Rozděleni - 6. DÍL

12. dubna 2012 v 17:00 | Zasněná |  Rozděleni

název: Rozděleni
vytvořila: Zasněná
díl: 6.

Přemýšlela jsem nad tím, jakou blbost jsem to jen udělala. ,,Bože, já jsem tak pitomá!'' nadávala jsem si a bušila pěstí do polštáře.
Schoulila jsem se do klubíčka a po další hodince breku usla.


Celou neděli jsem prospala. Nechtělo se mi nic dělat. Měla jsem tolik úkolů a učení, ale nechala jsem to tak. Ležela jsem v posteli a koukala do stropu. Neustále jsem myslela na sourozence Tomlinsonovi. Nejdřív na Louise a pak Harryho. Jak se asi teď Louis bude ke mě chovat? Jak se budu k němu chovat já? A Harry? Ten se mnou ani slovo neprohodí. A navíc ještě ta sázka. Když si na to vzpomenu, nejradši bych zítra ani do školy nešla.
,,Emily, přišla za tebou kamarádka.'' zaklepala na dveře mého pokoje máma. Líně jsem vstala z postele a odemkla dveře. Nejradši bych ale nikomu neotevřela.
Za dveřmi stála Rose. ,,Ahoj.'' pozdravila a pousmála se. ,,Čau.'' povzdychla jsem si a šla zase zpátky do postele. ,,Co ti je? Vypadáš nějak sklesle.'' přimhouřila oči Rose, vešla do pokoje a zavřela za sebou dveře. ,,Sklesle? Slabý slovo.'' povytáhla jsem obočí. ,,Promiň, že jsem se včera tak vypařila. S Lucasem jsme se šli ještě projít a...'' chtěla vyprávět, ale mě to v tu chvíli opravdu nezajímalo. ,,V pohodě.'' skočila jsem ji do řeči a opřela se o polštář. ,,A co ty? Jak to nakonec dopadlo?'' posadila se na kraj mé postele. ,,Řeknu to stručně. Byla jsem navalená jak prase a skončila s Louisem v posteli.'' řekla jsem naštvaným tónem. Rose jen vyvalila oči. ,,Teda, tak to je hustý.'' zasmála se. ,,Zas tak hustý to není. Načapal nás Harry. A teď je na mě naštvaný.'' sklopila jsem zrak. ,,No páni! A jak to teda dopadlo? Ví o tom vaši?'' vyptávala se dál. ,,Nic z toho nakonec nebylo. Sebrala jsem se a šla domů. Máma spala a táta mě seřval. Nedostanu kapesný a musím na brigádu. Fakt super.'' řekla jsem ironicky. ,,To nemáš moc růžový. No a tak teda, co ty a Louis? To jako teď spolu chodíte?'' usmála se. ,,Zbláznila ses? Ani náhodou! Já do něho nejsem zabouchlá. S ním bych do postele nikdy nešla, ne za střízliva.'' zavrtěla jsem hlavou. ,,Děláš dobře. Louis je proutník. Takhle to už udělal několikrát. Nejdřív holku opije a pak...'' potlačila smích. ,,To jsi mě nemohla varovat?'' zamračila jsem se na ní. ,,Promiň. Nedošlo mi to.'' omluvila se. Povzdychla jsem si a dala si hlavu do dlaní. ,,Beztak to zítra bude vědět celá škola. Bože můj. Jsem tu tak krátce a už tohle.'' naříkala jsem. ,,Neboj, to bude v pohodě.'' pohladila mě Rose po hlavě.

Když jsem přišla v pondělí do třídy, Louis hned ke mě přiběhl. ,,Ahoj sluníčko.'' usmíval se a dal mi pusu na líčko. ,,Přestaň Louisi.'' řekla jsem otráveně a šla ke své lavici. Harry tam ještě neseděl, takže jsem si trochu oddychla. ,,To je mi hezké přivítání. Ale nevadí. Tak jak ses měla?'' ptal se vesele dál a sedl si na kraj lavice, jak to s oblibou dělal. ,,Louisi nemám na tohle náladu.'' odfrkla jsem. ,,To se tě nemůžu zeptat, jak ses měla?'' zarazil se. Podívala jsem se na něj s nechápavým výrazem. ,,To máš takový okno, nebo to hraješ?'' zavrtěla jsem hlavou. ,,Nic nehraju. Pamatuju si všechno do detailů. Byl to moc hezký víkend, měli bychom to někdy zopakovat.'' mrknul na mě. ,,Louisi dost! Dej mi s tím pokoj!'' vyjela jsem na něj. ,,Ale Emily. Nemusíš se přetvařovat. Tady už to stejně všichni ví.'' usmíval se jak měsíček na hnoji. Mě vřela krev v žilách. ,,Jak všichni?!'' zeptala jsem se. ,,Někteří se ptali, co jsem dělal o víkendu. Řekl jsem jim, že jsem byl s tebou a že jsme oslavovali. To je snad pravda ne?'' zasmál se. ,,Co jsi jim ještě řekl?'' ptala jsem se nasupeně dál. Vstal a naklonil se ke mě. ,,Že jsme měli menší dobrodružství.'' zašeptal mi do ucha. V tu ránu jsem stuhla. Byla jsem tak naštvaná. Co si to ten blbeček o sobě sakra myslí? ,,Děláš si ze mě srandu?!'' zařvala jsem na něj. To už ztichla celá třída a všichni se otočili na nás. ,,Ne.'' odpověděl klidně Louis. To už jsem nevydžela a vlepila mu pořádnou facku. Chytl se dlaní za líco a nechápavě se na mě díval. Podívala jsem se okolo. Lidi na mě zírali s otevřenou pusou. ,,Co koukáte?'' po obličeji mi přitom začaly stékat slzy. Musím odtuď pryč. Vyběhla jsem ze třídy a utíkala chodbou k záchodům. Pořádně jsem ani neviděla před sebe a tak se stalo to, že jsem se srazila s Harrym, který si to mířil do třídy. Chytl mě za loket a podíval se na mě. ,,Emily, co se stalo?'' zeptal se. Odtrhla jsem se od něj a s brekem utíkala pryč. ,,Emily!'' volal za mnou, ale nezastavila jsem se. Běžela jsem na dámské toalety a tam se zamkla v kabince. Sedla jsem si na záchodovou desku a tiše vzlykala.

Mezitím ve třídě, z pohledu Louise
Neměl jsem slov. Nechápal jsem, proč takhle zareagovala. Co jí to zas přelítlo přes nos? Vyběhl jsem na chodbu a rozhlížel se, jestli jí neuvidím. Nikdo tam nebyl až na mého bratra, který si to zamířil rovnou ke mě. ,,Co jsi ji udělal?!'' vyjel na mě hned. Musel Emily vidět. ,,Do toho ti nic není. Kde je?'' zeptal jsem se na oplátku já. V tom mě ale chytil pod krkem. ,,Na něco jsem se tě ptal!'' zvýšil hlas. ,,Dej si pohov bratříčku!'' strhl jsem jeho ruku. To už se ale do mě pustil. Strčil do mě a já do něj. Svalili jsme se na zem. Jedna baňa, druhá. Už dlouho jsme se takhle neprali, naposledy když nám bylo tak deset. ,,Blbečku!'' řval jsem na něj. ,,Debile!'' pral se dál Harry. Pak mi uštědřil jednu ránu do tváře. Zavrčel jsem. Co to do něj vjelo? Co se sakra mezi mě a Emily plete? Blbec jeden! Na oplátku jsem mu jednu vrazil taky. Měl natržený ret. Dobře mu tak. ,,Harry, Louisi!!'' zakřičel tělocvikář, který nás uviděl. Harry mě ale nepustil. ,,Tak dost!'' zařval ještě jednou pan Bauer a odstrčil nás od sebe. Chtěl jsem svému bratrovi dát ještě jednu, ale učitel mě zastavil. ,,Perete se jak děti na pískovišti! Do třídy!'' rozkázal. Já jsem ho ale nevnímal a pořád se třásl. Nespustil jsem z Harryho oči. ,,Louisi!'' zdůraznil tělocvikář. To už jsem si všiml, že na mě nekouká jen on, ale celá naše třída. Popotáhl jsem krev v nose a odrfkl si. Naštvaně jsem pak odešel do třídy. ,,Tak jdeme, jdeme mládeži. Tady nic k vidění není.'' rozpustil naše publikum učitel a odešel. Než Harry zasedl do lavice vrhl na mě zhnusený pohled. Ukázal jsem mu prostředníček.
Za chvilku přišla do třídy učitelka a začala hodina.

Z pohledu Emily
,,Emily! Jsi tu?'' volal známý hlas. ,,Mischel?'' zašeptala jsem a vylezla z kabinky. ,,Tady jsi.'' oddychla si moje blonďatá kamarádka a obejmula mě. ,,Všem to řekl.'' brečela jsem jí do vlasů. ,,Čššš neplakej.'' utěšovala mě a hladila po zádech. ,,Všichni to ví.'' naříkala jsem dál. ,,Já vím. Je to debil. Ale nech to bejt. Kašli na to, nestojí ti to za to.'' vzala můj obličej do dlaní a podívala se mi do očí. ,,Dostal co proto. Bude teď mít hned dva monokly. Harrymu se to taky nelíbilo.'' pousmála se. ,,Co?'' nechápala jsem. ,,Kluci se teď na chodbě poprali. Měla si je vidět.'' uchechtla se. Pak vytáhla z kapsy kapesník a podala mi ho. Otřela jsem si rozmazanou řasenku. ,,Neměla jsem tam v tu sobotu chodit. Věděla jsem, že je to blbý nápad.'' nadávala jsem si a koukla na sebe do zrcadla. ,,Nic si nevyčítej. Za to může Louis, ne ty.'' objala mě Mischel.

,,Já se tam nechci vrátit.'' řekla jsem po chvilce. ,,Neboj. Musíš ukázat, že máš taky nějakou důstojnost. Louise si nevšímej. V žádném případě nemůžeš jen tak odejít ze školy.'' řekla mi na to. ,,Já to nezvládnu.'' zavrtěla jsem hlavou. ,,Ale zvládneš. Nevzdávej se Emily. Všechny prostě ignoruj.'' povzbudila mě trochu. ,,Tak fajn.'' rozmyslela jsem si to a otřela si poslední slzy. ,,Vypadáš dobře.'' usmála se na mě a vzala mě za ruku. ,,Jdeme.'' dodala a vyšly jsme směr třída.

,,Všechno v pořádku slečno Stewartová?'' zeptala se mě učitelka na zeměpis. Přikývla jsem. Nic neříkala a jen se na mě usmála. Byla milá, nevadilo jí, že jsem byla chvilku pryč. Mischel si sedla zpátky do lavice a já si to zamířila k té mojí. Na nikoho jsem se ani nepodívala až na Harryho. Nevypadal zrovna dobře. Měl natržený ret a na čele měl taky menší ranku. Povzdychla jsem si a zasedla do lavice. Harry se na mě podíval a pak zrak odtrhl. Já si ho dál nevšímala a koukala se na hodiny. Už aby vyučování skončilo a já mohla jít domů.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

- Jak byste Emily pomohli vy?
- Jak se teď bude chovat Louis?
- Bude Harry s Emily mluvit?
- Urovná se to mezi Louisem a Harrym?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zaira* x♥ Zaira* x♥ | Web | 12. dubna 2012 v 17:20 | Reagovat

- Nevím, asi bych udělala to samé :)*
- Jak nějaký namyšlený blbeček (ikdyž to tak v reálu není) :D
- Spíš otázka, jestli bude Emily mluvit s ním.. i ona vypadá dost naštvaně :D
- Doufám že ano.. bratři Tomlinsonovi :-D

2 Liѕα Fαrƒαllα ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ Liѕα Fαrƒαllα ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ | E-mail | Web | 12. dubna 2012 v 17:31 | Reagovat

- Podržela by jsem jí ;-)
- No asi se zamiloval ... :-P
- Bude muset jinak ho přozabiju! :D
- No... uvidíme :D
- » PERFECT STORY! :-***

3 Kája Kája | Web | 12. dubna 2012 v 17:37 | Reagovat

Děkuju moc za pochvalu..:-) A tuhle ffku si jdu přečíst od začátku ;-)

4 Májuš Májuš | Web | 12. dubna 2012 v 17:51 | Reagovat

Awwww, dokonalý díl! ♥ Emily mi je líto a Louisovi bych upřímně nakopala zadnici. Dobře mu tak, že  mu Harry dal do čumáku! :D strašně moc se těším na další díl, nemůžu se dočkat toho, jak to bude dál vypadat! :) Snad se to nějak srovná.. :)

5 SELLLLLL♥♥♥♥ SELLLLLL♥♥♥♥ | 12. dubna 2012 v 17:56 | Reagovat

NĚJAKÝ KRÁTKY NE?! 8-O  8-O  8-O  8-O :-?  :-?  :-!  :-!  O_O  O_O

6 Sabí ;) Sabí ;) | Web | 12. dubna 2012 v 18:06 | Reagovat

úúúúúúžasnéééé,další díl))

7 Zasněná Zasněná | Web | 12. dubna 2012 v 18:25 | Reagovat

[5]: Není to jednodílovka, ale část. Myslím, že je to akorát ;).

8 S-A* S-A* | Web | 12. dubna 2012 v 18:27 | Reagovat

Dokonalý, krásný ♥ Ještěže zítra je další díl, nevydržela bych to:D:)

9 Christ Christ | Web | 12. dubna 2012 v 19:34 | Reagovat

- Hmm.. určitě bych jí podržela jako Mischel a pak bych vynadala Louisovi :D
- Kdo ví..
- Myslím že jo. Že si to mezi sebou vystvětlej :)
- Určitě, ale bude to chvilku trvat

10 Smile* Smile* | Web | 12. dubna 2012 v 20:02 | Reagovat

Nádherné! Prekrásne! Opäť nemám slov, dievča! :D
• Chúďa Emily! Má to teda vážne ťažké, len teraz sa prisťahovala a už toto... Ale má dobré kamarátky a tie ju podržia (teda dúfam, nie som si teraz nejako istá, čo vymyslíš ďalej, netuším, čo mám od teba čakať :D ) Nech si zachová svoju hrdosť! :D
• Neviem, čo s tým Louisom vymýšľaš... Zdá sa mi to, alebo sa mu Emily tak trošičku páči? Možno sa mi to iba zdá... Ale čo bude robiť a ako sa chovať... To vážne neviem.
• A Harry a Emily nech sa uzmieria... Nejako sa mi neáči, že sa navzájom ignorujú. Teda Harry sa hnevá na Emily. Každopádne sa mi to nepáči. Vidno, že Harrymu na Emily záleží. Nech sa, prosím, znova kamarátia.
• Louis a Harry... No a tá bitka... Wow! Vieš prekrásne opísať aj takúto scénku! Ale dúfam, že sa spolu budú znova baviť. Veď sú to bratia, nemali by sa na seba dlho hnevať (i keď múj rekord ignorovania sestry bol 15 dní...). Verím, že sa uzmieria.
Teším sa na zajtrajšok! Veľmi ma zaujíma, ako si to ďalej vymyslela...

11 Renette' Renette' | Web | 12. dubna 2012 v 20:19 | Reagovat

žiarlivostné scény zbožňujem ♥

12 Ter. Ter. | Web | 12. dubna 2012 v 21:39 | Reagovat

- Asi bych udělala to samý, co Mishel, protože by nic víc nebylo v mejch silách..:/
- Já vůbec nevim, co si o něm mám v tý povíce myslet...:D :/ Ani o Harrym,..:D
- Absolutně netušim!..:( :D
- Jak už jsem napsala, absolutně se v nich nevyznám!..:D Takže fakt nevim..

To byl výbornej díl!! Je super, že je zrjtra další! Muhehe! :D ;) Ale jsem natěšená i na Go home.....;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama