Airport - část 1/3

14. května 2012 v 19:00 | Zasněná |  Airport

název: Airport
vytvořila: Zasněná a VY (vaše téma)
část: 1/3

,,A jde se slavit! Joo!'' zahulákal Harry na celou hospodu. Anabeth totiž slavila své devatenácté narozeniny a tak jí její nejlepší kamarádi uspořádali narozeninovou oslavu u ní doma. Teď se ale chtěli více odreagovat a tak Liam, Niall, Harry, Louis, Zayn a Caroline zavlekli Anabeth do hospůdky, kousek od jejího domova.


,,Na zdraví!'' zvedli všichni své džbány s pivem. ,,Hodně štěstí, zdraví! Hodně štěstí, zdraví! Hodně štěstí, milá Anabeth! Hodně štěstí, zdraví!'' začal zpívat Zayn, ktetý s Anabeth už dva měsíce chodil a ostatní se k němu přidali. ,,Děkuju moc.'' smála se oslavenkyně a připila si s ostatními.

Pilo se a pilo. Všem alkohol lezl hodně do hlavy a když začala diskotéka o půl jedenácté, všichni šli na parket. Harry to se svou novou přítelkyní Caroline pěkně rozjížděl. Louis byl s Niallem pěkně hlučný, zpívali na celé kolo. Liam se pití nedotkl, stačil mu jen přípitek, ale tancovat šel. Zayna po chvilce přemlouvání Anabeth dostala taky na parket. ,,Zlato, já neumím tančit.'' odmlouval, ale přesto dělal menší kroky. ,,Ale když chceš, tak to umíš.'' culila se na něj jeho láska. ,,Prosím!'' dělala na něj dál oči. ,,No tak dobře.'' přemohl se nakonec.
,,Další runda dámy a pánové!'' přinesl Louis každému panáka. ,,Já nechci, je mi blbě.'' chytal se za břicho Niall. ,,Půjdem domů chlape. S tebou to nevypadá dobře.'' uchechtl se na něj Liam a vzal ho kolem ramen. ,,Anabeth, tak ještě jednou všechno nejlepší a užij si to dneska.'' usmál se Liam na brunetku a pak mrkl na Zayna. Ten se jen zašklebil a dělal jakože nic. Měl totiž naplánované, že dnešní noc stráví s Anabeth u něj doma, ale ona to nevěděla. ,,Díky Liame, mějte se.'' rozloučila se s ním oslavenkyně a dál tancovala se Zaynem.
Poté, co divoký song skončil, nastal ploužák. ,,Výměna!'' odstrčil od sebe ten sladký páreček Harry. Zayn se zasmál a popošel ke Caroline. ,,Tak se ukaž.'' usmála se na něj a začali tančit. Harry se mezitím nalepil na Anabeth a začali se pohupovat ze strany na stranu. ,,Víš, že Ti to dneska hrozně sluší?'' polichotil jí kudrnáč. ,,Kolikrát dneska budu ještě děkovat?'' divila se Anabeth a Harry se zasmál. ,,Jsi strašně sexy.'' pošeptal jí do ucha a sklouznul jí rukou na zadek. ,,Ale no ták.'' culila se na něj Anabeth a ruku mu postrčila zpátky nahoru k lopatkám. ,,Pojď se mnou.'' pobídl jí Harry a vzal jí za ruku. ,,Kam chceš jít?'' ptala se zmateně. ,,Neptej se a pojď.'' popotáhl s ní. Anebeth se moc nechtělo, ale nakonec šla. Harry si to s ní mířil k východu. Ještě u dveří se otočila a podívala se na Zayna. Ten si ani nevšiml, že odešla a dál tancoval s Caroline. ,,Pojď.'' popohnal jí Harry a vyšli na ulici. Ušli asi deset metrů, když Harry zastavil a prudce Anabeth přitlačil ke zdi. ,,Au, co to děláš? Bolí to!'' stěžovala si, když jí zmáčkl paže. Harry ale nic neřekl a vášnivě jí začal líbat. ,,Si opilý, pusť mě. Slyšíš? Pusť mě!'' chtěla se vymanit z jeho sevření, ale byla slabá. Jediné, co jí napadlo bylo, že Harryho kopla mezi nohy. Zaskučel a pustil ji. Anabeth toho využila a utíkal zpátky směrem k hospodě. Harry se ale rychle otrkal a doběhl jí. ,,Nikam nepůjdeš!'' zakřičel na ní a chytil Anabeth za loket. ,,Prosím nech mě! Prosím!'' prosila Anabeth se slzami v očích. To už jí ale opilý Harry vlekl k jeho autu. Věděla, kam to směřuje, ale nikdo jí nemohl pomoct. Nikdo nikde nebyl a kdyby křičela, bylo by to snad ještě horší. Nikdy by nic takového do Harryho neřekla. Ale stalo se.
Tu noc byla Anabeth znásilněná, ale když se ráno probudila na lavičce v parku poblíž Eiffelovky, o ničem nevěděla. Jen jí bolela hlava a břicho. Dobelhala se tedy domů a naložila se do vany. Snažila se vybavit si minulou noc, ale vzpomínala si jen na oslavu u ní doma.
Po půl hodince jí zazvonil telefon. ,,Ahoj Zayne.'' pozdravila ho trochu unaveným hlasem. ,,Ach Anabeth, konečně jsem se ti dovolal. Proč mi nebereš telefon? Nevěděl jsem, co se s tebou stalo. Kde si se včera vypařila?'' zněl nervózně. ,,Ehmm nevím.'' přiznala se. ,,A je všechno v pořádku? Nezníš moc přesvědčivě?'' strachoval se. Někdo v tom ale zazvonil. ,,Jo, všechno je v pohodě. Někdo zvoní, musím jít otevřít. Zavolám ti později ano?'' řekla netrpělivě. ,,Dobře, pa miláčku.'' rozloučil se. ,,Papa.'' tipla hovor a utíkala ke dveřím jen v županu. Když uviděla tvář člověka, který jí navštívil, všechno se jí vybavilo. Lekla se a rychle zabouchla dveře Harrymu před nosem. ,,Anabeth otevři prosím. Přišel jsem se omluvit. Strašně mě to mrzí. Já to nechtěl udělat, přísahám. Otevři.'' bušil do dveří Harry. Anabeth byla strašně vyplašená. Nebyla si jistá. Měla obavy, že pokud otevře, sesype se. Pro jistotu zamkla a utíkala do ložnice, mobil držela pevně v ruce. Zhluboka dýchala a doufala, že Harry brzy odejde. ,,Anabeth slyšíš mě? Prosím otevři mi. Strašně Tě prosím. Já ti neublížím, neměj strach.'' slyšela ho až do ložnice.

Po čtvrt hodině se šla Anabeth podívat do kukátka. Nikoho tam neviděla a tak odemkla a otevřela dveře, aby se přesvědčila. Harry ale seděl za rohem a vypadal dost ztrápeně. ,,Promiň.'' promluvil tiše směrem k ní. ,,Proč si to udělal?'' zeptala se ho s roztřeseným hlasem. ,,Já nechtěl. Byl jsem na mol. Nikdy bych to nedopustil. Nevím co to do mě vjelo. Je mi to tak líto.'' omlouval se. ,,Táhni k čertu.'' zašklebila se na něj Anabeth a zavřela dveře. Sesunula se k zemi a plakala.

Nehybně tak seděla celé hodiny. Okolo deváté večer zaslechla kroky na schodech a následné zazvonění zvonku. Myslela si, že je to Harry, ale když se ozval Zaynův hlas, rychle mu otevřela. ,,Lásko, musel jsem Tě vidět.'' objal ji. ,,Zayne.'' rozplakala se. ,,Zlato, co se stalo?'' vyděšeně se jí zeptal. ,,Promiň. Je mi to líto. Nechtěla jsem, ale donutil mě. Promiň.'' omlouvala se. Zayn nic nechápal a tak si šli sednout do obýváku na pohovku. ,,Co jsi udělala? Proč pláčeš?'' ptal se jí úzkostlivě. ,,Včera večer. No vzpomněla jsem si na to, až když jsem ti to položila. Prostě Harry a já, nebo spíš on. Odvlekl mě pryč a..'' klesl jí hlas. ,,Co ti udělal?'' vyjekl hned Zayn. Okamžitě pochopil co se stalo. ,,Já ho zabiju.'' objal Anabeth. ,,Neplač. Bude to v pořádku. Všechno bude dobrý.'' utěšoval ji, ale sám sebe uklidňoval taky.

Zayn si to chtěl s Harrym vyřídit, ale zjistil, že je pryč v Benátkách s Caroline. A tak si na něj počkal na letištiv den, kdy se měl vrátit. Anabeth z toho nebyla moc nadšená. Ikdyž Harryho teď nenáviděla, nechtěla, aby se Zayn pral na veřejnosti. ,,Prosím, že se nebudete prát?'' ujišťovala se. ,,Ne neboj. Jenom mu dám přes hubu a pojedeme domů miláčku. Neboj, já si to s ním vyřídím jedna dva.'' usmál se Zayn na Anabeth a tak ještě více znervózněla.
Když letadlo, ve kterém údajně měl sedět Harry s Caroline, přistálo, chytla Anabeth Zayna za ruku. ,,Klid.'' pousmál se Liam na ní. Kluci tam byli taky, pro případ, že by se Zayn neudržel. A pro jistotu tam s nimi byla i ochranka, která kluky všude doprovázela. Bylo to jak z nějakého hororu. Člověk si nemohl být jistý, jak to dopadne.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!


Ách KONEČNĚ moje oblíbené scény. V tomhle se vyžívám. :D Díky všem, co jste mi napsali vaše nápady. Možná si tam každý najdete to svoje. Díky také Carherine, která mi na mail poslala ještě jiné návrhy (např. znásilnění :D). Možná je to trichu drsné, ale příště to bude ještě drsnější! Opět jsem to rozdělila na dvě části, ať se máte na co těšit. :) Jo a kdyby někdo nechápal, proč jsem tuto povídku pojmenovala Airport, tak to proto, že se ten zvrat odehrává na LETIŠTI.

Jinak pro přehled, z vašich nápadů jsem si vybrala:
Zayna a Harryho, znásilnění, Anabeth (19), Caroline (33), Francie, Benátky, ztráta paměti, zápletka, všichni One Direction, kamarádství, láska, přátelství, nenávist, hádky, kladná i záporná postava, ze zlé postavy dobrý člověk
edit 21.5.2010 - sice pozdě, ale přidávám těhotenství (poradila mi to kámoška a hodí se mi to tam) ;)

V tomto dílu ještě ze seznamu není všechno. Něco taky nechám na příště a popříště. ;)

Další díl 21. 5. 2012 v 16:00 hod.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rachel. Rachel. | E-mail | Web | 14. května 2012 v 19:08 | Reagovat

Panebože O_O tohle je hrozný! Vím, že jsem o tom, že Harry znásilnil psala taky, ale my z něj děláme něco co vůůbec není! :D Ale je to takový krásný! Zayn je takovej ochranář! :)♥

2 Ter. Ter. | Web | 14. května 2012 v 19:20 | Reagovat

Pane bože! Pane bože! Pane bože! Vypadá to tak hrozně dobře, když jsou ty návrhy holek takhle v jednom. Harry takovej...souhlasim s Rachel: Děláme z něj něco co není!:D Ale nevadí! A ten Zayn..ách!))♥ A jako další díl až příští týden?! To nevydržim!:( ;DD*

3 Zaira* x♥ Zaira* x♥ | Web | 14. května 2012 v 20:01 | Reagovat

Jejdá.. to je dokonalé, já už chci další díl hned teĎ!! Á.. se toho 21.5 ani nedočkám!! :D A chudák Anabeth, jsem zvědavá, co Zayn tomu Harrymu udělá, úplně si to živě představuji!! :-)

4 Smile* Smile* | Web | 14. května 2012 v 20:55 | Reagovat

Jéjó! Nádhera! Šialene sa mi to páči, carrot :D ! A myslíš, že my sa dočkáme toho pondelka? Už tohto som sa nemohla dočkať! :D Ale už teraz sa nenormálne teším... Fakticky dokonalé...
Much love :*

5 Cath!e Cath!e | Web | 14. května 2012 v 21:44 | Reagovat

Tak tohle je hustý :D :D jak jí jde Zayn pomstít... to je krásný :-D a mají tam všechny s sebou :-) i ochranku :D :D
Nádherný díl :-) honem pokráčkoooo :D

6 Wendy Wendy | Web | 15. května 2012 v 11:33 | Reagovat

Hele to neplatí!Proč je Harry ten špatnej! :P :D Ale jinak úžasný už se nemůžu dočkat co se stane.A ještě bych se tě chtěla na něco zeptat.Já vím že je to blbý ale mohla bych napsat jednodílovku podle otho co jsem ti napsala? :D

7 Zasněná Zasněná | Web | 15. května 2012 v 14:40 | Reagovat

Kámoška mi na to řekla, proč jsem ze Zayna neudělala toho špatného, protože on je víc takový tajemnější a proč jsem z Harryho neudělala ochranáře, on je totiž takový zlatíčko. Ano, chtěla jsem to tak udělat, ale právě proto jsem z nich udělala opaky. Harry není takový, ale dokážu si ho představit opilého . Tak proto.. :)
Jinak nebojte, rychle ty dny utíkají a než se nadáte, už tu bude pondělí. ;)

8 Christ Christ | Web | 15. května 2012 v 19:34 | Reagovat

[7]: Mě to sedí spíš tak jak to je :D

Vypadá to fakt dobře, sice nemám ráda drama ale těším se až se dozvím co se stane na tom letišti.. :D :))

9 W* W* | Web | 15. května 2012 v 22:26 | Reagovat

Ne neboj. Jenom mu dám přes hubu a pojedeme domů miláčku. Neboj, já si to s ním vyřídím jedna dva.
To mě rozsekalo xD Hej ten Harry tady mě pěkně nasral, ale Zayn je úplný zlatáčko! ♥♥♥ Těším se na další díl :)

10 W* W* | Web | 15. května 2012 v 22:27 | Reagovat

[9]: *zlatíčko ;) :D

11 Denn^^ Denn^^ | Web | 21. května 2012 v 18:35 | Reagovat

Snad se neporvou :D Harry je hold nadrženej děvkař :D Krásně píšeš. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama