10. května 2012 v 18:07 | Reagovat

- Hodněkrát :D Jednou jsme na sebe házeli mokrý houby, podruhý jsme na sebe stříkali hadicí.. :D
- Fakt nevím asi ne, ale v hlavě mi teď bleskaj nějaký vzpomínky z dětství.. vůbec nevím o co se můj mozek snaží :D
- Jáj, nevím.. :D
- Noo, myslím že ne.. ale brzo bude, vím to na 100% :D
- Debílek :D
- Ne! Musí být s Harrym! :D
- Myslím že jí tajně miluje.. ale pššt :D
- Myslím že jo, hlavně podle toho jak budou vypadat ráno.. a taky nikdo neuklidil ten bordel co je venku :D
- Fákt nevím..

7 Zaira* x♥ Zaira* x♥ | Web | 10. května 2012 v 18:14 | Reagovat

- Jasně, akorát jsme vodou naplnily igelitové sáčky a házali to po sobě :D :D
- A kdo ne? Vždycky se u toho hoodně věcí dozvíš.. :D
- Jasně, byly suprovní
- Já si myslím, že jo.. :P
- Úplně si ho dokážu představit :D
- NE! Fandím Harrymu!! :P :D
- Tak určitěě.. :D
- Jojo.. a budé mega průsér!!
- Emily si ho nebude všímat a Lou bude pořád dolézat jako do teď :D

8 Ter. Ter. | Web | 10. května 2012 v 20:01 | Reagovat

Já tuhle FF piluju!:)) :D
-Ano...a ne jednou!:DD
-Jo...a vždycky to špatně dopadlo!:D
-Srandaa!:D
-Nejspíš jo..a i kdyby, je to jejich věc..;)
-Připomíná mi kámoše...takže si ho dokážu živě představit!!;D
-Já vůbec nevim!:D Přeju to i Louisovi i Harrymu! Ááá..hrozně zamotaná FF..ale to se mi líbí!;D
-Jo!)
-Ne..a jestli jo..těšim se na průser!!:D
-Netušim...zamotanýý!:D :(

Už se nehorázně těšim na další díl!! *Závislost*!;D :))*

9 Renette' Renette' | Web | 11. května 2012 v 11:32 | Reagovat

Boože, nádherná časť ♥ :D Teraz už vôbec neviem, či chcem aby Emily bola s Harrym alebo s Louisem :) ... ťažké to je :D ...:D ale krásne to je ♥

10 Lizz. Lizz. | Web | 11. května 2012 v 21:18 | Reagovat

- Bez komentáře. :D
- Hmmm.... :D Už to tak vypadá. :D
- Byli super.Michel taková odvážná. :D
- Jo. :D
- Pěknej násoska. :D Docela drsnej týpek... :D
- Noooo! :D I´m in "team Harry". :D
- Myslím,že jo.Jde to poznat. (tedy podle toho,co píšeš :D)
- Asi jo.To bude teprve pr..Chci říct - SRANDA! :D
- Nevím...Ale možná budou mít kocovinu a nic si pamatovat nebudou. :D

Jinak krásný díl.Strašně se těším na další. :))♥♥

11 Sola F. Sola F. | Web | 11. května 2012 v 21:30 | Reagovat

-Jj, ale vzpomínám si na to matně, vím jenom, že tam byli balónky naplěný vodou a já celá turch :DD
-Jep, ale žádný podrobnosti neříkám.. radši..
- Jo, kdyby se tohle stalo v naší třídě tak bych nemohla změnit rozhodnutí, ti jsou ale tolerantní...
- Tuším, že ano
- Co na něj říkám? Nevím.. takovej šašek, bude v příběhu důležitej?
- Ne a stokrát ne! Má Harryho, sladkého Harryho, sakra.
- Myslím, že jo. Ale do tohohle Luiho moc nevidím, takže..
- To je otázka za milion, ale jestli nebudou mít aspirin nebo něco takového, tak asi jo.
- Em asi zase odtažitá a LUi, až se otrká, tak to bude zase zkoušet.

Krásná kapitolka, rěším se na další!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama