Airport - část 3/3

28. května 2012 v 16:00 | Zasněná |  Airport

název: Airport
vytvořila: Zasněná a VY (vaše téma)
část: 3/3

,,Kam jdeš?'' volala za ním podrážděně Caroline. ,,Musím si něco vyřídit, za chvilku jsem zpátky.'' houkl na ní a zabouchl dveře. ,,No chvilka to asi nebude.'' řekla si pro sebe pod fousy Anabeth a poté se vydali do parku.


,,Tak co jsi mi to teda chtěla říct?'' zeptal se Harry, když si sedli na lavičku. Anabeth se nejříve zdráhala a uvažovala o tom, jestli mu to má říct. ,,Jsem těhotná.'' nakonec to ale přeci jen vyklopila. ,,Cože? Fakt? No a co s tím mám společného já?'' zíral na ní nechápavě. ,,Víc než si myslíš.'' pohodila hlavou a poté napjatě sledovala jeho reakci. ,,Hele o čem to mluvíš?'' Harrymu to ale pořád nedocházelo. ,,Že to dítě je tvoje.'' vysvětlila mu. Harry se začal v tu chvíli smát. ,,Je tu snad něco vtipného?'' zvedla obočí. ,,Tak tohle jsem ti fakt skoro uvěřil. To se ti fakt povedlo.'' chechtal se dál. ,,Ne, to tobě se to povedlo!'' štěkla po něm Anabeth, naštvaně vstala z lavičky a dala se na odchod. Harryho zaskočila její reakce, ale zvedl se a doběhl jí. ,,Ne počkej! Řekni mi, že to není vtip.'' chytl jí za ramena a podíval se jí do očí. ,,Ty si fakt myslíš, že po tom všem bych za tebou jen tak přišla a dělala si z tebe srandu?!'' odpověděla mu naštvaně. Harrymu najednou došly slova. Stáhl obočí a upřeně se na Anabeth díval. ,,Tak co? Už mě budeš brát vážně?'' zvedla jedno obočí. Harry ji pustil a šel si sednout na lavičku. Poté si dal hlavu do dlaní a přemýšlel nad posledními dny. ,,Pořád jsem o tom přemýšlela. Chtěla jsem ti to nejdřív říct, než bych něco udělala.'' podotkla sklesla Anabeth a sedla si vedle něj. ,,Tentokrát mě zabije určitě.'' řekl si pro sebe tiše Harry. ,,Byla jsi už u doktora?'' zeptal se hned poté. ,,Ještě ne, ale mám v plánu tam jít zítra.'' odpověděla. ,,Půjde tam i Zayn?'' vyzvídal dál. ,,Ne, ještě jsem mu to neřekla.'' zakrotuila hlavou a povzdychla si. ,,Jestli chceš, můžu jít s tebou já.'' nabídl se. ,,To by jsi fakt udělal?'' zírala na něj překvapeně. ,,Tak co můžu dělat.'' pokrčil rameny. ,,Dobře. Tak já tam půjdu kolem jedenácté.'' dodala. ,,Fajn, počkám tě před nemocnicí.'' přikývl Harry, vstal a pomalou chůzí odcházel. Anabeth chápala, že to musí rozdýchat a tak ho nechala jít. Sama tam ještě chvilku seděla a pak se odebrala domů.

Druhý den
Harry na Anabeth čekal před nenocnicí jak slíbil. Spolu poté šli do čekárny a když je sestřička zavolala na řadu, Anabeth si Harryho prohlédla. ,,Jsi si jistý, že tam chceš jít?'' rači se zeptala, protože jí připadal nějak pobledlý. ,,Jo, pojď.'' na nic nečekal a vydal se ke dveřím.
Doktorka naštěstí Harryho nepoznala. Nevěděla, že je ze slavné skupiny a tak si oba oddychli.
,,Tak gratuluju maminko. Jste v šestém týdnu.'' usmívala se na Anabeth a poté k ní natočila monitor, na kterém šlo vidět miminko. Anabeth se zalily oči. Když to uviděl i Harry, chytl jí za ruku. Byl to velmi emotivní okamžik. Anabeth byla nakonec ráda, že tu s ní Harry je ikdyž by byla radši, kdyby tu mohl stát Zayn.
,,Dobře, tak za dva týdny se uvidíme. Nashledanou.'' usmála se na oba doktorka. ,,Děkujeme, nashle.'' přikývla Anabeth a poté odešli z ordinace. Ani jeden z nich nevěděl co říct. Nakonec ticho prolomil Harry. ,,Anabeth víš, chci ti říct, že tě v tom nenechám. Postarám se o tebe i o to dítě. Udělám cokoliv budeš chtít.'' říkal upřímně. Anabeth to trochu zaskočilo. Myslela si, že se na ní Harry vykašle nebo že jí bude nutit k potratu. Byla na rozpacích. ,,Děkuju, ale já tě do ničeho nutit nechci.'' zakroutila hlavou. ,,Do ničeho mě nenutíš. Chci jen být s tebou. Víš, včera jsem přemýšlel. Přemýšlel jsem nad tím celý zbytek dne. A byl bych ten nejhorší člověk na světě, kdybych tě v tom nechal. Já to dítě chci, opravdu.'' dodal. Anabet se opět rozplakala a objala ho.

Ještě tři dny to Anebeth držela pod pokličkou. Nakonec ale sebrala odvahu a Zaynovi to řekla. Nebyl z toho vůbec nadšený. Harry se oproti něj aspoň choval klidně, ale Zayn vybuchl. Naštěstí se brzy uklidnil, ale místo toho, aby si o tom s Anabeth promluvili, se sebral a odešel pryč.

Nemluvili spolu dva dny. Oba z toho byli pořád v šoku. Špatně na tom byla i kapela. V novinách se už rozšířila zpráva o Anabethininém těhotenství s některým ze zpěváků One Direction. Nikdo z nich se k tomu ale nechtěl vyjadřovat.

Zayn se nakonec s Anabeth rozešel. Ne že by ji neměl rád, ale nemohl se dívat na to, jak za ní každý den Harry chodí a už představa, že s ní má dítě ho děsila. Rozešli se ale v dobrém. Zayn poté na pár měsíců odjel na Floridu. Harry se s Caroline taky rozešel a nastěhoval se k Anabeth. Ta mu později všechno odpustila a dokonce se do něj zamilovala. U porodu pak byla celá kapela. Naštěstí se vše urovnalo a Zayn Harrymu také odpustil, ikdyž už to mezi nimi nikdy nebude takové, jako dřív.
Anebeth a Harrymu se narodil syn Benjamin. Oba byli skvělí rodiče a po roce se vzali. Nakonec si všichni oddychli a byli rádi, že to skončilo takhle.

KONEC


Tak tu máte takový kratší konec. Všechno dobře dopadlo. :D Doufám, že se povídka líbila. Těším se na vaší další spolupráci! :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zaira* x♥ Zaira* x♥ | Web | 28. května 2012 v 17:47 | Reagovat

Byla to skvělá povídka, vážně.. ale jsem radši pro team ZAYN, takže mě trošku zklamalo, jak to nakonec dopadlo, že jí Zayn opustil :((

Jinak jsi ten konec mohla ještě více rozepsát, třeba zdetailnit tu reakci, jak by reagoval Zayn, kdyby mu Bella řekla, že je těhotná s Harrym :) Jinak to bylo fajn :)

2 Ter. Ter. | Web | 28. května 2012 v 20:17 | Reagovat

Prostě...WOW! Já nemám slov ! Jsi geniální ! A bych pravdu řekla, jsem ráda, že skončila s Harrym ! :D Ale samozřejmě bych to přála i Zaynovi...hezky ukončený ! :))*

3 Smile* Smile* | Web | 28. května 2012 v 20:21 | Reagovat

Nádhera... Prekrásne si to skončila... No, teorticky by z toho mohol byť príbeh aj na pokračovanie... No i tak, krása. Teším sa na ďalšie podobné príbehy :D

4 Zasněná Zasněná | Web | 29. května 2012 v 14:20 | Reagovat

[1]: Máš asi pravdu, měla jsem to víc rozepsat. :/ Ale tak už to nechám tak. ;) Někdy se i kratší články čtou dobře. :D A jinak děkuju. :)
[2]: Děkuju. :*
[3]: Taktéž děkuju. :)

5 Dadusha Dulce Dadusha Dulce | Web | 29. května 2012 v 17:12 | Reagovat

Teda, to som fakt netušila, že to skončí takto... on ju znásilní a nakoniec sa zoberú, no ale fajn, chápem to :) Tiež si myslím, že by sa to dalo viac rozpísať, ale páči sa mi to aj také, aké to je, zápletku som sa dozvedela a teraz sa môžem ísť učiť :D Fakt sa mi to páčilo, aj keď koniec ma trošku sklamal, ale to už je mnou :)

6 Denn^^ Denn^^ | Web | 29. května 2012 v 18:44 | Reagovat

Moc krásná povídka :) Škoda, že tak krátká :)

7 Christ Christ | Web | 31. května 2012 v 16:56 | Reagovat

Hned na začátku jsem věděla, že nakonec skončí s Harrym :D A jsem docela ráda, že to nakonec tak dopadlo :)

8 Lens Lens | Web | 26. května 2013 v 19:01 | Reagovat

Krásná povídka :-) (koukni se pls na můj blog :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama