Rozděleni - 5. DÍL

9. dubna 2012 v 15:00 | Zasněná |  Rozděleni

název: Rozděleni
vytvořila: Zasněná
díl: 5.

,,Tak na naši Emily!'' zvolal a všichni jsme si připili. Pro mě to byl ale jenom přípitek. ,,Jen jeden panák.'' šeptla jsem Rose, která seděla vedle mě. Ta jen vážně přikývla a zachechtala se.


Po přípitku se šlo na parket. S holkama jsme to tam pořádně rozjížděly a kluci se později přidali taky. Nechápala jsem, kde se ve mě vzala ta energie. Tančila jsem a tančila a vůbec mě přitom nebolely nohy. Akorát mi vadily podpatky. Sundala jsem si tedy boty a tančila bosa.

V průběhu večera jsem se od alkoholu sice držela dál a pila jen džus, ale připadalo mi, jako bych vypila celou flašku něčeho tvrdýho. Hlava se mi točila, až jsem si musela sednout. V tom jsem načapala Louise, jak mi něco dává do pití. ,,Hej!'' houkla jsem na něho. Na jeho obličeji se doširoka roztáhl úsměv. Obešel stůl a sedl si vedle mě. ,,Co jsi mi to tam nalil?'' zeptala jsem se trochu omámeně. ,,Kapku lásky.'' zasmál se. Natáhla jsem se pro skleničku, zvedla jí do vzduchu a zadívala se na ní. Pak jsem ji položila zpátky na stůl a podívala se na Louise. ,,Řekni mi, že nejsem opilá.'' mračila jsem se na něj. ,,Ty nejsi opilá. Jsi nádherně opilá.'' opravil mě, vzal mi pramínek vlasů a přehodil mi ho za ucho. ,,Jsi tak nádherná.'' zadíval se mi do očí. ,,Čššš, ty jsi taky opilý.'' dala jsem mu ukazováček na pusu a zasmála se. V tom ke stolu přišla rozesmátá Mischel a Jer. Oba toho v krvi měli určitě taky dost. Lepili se na sebe jako pijavice. ,,Nechte si to na doma.'' řekla jsem a vstala od stolu. To jsem ale trošku přehnala. Zavrávolala jsem a spadla přímo Louisovi do náruče. ,,Kam chceš jít?'' usmál se. ,,Asi už domů.'' povzdychla jsem si. Louis jen zavrtěl hlavou a natáhl se pro mojí skleničku. ,,Je teprve jedna hodina ráno, domů se ještě nejde.'' zasmál se a nalil do mě něco. Já se nebránila, byla jsem už dost mimo, takže na nějaké kapce navíc už nezáleželo.
Po chvilce jsem se zase postavila. Tentokrát už jsem nespadla. Chytila jsem Louise za ruku a odtáhla ho na parket. Chytila jsem se ho kolem krku a lísala se k němu. Sama sebe jsem vůbec nepoznávala. ,,Takhle se mi líbíš.'' culil se Louis. ,,Ty se mi taky líbíš.'' řekla jsem a zatočila se. V tom se mi zase zamotala hlava. ,,Achjo, to ne.'' povzdychla jsem si a chytla se za hlavu. ,,Copak?'' zeptal se. ,,Jsem opilá, prohrála jsem sázku. Kde je Rose?'' rozhlížela jsem se kolem dokola. ,,Už je dávno pryč. S Lucasem odjeli taxíkem domů.'' odpověděl mi Louis. ,,Měla mě hlídat.'' zakroutila jsem pusou. ,,Teď tě hlídám já.'' usmál se a chytl mě za bradu. Přitáhl si mě blíž k sobě a jemně mě políbil. Jindy bych se bránila, ale teď mi to nevadilo. ,,Ty mě svádíš.'' zvedla jsem ukazováček. ,,Dobrý postřeh.'' zazubil se a políbil mě znovu, tentokrát silněji. Chytla jsem se ho kolem krku a zajela mu rukou do vlasů. ,,To není správné.'' šeptla jsem mu do ucha. ,,Ne, to není.'' zasmál se tiše a šáhl mi na zadek. ,,Si zlobivej kluk.'' usmála jsem se na něj a políbila ho. Už jsme netancovali, jen tam tak stáli nalepení na sobě.
Po minutce se Louis odtáhl a vzal mě za ruku. ,,Pojď.'' táhl mě z parketu. Vzala jsem svoje boty do rukou a šla za ním. ,,Kam chceš jít? Mě se nikam nechce.'' zeptala jsem se ho. ,,Jdeme ke mě domů.'' vytáhl z kapsy u kalhot peněženku, vyndal z ní pár papírovek a dal je na bar. Pak už přes mě hodil bundu, protože já toho nebyla schopná, nasadil mi boty a už jsme vycházeli z baru ruka v ruce. ,,Je to kousek.'' podotkl. ,,Ehmm.'' zavíraly se mi oči. ,,Ale no tak Emily, nespi. Máme před sebou ještě dlouhou noc.'' vzal mě kolem pasu, abych neupadla.

Za chvilku už odemykal dveře obrovské vily. Netušila jsem, že jsou tak majetní. ,,A co rodiče?'' šeptla jsem. ,,Dneska nejsou doma, ale někde na služebce. Vrátí se až pozítří.'' mrkl na mě Louis.
Pak už mě táhl do svého pokoje. Cestou jsme narazili do nějakého nábytku. Začali jsme se smát. ,,Tiše nebo probudíš Harryho.'' zachechtal se tiše Louis. ,,Aha, Harry. Zapomněla jsem na něj.'' zasmála jsem se znova.
Když Louis zabouchl dveře jeho pokoje, sedli jsme si oba na postel a začali se divoce líbat. Louis si pak na mě lehl a ani jsem se nenadála a už měla oblečení dole. Zalezli jsme oba pod peřinu a oddávali se vášni. Každý Louisův dotyk či polibek ve mě zbuzoval nepopsatelné emoce. Sice jsem byla pěkně zřízená, ale tohle jsem vnímala úplně jinak. Užívala jsem si to.

Naše hrátky ale brzy skončily. Louis bohužel nezamknul a někdo vešel do pokoje. Odtrhli jsme se od sebe a vykoukli z pod peřiny. ,,H... Harry, co tu děláš? Ty.. ty ještě.. nespíš?'' koukal na něj vyhukaně Louis. Harry si ho změřil zhnuseným pohledem a pak se koukl na mě. ,,Tak tohle bych do tebe neřekl.'' řekl tiše Harry a zavrtěl hlavou. Strašně jsem se styděla. Jakoby mě teď polil kýblem studené vody. Uvědomila jsem si, co dělám a byla v šoku. ,,Budeš tu jen tak stát ve dveřích a koukat?'' štěkl po svém bratrovi Louis. Harry ještě jednou zavrtěl hlavou a naštvaným krokem odešel z pokoje. Do mě uhodil blesk. Zabalila jsem se do peřiny a vyletěla z postele. ,,Harry počkej! Já.. není to tak jak..'' běžela jsem za ním a Louise tam nechala. ,,Nemusíš mi nic vysvětlovat Emily.'' řekl klidně Harry na chodbě, když jsem ho zastavila tím, že jsem si stoupla před něj. ,,Myslel jsem si o tobě, že jsi jiná. Věděl jsem, že tě opije, ale že s ním vlezeš do postele.'' zaleskly se mu oči. Vůbec jsem nechápala jeho reakci a popravdě ani tu svoji. Bylo mi ho najednou strašně líto. Jako bych ho zradila. ,,Nebylo to dobrovolně, on mě opil.'' stékaly mi po obličeji slzy. ,,Ano, opil tě. Ale ne až tak, aby jsi byla beze smyslů. Ale teď už je to jedno.'' obešel mě a zavřel za sebou dveře jeho pokoje. ,,Harry prosím, otevři mi.'' klepala jsem na dveře, ale marně.
Po dvou minutách jsem se vrátila do Louisova pokoje s brekem. Seděl tam jen v teplákách a díval se na mě nechápajícím výrazem. ,,Co se děje?'' ptal se. Neodpovídala jsem mu a oblékala se. ,,Emily já..'' vstal, přiskočil ke mě a chytil mě za loket. ,,Louisi! Byla to chyba, nechápeš to? Nemám tu co dělat.'' vysmekla jsem se mu, vzala si bundu a vydala se rychlým krokem z pokoje. ,,Kam chceš jít tak pozdě?'' vydal se za mnou. ,,Kam asi. Domů.'' otřela jsem si slzy a otevřela hlavní dveře. Než jsem ale stihla vyjít na ulici, Louis jednou rukou dveře zabouchl. ,,Vem si aspoň taxíka. Nemůžeš jít v takovém stavu domů pěšky.'' zadíval se mi do očí. ,,To není tvoje starost.'' odtrhla jsem ho od dveří a utíkala směrem domů.

Po asi půl hodince jsem se dostala domů. Když jsem vyšla do prvního patra a odemkla dveře, táta stál hned za nimi. ,,Proč mi nezvedáš telefony? A kde jsou holky, měly tě doprovodit domů!'' řekl naštvaně. Neměla jsem na něho náladu. Obešla jsem ho a zamkla se v pokoji. ,,Emily Stewartová, otevři ty dveře!'' bušil táta. ,,Nech mě být!'' spustila jsem další vlnu vzteku a lehla si na postel. ,,Fajn. Zaracha ti nedám, ale s kapesným se rozluč. A v pondělí půjdeš na tu brigádu, co ti mamka domluvila ať chceš nebo nechceš.'' domluvil.
Mě ale v tu chvíli bylo jedno, jestli příjdu o kapesné a nějaká brigáda mi taky byla ukradená. Přemýšlela jsem nad tím, jakou blbost jsem to jen udělala. ,,Bože, já jsem tak pitomá!'' nadávala jsem si a bušila pěstí do polštáře.
Schoulila jsem se do klubíčka a po další hodince breku usla.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

- Co říkáte na Louise v tomhle dílu?
- Proč tak Harry reagoval?
- Splní nakonec Emily sázku?
- Co se stalo s Mischel a Jerem?
- Co bude v příštích dnech?
- Jak se teď k Emily bude Louis chovat?

Když už se tu tak mluví o Emyiném pokoji, rozhodla jsem se najít obrázek, aby jste měli konkrétnější přesdtavu. V jednom seriálu u nás v ČR byla přestavba holčičího pokoje. Chtěla jsem tu dát odkaz, ale bohužel jsem nic nenašla. Pak jsem ale prouzdala internet a našla podobný. Sice tam není tapeta, jak v příběhu popisuju, ale jinak to celkem sedí.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Liѕα Fαrƒαllα ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ Liѕα Fαrƒαllα ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ | E-mail | Web | 9. dubna 2012 v 15:18 | Reagovat

- Přítulnej a sexy! ;)
- Jednoduše se nám Harold zamiloval. ♥
- No podle toho jestli se s Harrym usmíří :P
- Copak asi?
- Bude se snažit onluvit Harrymu? Fakt nevím.
- Bude za ní dolejzat, protože se do ní taky zabouchl BUM! :D A nebo jí bude pomlouvat u kámošů a bude sv/ně! :D

2 Saraaah! Saraaah! | Web | 9. dubna 2012 v 16:20 | Reagovat

Super díl! ♥
U mně na blogu je nová ffka.. Zkus si ji přečíst. :)

3 Zasněná Zasněná | Web | 9. dubna 2012 v 16:24 | Reagovat

[2]: Už jsem četla, pěkné. :)

4 Ká♥ Ká♥ | 9. dubna 2012 v 17:07 | Reagovat

- Nadrženej parchant!;D
- Protože je zamilovanéj:)
- Podle mě ne!..Harry jí to neudělá ;)
- Zabouchli se ;)
- Harry bude na Emily naštvanej a Louis za ní bude dolízat ;)
- nebude se s nim bavit;)

5 Májuš Májuš | Web | 9. dubna 2012 v 17:08 | Reagovat

Aw, dokonalý díl. :) U tebe se vyplatí si počkat, píšeš úžasně. ♥ Totálně miluju tvoje povídky. :) Hm, a vyjádření k tomuhle dílku: Jo, myslela jsem si, že jí Louis opije. Že s ním vleze až do postele, to zase ne, myslím. :D A ten Harry. Aww, je mi ho líto. :( Chudák. Asi se zakoukal, ne? :D :) Moc moc pěkný. těším se na pokráčko. (docela by mě zajímalo, jestli sázka pořád platí. :D) :)

6 Maggie*// czonedirection.blog.cz Maggie*// czonedirection.blog.cz | Web | 9. dubna 2012 v 18:30 | Reagovat

no tak, na email ti už odpovídat nebudu, takže to napíšu sem. Fakt ti strašně moc děkuju, ani nevíš, jak si toho od tebe vážím!:))* Jinak,dneska jsem si to četla a objevila jsem pár chyb, za které jsem se opravdu styděla. :D Chci se zeptat, stojíš o další dva díly? Nebo si počkáš až to zveřejním na svůj blog?:) Nebo to nechceš vůbec..(v tomhle nechci vyznít nějak namyšleně):D. A jinak Velikonoce byli boží :D Myslím to tím způsobem, že jsem na půl dne odjela a chytla jsem výprask jenom od pár kamarádů. :D Jsem za to vcelku ráda, protože jinak bych to asi nepřežila.:D Měj se hezky:)

7 Zaira* x♥ Zaira* x♥ | Web | 9. dubna 2012 v 19:01 | Reagovat

- Ou.. tak ten by svedl i mě :D :D
- Protože se asi do Emily zamilovál!!
- Já myslím, že ne..
- Tak to netuším :-)
- Asi se jí Harry bude pořád vyhýbat.. já nevím, ale vypadal dost naštvaně
- Asi si ji bude přivlastňovat.. nevím :D

• Jinak ten pokoj je nádherný, taky bych chtěla..

8 S-A* S-A* | Web | 9. dubna 2012 v 19:02 | Reagovat

Tak to nemá chybu:) Nehorázně se těším na další díl:)

9 Renette' Renette' | Web | 9. dubna 2012 v 19:43 | Reagovat

Louise je len magor, ktorá si chce za každú cenu  užiť :D Harry ju miluje a preto tak reagoval, tí dvaja budú spolu chodiť.. a čo bude to netuším.. teším na pokračovanie :D

10 Ter. Ter. | Web | 9. dubna 2012 v 21:21 | Reagovat

- Louis? Absolutně nevím, co si mám o něm teď v týhle povídce myslet...:D
- Zamiloval se do Emily..nejspíš..:)
- Netušim..
- Hele...odjeli...taxíkem! ;D
- Absolutně netušim...ale zajímá mě too!:D
- Netušim...ale doufám, že si jí po tomhle nebude nevšímat..:D :/

A ten pokoj?! Wow!:D
Už se těšim na další díl!!.;D

11 Zasněná Zasněná | Web | 10. dubna 2012 v 14:44 | Reagovat

[6]: Ty chyby vůbec neřeš-detail ;). Určitě budu ráda, když mi pošleš další díly :D. Cítím se jak VIP :D. U mě Velikonoce proběhly celkem taky slušně :D.

12 luucynka luucynka | 10. dubna 2012 v 15:59 | Reagovat

Tahle povidka bude taky dost dobra zacina se rozjizdet... :D

13 SašenQa SašenQa | Web | 10. dubna 2012 v 19:00 | Reagovat

to je skveléé :) teším sa na další díl :)

P.S. U mňa na blogu je 1. povídka :) tak by som bola rada ak by si si ju koukla :-)

14 Maggie*// czonedirection.blog.cz Maggie*// czonedirection.blog.cz | Web | 10. dubna 2012 v 21:59 | Reagovat

[11]: že jak VIP:DD Ale doufám, že ti to nebude vadit.:)

15 Maggie*// czonedirection.blog.cz Maggie*// czonedirection.blog.cz | Web | 10. dubna 2012 v 22:00 | Reagovat

[14]: Tak jsem ti to teda poslala.:) A moc děkuju.:)

16 Zasněná Zasněná | Web | 11. dubna 2012 v 16:41 | Reagovat

[15]: Děkuju, nemáš za co ;).

17 Sabí Sabí | Web | 11. dubna 2012 v 17:48 | Reagovat

Je to prostě dokonalé,promiň,že jsem dlouho nepřidávala komentáře,ale vše jsem si teď přečetla, píšeš opravdu fantasticky)) jsem zase zpátky v bloug

18 Christ Christ | Web | 12. dubna 2012 v 19:26 | Reagovat

- Boží! Ale je pěkně vyčůranej.. a Emily by měla být raději s Harrym!
- Protože ji má rád
- Myslím že ne..
- Dali se dohromady
- Zřejmě spolu Harry, Louis a Emily nebyúdou mluvit
- Fakt nevím..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama