Rozděleni - 10. DÍL

23. dubna 2012 v 17:00 | Zasněná |  Rozděleni

název: Rozděleni
vytvořila: Zasněná
díl: 10.

Tak nádherně líbal. Byl to neskutečný okamžik, dokud ho nepokazily klíče v zámku.


,,Emily? Jsem doma!'' zavolala mamka od dveří. Okamžitě jsem se od Harryho odtrhla a stoupla si. ,,A.. ahoj mami.'' pousmála jsem se, když přišla do obýváku. Harry se taky už taky postavil. ,,Ahoj Emily. Ach, ty máš návštěvu, tak to já nebudu rušit.'' zaculila se mamka. ,,Ehm, já už jsem stejně na odchodu.'' řekl rychle Harry. ,,Ale klidně můžeš zůstat.'' přikývla mamka. ,,Děkuju paní Stewartová. Rád jsem vás poznal. Jinak.. jsem Harry.'' představil se jí. Já jsem cítila, jak mi hoří líčka. Bože, to byl trapas. ,,Taky jsem tě ráda poznala, Harry. Kdykoliv se můžeš stavit.'' zasmála se a potřásli si rukou. Harry s úsměvem přikývl a otočil se na mě. ,,Tak ahoj a děkuju.'' okouzlil mě svým dokonalým úsměvem. ,,Nemáš zač.'' šeptla jsem a pak ho doprovodila ke dveřím. ,,Nashledanou!'' houkl ještě Harry přes moje rameno. ,,Ahoj!'' zavolala máma, která už vykládala nákup v kuchyni. ,,Nemusíš si hrát na takového slušňáka.'' zahihňala jsem se tiše. ,,Chci udělat dobrý dojem.'' mrkl na mě Harry a obul si černé tenisky. ,,Achjo, to zas bude výslech.'' povzdychla jsem si a opřela se o dveře. Harry se zasmál a pak mi věnoval pusu na líčko. ,,Běž už.'' usmála jsem se na něj. ,,Tak se měj.'' mávl mi a už se valil po schodech do přízemí. S dalším povzdechnutím jsem zavřela dveře. ,,Emily?'' zavolala na mě mamka. ,,Ne mami! Prosím, na nic se nevyptávej! Nic mezi náma není.'' řekla jsem rychle a slyšela, jak se směje. Naštěstí už se na nic nezeptala a já šla vyprat Harrymu to tričko, které bylo namočené v umyvadle.

Večer, 9:20
,,Ahoj Rose.'' pozdravila jsem mojí kamarádku, která mi večer volala uprostřed napínavého filmu. ,,Ahoj Emily! Tak co Harry? Už jste spolu? Viděla jsem ho, jak odcházel z vašeho domu, když jsem šla za babičkou.'' sesypala na mě informace. ,,Ty jsi snad špeh nebo co?'' zasmála jsem se. ,,Ale no ták, nenapínej mě. Byl u tebe doma, to už snad o něčem vypovídá nebo ne? Jestli mi nic neřekneš, tak se ho zeptám sama!'' vyhrožovala Rose do telefonu. ,,Já ti nic neřeknu a pochybuju, že by ti Harry něco prozradil.'' chechtala jsem se dál. ,,Takže se něco stalo! Překecla ses! Emily, prosím!! Prosím, prosím, prosím řekni mi to!!'' tahala ze mě informace dál. ,,Bože, ty jsi strašná. No fajn, trochu to mezi náma zajiskřilo.'' odpověděla jsem. ,,To je všechno? A co teda dělal u vás doma?'' vyptávala se. ,,Achjo.. no popral se se svým bráchou. Louis se do mě začal navážet a Harry se mě zastal. Měl pak trochu triko od krve a ránu na čele, tak jsem ho ošetřila.'' dořekla jsem. Rose chvíli mlčela, ale pak se začla šíleně smát. ,,No co je? Říkám ti pravdu, chtěla jsi to slyšet.'' podotkla jsem trochu podrážděně. ,,Když si tě představím jako sestřičku... pchá... to musel být zážitek. A vsadím se, že v pravou chvíli se domů dobelhali rodiče ne?'' tušila. ,,Jak to víš? No jo.. mamka přišla domů.'' odpověděla jsem. ,,Tak to znám. Mám podobnou vzpomínku.'' smála se. ,,No dobře, tak já už musím končit jo? Sleduju jeden film, tak pa.'' loučila jsem se. ,,Dobře. Tak se měj. Jo a Emily!'' nepoložila ještě hovor. ,,Co?'' zeptala jsem se trochu otráveně. ,,Hodně štěstí!'' zahihňala se. ,,Jo díky, hlavně to nezapomeň zase vyžvatlat Mischel.'' podotkla jsem. ,,Ona už to ví. Sedí vedle mě a mám zapnutý reproduktor.'' zasmála se. ,,Jéžiš! No nic, končím.'' tipla jsem se smíchem, než stačila něco ještě říct. S ní totiž telefonovat je na umření. Minule jsem ji jasně řekla osmkrát ahoj a ona měla ještě dotaz nebo něco takového. Že já mám zrovna tak trhlé kamarádky, DRBNY!

Čtvrtek
Sice jsem ráno vstávala trochu později, ale ve třídě jsem byla první. Ne teda úplně první, ale asi pátá, což mě překvapilo. Harry v lavici ještě neseděl a naštěstí tu ještě nebyla Rose ani Mischel. V duchu jsem se připravovala na záplavu další otázek.

Usedla jsem do lavice a vytahovala jsem si z baťohu učebnice na první hodinu. Měli jsme mít biologii. ,,A sakra!'' plácla jsem se do čela. Úplně jsem zapomněla, že máme dneska psát test. Vůbec jsem se na to včera nepodívala.
Rychle jsem si otevřela sešit a začala si pročítat poslední zápisy. V duchu jsem ale spoléhala na Harryho. Doufám, že ten se to učil.

,,Ahoj krásko.'' vklouzl do lavice můj soused těsně před zvoněním. ,,Čau. Hele, umíš tu biošku?'' podívala jsem na Harryho. ,,Ehm, my píšem?'' zvedl obočí. ,,Jo a já to vůbec neumím.'' povzdychla jsem si. ,,Aha, no já taky ne. Včera jsem sice u toho chvilku seděl, ale nemohl jsem se soustředit. To víš, musel jsem furt přemýšlet nad jednou holkou.'' mrkl na mě a já se zasmála. ,,No tak to je skvělý.'' zavrtěla jsem hlavou a zase se dívala do sešitu. ,,Neboj. Když dostaneš za pět, tak tě můžu po škole doučovat.'' zasmál se a vyndal si z baťohu pouzdro. ,,Jenže ty za pět dostaneš taky, takže...'' chtěla jsem ještě něco říct, ale přerušil mě. ,,Tak se budem doučovat navzájem.'' mrkl a doširoka se usmál.

,,Víš tu čtvrtou otázku?'' šeptala mi za zády Mischel v průběhu testu. ,,Nevím ani jednu.'' odpověděla jsem jí tiše. Podívala jsem se na Harryho a viděla, jak si do testu maluje smajlíky. Ten si s tím očividně hlavu nedělá. Já ale špatnou známku dostat nechtěla, ale co jsem měla dělat? Když se člověk rozhlédl po třídě, tak viděl, že i ostatní se s testem trápí.

,,Tak odevzdáváme.'' tleskla učitelka po dalších deseti minutách. Thomas, třídní šprt, vysbíral papíry a odevzdal je učitelce. ,,Děkuju, posaď se.'' přikývla a založila si testy do takové obálky, kterou všude nosila. ,,Teď si vypište zápis z knížky na straně 45. Já mezitím ještě zapíšu, kdo chybí. Mischel, byla by jsi tak hodná a nadiktovala mi prosím, kdo tu dneska není?'' vyžádala si učitelka. ,,Ano. Takže.. Morgenová, Smith a Tomlinson.. Louis.'' upřesnila nakonec jméno jednoho z bratrů Tomlinsonových. Otočila jsem se k zadnímu místu, kde měl lavici sám pro sebe Louis. Až teď jsem si všimla, že dnes ve škole není. ,,Co s ním je?'' zeptala jsem se následně Harryho, ale ten pokrčil rameny. ,,Včera domů nepřišel. Mamce nakonec volala večer babička, že je Louis u ní. Ale proč nepřišel do školy, to nevím.'' odpověděl mi. ,,Aha.'' stáhla jsem trochu obočí. Vsadila bych se, že nepřišel kvůli tomu včerejšku. Ale je to jeho věc, mě to může být fuk.

Když skončilo vyučování, pozvala jsem Mischel, Rose, Harryho a Lucase na něco dobrého do cukrárny. Chtěl se přidat i Jer, ale ten měl fotbalový trénink, takže šlo jen nás pět. Zrovna jsme vycházeli všichni společně ze školy, když na mě kdosi zavolal. Poznala jsem ten známý hlas a pomalu se ohlédla. O školní bránu se opíral Louis. ,,Můžeš prosím na chvilku?'' zeptal se. ,,Emily pojď!'' zavolala na mě Rose, která byla už s ostatními napřed. Podívala jsem se na Harryho a ten přikývl. ,,Pojďte lidi, Emily nás dožene.'' řekl za mě. Popošla jsem nejistě dva kroky k Louisovi. ,,Co chceš?'' zeptala jsem se otráveně. ,,Chci se ti omluvit za ten včerejšek.'' řekl smutně. ,,To by ses měl omluvit svému bratrovi, ne mě.'' otočila jsem se od něj a dala se na odchod. ,,Ne počkej Emily! Já se chci omluvit hlavně tobě. Neměl jsem říkat o tobě takové věci. Přehnal jsem to.'' dodal. Zastavila jsem se a kousla se do spodního rtu. ,,Dám ti jednu radu. Než příště něco řekneš nebo uděláš, uvažuj o tom a potom až jednej.'' řekla jsem mu přes rameno a zamířila si to za ostatními, kteří na mě čekali u přechodu.

Harry se na mě podíval tázavým pohledem. Nechtěla jsem o Louisovi mluvit a tak jsem jen mávla rukou. ,,Neřeš ho. Může si za to sám.'' vzal mě kolem ramen a v objetí jsme šli s ostatními do cukrárny.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

- Máte ve škole taky biologii?
- Jsi šprt nebo normální žák? :D
- Máte rádi testy? :P
- Bude Louis zanedbávat školu i nadále?
- Jak by jste popsali vztah mezi Harrym a Emily?
- Bude se Louis dál omlouvat nebo se na to vykašle?
- Máte taky otravné kamarádky, ale zároveň tak báječné?

Tak a máme za sebou další část. Zatím je to takové všelijaké, já vím, ale v dalším dílu už to zas o něčem bude. ;) Zas všechno nemůže být tak napínavé. :D Tím testem jsem to chtěla trochu odlehčit, tak snad chápete. :D
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Liѕα Fαrƒαllα ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ Liѕα Fαrƒαllα ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ | E-mail | Web | 23. dubna 2012 v 17:06 | Reagovat

- Nop :P
- Normálka :P
- Kdo je sakra má rád?
- Nevím.. asi ano.
- Takovej ten začínající.
- Bude! :D A teď si přiznala, že Lou do školy půjde! :D

2 Zaira* x♥ Zaira* x♥ | Web | 23. dubna 2012 v 17:31 | Reagovat

- Nene, my máme přírodopis :D Jsme zaostalá škola.. mno.. :D
- Normálka, ikdyž se dobře učím, ale nešrotím se :)
- To je otázka :D :D
- Tak to netuším, doufám že ne..
- Takový kamarádsko-partnerský :D
- Asi bude
- No jasně, bez nich by to ve škole nebylo ono :-D

3 Májuš Májuš | Web | 23. dubna 2012 v 17:50 | Reagovat

Dokonalý díl! Na místě Em, když přišla její mamka domů, bych se asi propadla tisíc kilometrů pod zemský povrch, hehe. Tyhle situace nesnáším. :D :D Každopádně skvělý díl, líbí se mi, jak se to mezi Harrym a Em pomalu rozjíždí. :P A ještě že se ten Louis přišel aspoň omluvit.. :) Těším se na pokráčko! :)

4 Lizz. Lizz. | Web | 23. dubna 2012 v 18:15 | Reagovat

» Nene,ale mám Semnář z biologie - jen jako volitelný předmět.
» Takový normál - celkem.Sanažím se dostávat prostě odbré známky no. :D
» What?! :D
» Myslím,že kvůli Emily toho nechá,ale možná jsem až moc optimistická. :D
» Normální.Je to teprv začátek. :)^^
» Omlouvat. :P Si myslím. :D
» Ovšem. :D

5 Lizz. Lizz. | Web | 23. dubna 2012 v 18:16 | Reagovat

[4]: seminář...blbnu.. :D

6 Ter. Ter. | Web | 23. dubna 2012 v 18:56 | Reagovat

- Ne, přirodopis!:D
- Normální žák..:D Trochu lajdák..:/:D
- 'Hrozně ty testy miluju!!♥' ale ještě víc ironii!;DD
- Nevím..ale snad ne!!
-Takovej...zvláštní...všelijaký...nevím
...:D :/
- Měl by se omlouvat!!:D
- Ano..:/ :D

7 Ell Ell | Web | 23. dubna 2012 v 19:42 | Reagovat

- Už ne, díky bohu! Úleva jak chceš =D
- Normální až nenormální nešprt =D
- samozřejmě, jako každý jiný nešprt =P
- Nemusel by, bude hloupej =D
- Přátelství až skoro úplně láska =)
- To netuším :-/ =)
- Ano, a jsem za ně táák vděčná =)

P.S. tu povídku milujů =P

8 Em*//czonedirection.blog.cz Em*//czonedirection.blog.cz | Web | 25. dubna 2012 v 11:39 | Reagovat

Ahoj.Jak se máš?:) Jenom ti chceme s Maggie* říct [pokud ti to bude vadit, dej vědět], že jsme tě přiřadily do oblíbených blogů. Vlastně si jedna ze tří.:) Víc jich zatím nemáme. A důvod? Máš úžasné povídky, čtu si je každý den a nemůžu se dočkat dalších dílů.:) U tebe nechybí fantazie, jsi v tomto naprosto dokonalá a talentovaná. Velký obdiv pro tebe! Taky jsi hodná holka, která nám s radostí pomohla a toho si vážíme.  Za všechno děkuju.:) Doufám, že ti to vadit nebude, měj se hezky, pá:)*

9 Verun Verun | Web | 25. dubna 2012 v 16:29 | Reagovat

Ahoj na mém blogu je bleskovka,zapoj se:)

10 Zasněná Zasněná | Web | 25. dubna 2012 v 16:59 | Reagovat

[8]: Jé, tak to moc děkuju. :) Jste velmi milé. ;) Ráda pomůžu každému. :) Váš blog mám taky moc ráda! Děkuju za vaši podporu, moc si toho vážím. :) DĚKUJU!!

11 Em*//czonedirection.blog.cz Em*//czonedirection.blog.cz | Web | 25. dubna 2012 v 17:10 | Reagovat

[10]: Vážně nemusíš děkovat! Rády jsme to udělaly a ty víš proč.:D Rozepisovat to už nebudu.:)*Také moc děkujeme. Vážíme si toho.:)*

12 Christ Christ | Web | 26. dubna 2012 v 19:48 | Reagovat

- Ne, co to je? :D
- Normál. Nejčastěji mám dvojky a trojky.. :D
- A kdo jo? :D
- Hmm.. myslím že ne, že se bude chtít polepšit ;)
- Sladký! :D
- Bude se pořád omlouvat, protože se mu Emily líbí
- Jo! :D :)

Mimochodem, mám ráda klidný díly, nemusí to být napínavý :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama