Go home - 16. DÍL

22. dubna 2012 v 17:51 | Zasněná |  Go home

název: Go home
vytvořila: Zasněná
díl: 16.

,,Jsem tak ráda, že jsi zpátky.'' popotáhla. Otřel jsem jí slzy z tváře a pousmál se. ,,Už neodejdu.'' řekl jsem.


Seděli jsme tiše v objetí na posteli a já přemýšlel o tom, jestli mám Rebece říct, co se stalo mezi mnou a Kate a nebo to mám nechat být. ,,Ehm, Rebeko? Musím ti něco číct.'' rozhodl jsem se prolomit ticho. Podívala se na mě a přikývla. ,,Já vím, byla to blbost, co jsem udělal, ale pochop, že jsem byl naštvaný a nevěděl jsem, co dělám a.. a..'' došly mi slova. ,,Nialle klid. To je dobrý.'' pousmála se. ,,Ale to ještě není všechno. Víš já.. když jsme se pohádali, šel jsem za Kate.'' řekl jsem opatrně. Trochu nadzvedla obočí. ,,No a dál?'' ptala se. ,,Byl jsem rozzrušený a nevím ani jak se to stalo, ale zakecali jsme se a pak.. jsme se políbili.'' vydechl jsem a sledoval její reakci. ,,Aha. No.. překvapení.'' zamračila se a zadívala se na zem. ,,Ale byl to jen zkrat. Ty víš, že miluju tebe. Ona má Honzu a já tebe. A tak už to zůstane.'' hned jsem na to řekl. ,,Já to chápu, Nialle. Vlastně jsem za to ráda. Takhle sis vlastně uvědomil, co chceš.'' přikývla. Ale opravdu jsem to, co jsem řekl, tak myslel? Vždyť to není pravda. Já přece Kate miluju taky, ale co mám dělat?
,,Můžu se Tě na něco zeptat? Ale bude to opravdu zásadní otázka. Nebudu se na tebe zlobit, pokud řekneš ne.'' chytla mě za ruku. ,,Můžeš se mě zeptat na cokoliv.'' přikývl jsem. ,,Dobře, ale opravdu zvaž odpověď, protože je to důležité.'' dodala. ,,Dobře, dobře, už se ptej.'' řekl jsem nedočkavě. ,,Opravdu chceš se mnou být i nadále? Ikdyž bychom nemohli mít děti?'' posmutněla. ,,Neodpovídej mi hned, prosím. Nech si to projít hlavou.'' dodala rychle. Díval jsem se jí do očí a přemýšlel. ,,Rebeko, vždycky se ty děti dají nějak řešit. Ale copak je to ta hlavní věc? Vždyť Tě miluju a na tom záleží. To víš, že chci s tebou být.'' usmál jsem se na ni. Touhle větou jsem vše zpečetil. Ano, udělal jsem správně.
Rebeka se na mě široce usmála a políbili jsme se.

Další dny proběhly v pohodě. S Rebekou jsme vše urovnali. Vzal jsem si dva týdny volna, abych se jí mohl více věnovat. Ale zas tak všechno růžové nebylo. Když jsem pomyslel na Kate, všechno se vě mě sevřelo. Chyběla mi. Rád bych jí viděl, ale nemohl jsem, nedopadlo by to dobře. Musel jsem dodržet slib, který jsem Rebece dal a nechci už jí znovu zklamat.

,,Miláčku, nezapomeň, že dnes jdeme k Mikeovi a Emy na tu opekačku.'' připomněla mi Rebeka v sobotu ráno u snídaně. ,,Aha, málem jsem zapomněl. Fajn a v kolik tam máme být?'' zeptal jsem se. ,,Emy mi včera volala a říkala, ať dorazíme tak okolo čtvrté.'' odpověděla Rebeka. ,,Ok, beru na vědomí.'' přikývl jsem a zakousl se do dalšího toustu.

Odpoledne jsem zašel do našeho malého vinného sklípku a vzal s sebou dobré víno. Mike je dobrý ochutnávač, takže se bude hodit.
Převlékl jsem se do košile a ryflí a Rebeka si na sebe vzala květinové volné šaty. Slušelo jí to. ,,Můžeme?'' zeptal jsem se, když jsme byli nachystaní. ,,Můžeme.'' zasmála se moje žena a vyjeli jsme k Mikeovi.

,,Ahoj!'' vítala nás Emy, když jsme zaparkovali na jejich velké terase. ,,Ahoj, ráda tě zas vidím.'' objala ji Rebeka a já zabouchl dveře auta. ,,No Nialle, ty jsi zhubl.'' zasmál se Mike, který nás také přišel pozdravit. ,,Vtipné.'' přikývl jsem. ,,Nazdar chlape.'' dodal Mike a poplácal mě po rameni. ,,Něco jsme dovezli.'' vytáhla Rebeka z tašky víno. ,,Jé, děkujem. To už máme další. Kate s Honzou taky přinesli.'' usmívala se Emy. V tom mi došlo, že je tu Kate taky. Úplně mi to vypadlo.
Rebeka se na mě podívala. Zřejmě chtěla vidět mojí reakci. Pousmál jsem se a obejmul ji kolem pasu. ,,Tak výborně, jsme všichni. Pojďte, prasátko se už peče.'' zasmál se Mike a vydali jsme se kolem domu na zahradu. Tam už čekali Kate s Honzou. Oba k nám byli otočení zády a smáli se. Kate byla v bílých kraťasech a v modrém topu a Honza také v modrém triku, trochu tmavším a béžových kraťasech. Jakmile si nás všimli, šli k nám. ,,Ahoj.'' pozdravil mě Honza a potřásli jsme si rukou. ,,Čau.'' pozdravil jsem ho. Pak se Honza přesunul k Rebece a představil se jí. Oni se vlastně ještě neznali. Kate stála krok za Honzou. Sice se usmívala, ale v očích ji vyzařovala nervozita.

Z pohledu Kate
Uvažovala jsem nad tím, jestli bych měla jít pozdravit ty dva. Co když se už Rebeka dozvěděla o tom, co se stalo před pár dny? Ale na druhou stranu se na mě usmívala. ,,Ahoj Kate.'' pozdravila mě a poté objala. ,,Ahoj.'' řekla jsem. V tom se můj pohled setkal s tím Niallovým. Za ty dny, co jsem ho neviděla, jsem se dala do pořádku, ale teď jsem mohla začít znova. Když mě Rebeka pustila, Niall se posunul blíž ke mě. ,,Jak se máš?'' zeptal se. ,,Dobře.'' přikývla jsem a pak od něj pohled odtrhla. ,,Tak lidi, otevřeme to víno a připijeme si.'' usmíval se na všechny Mike. ,,Donesu skleničky.'' zakývala hlavou Emy. ,,Pomůžu ti.'' přitakala jsem a šla za ní do kuchyně.
,,Kate, klid.'' řekla Emy, když jsem se v kuchyni svalila na židli. Ona už o všem věděla. Řekla jsem jí o Niallovi. Musela jsem se svěřit aspoň ji, Honzovi bych to říct nedokázala. ,,Potřebuju jen minutku.'' opřela jsem se o stůl loktem. ,,Neboj, bude to v pohodě. Po dnešním večírku to překousnete.'' mrkla na mě a vzala tři skleničky do ruky. Já vstala a vzala další tři a vrátily se zpátky na zahradu, kde se už Rebeka uvelebila v křesle a Mike něco ukazoval Niallovi u krbu, kde se peklo malé prase. ,,Kluci, to víno!'' zavolala na ně Emy. Mike vzal vývrtku a víno otevřel. Emy mu přidržela skleničky a on do nich víno postupně naléval. ,,Tak na co si připijem?'' postavila se Rebeka. ,,Na to, že jsme se tu tak společně sešli a ať nám to tak vychází častěji.'' prohlásil Mike a vyzdvihl svou skleničku. Ať nám to tak vychází častěji - to opravdu vystihl. Jestli se takhle budem dál shromažďovat, asi se zabiju.
Emy vyzvidhla poté svou skleničku, dále Rebeka, já a Niall. Ten se trochu zdráhal, ale nakonec jsme si všichni cinkli. Všem jsem se u toho dívala do očí, jak by to mělo správně u přípitku být, kromě Nialla, tomu jsem se znova do očí podívat nedokázala.
Na řadu pak přišlo jídlo. To prasátko bylo opravdu výborné, všichni jsme si pochutnali. Poté se už atmosféra uvolnila. Honza s Mikem jen vířili vtipy. Dost jsem se u toho nasmála.
S holkama jsme potom utvořily kroužek a drbaly jsme všechno možné. Rebeka se zdála už v pořádku a pořád se usmívala. To mi taky pomohlo k lepší náladě. Od Emy jsem se dozvěděla plno nových věcí, třeba že poletí s Mikem za pár týdnů do Egypta. Do toho se hned spustil Honza. ,,To my s Kate taky pojedeme pryč. Sice ne do teplých krajin, ale k mým rodičům.'' usmál se na mě. S překvapením jsem na něj hleděla. Nic mi předtím neříkal. ,,Chci Kate představit našim.'' oznámil a políbil mě. ,,A potom bychom taky mohli někam na dovolenou, ne?'' podotkl. ,,Můžete klidně letět s náma. Stačí si objednat letenky.'' zasmála se Emy a mrkla na mě. Já byla trochu zmatená, ale přikývla jsem.

Kolem půl sedmé, když se setmělo a bylo chladněji, jsem si na sebe vzala teplejší svetr. ,,Nechcete tu dneska přespat?'' nabídla nám všem Emy. ,,Máme hodně matrací.'' zasmál se Mike a Emy přikývla. ,,Rádi bychom, ale..'' zdráhala jsem se. ,,Tak jo, pokud vám to nebude vadit.'' řekl za mě Honza s nadšením. ,,Dobře a vy?'' podívala se Emy na Rebeku. ,,Co na to říkáš?'' usmála se Rebeka na Nialla. Ten jen pokrčil rameny. ,,Ale jo, taky tu přespí, že?'' poplácal Mike Nialla po zádech.

Takže jsme nakonec zůstali i přes noc. Udělali jsme to tak, že já měla spát s Rebekou v pokoji pro hosty a Honza s Niallem v obýváku na velké matraci.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

- Jak se líbil díl?
- Pořádáte taky takové posezení s přáteli?
- Stane se něco přes noc?

Kratší díl tentokrát. Omlouvám se, že jsem ho zveřejnila později, ale nestíhala jsem. Mám toho teď plno. Ale dost mých keců. Tento díl je krátký, protože vás chci trochu napnout a protáhnout to. :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zaira* x♥ Zaira* x♥ | Web | 22. dubna 2012 v 18:38 | Reagovat

- Opět skvělý, jsem zvědavá co bude dál :D
- Jojo, v Létě skoro každý týden :)
- Doufám, že jo :)*

2 Liѕα Fαrƒαllα ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ Liѕα Fαrƒαllα ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ | E-mail | Web | 22. dubna 2012 v 18:41 | Reagovat

- Proč se nato ptáš? Víš co píšu bomba, krása, lahoda...
- Ano každá sobota :D
- No třeba se Niall překecne a hlavně Rebeca začne téma ,Niall & Kate kiss..'
♥ love it! <3

3 Ter. Ter. | Web | 22. dubna 2012 v 18:52 | Reagovat

- Výbornej...jako vždycky!..;))
- Hooodně zřídka.
- Tak já myslim, že jo, protože by jinak trochu ztrácelo pointu je tam všechny přes noc nacpat!..;DD

4 **Connie** **Connie** | Web | 22. dubna 2012 v 19:12 | Reagovat

je to moc pěkné a děkuju :D

5 Ká♥ Ká♥ | 22. dubna 2012 v 19:15 | Reagovat

- Krásný:)
- Jop:')
- Kluci se poperou:'DDD...už by mezi nima mohlo bejt nněco pořádnýho:')

6 Májuš Májuš | Web | 22. dubna 2012 v 19:41 | Reagovat

Aww, to napínání se ti daří fakt skvěle jako! :D Já už napnutá víc nemůžu být, neskutečně moc se těším na pokračování!! :)

7 Renette' Renette' | Web | 22. dubna 2012 v 19:42 | Reagovat

»pekný diel♥ ale najkrajší bol, keď sa Kate a Niall bozkávali ;)) ...
»áno,áno :D .. a nikdy si z toho nič nepamätám :PP
»určite :D teším sa na to ♥

8 S-A* S-A* | Web | 22. dubna 2012 v 21:39 | Reagovat

To bude zajímavý:D Těším se na další♥

9 Kateřina Černá Kateřina Černá | E-mail | Web | 22. dubna 2012 v 22:00 | Reagovat

jé, krásný blog ;-)

10 Zee Zee | Web | 23. dubna 2012 v 9:35 | Reagovat

Jeeej, tak tos neměla dělat. :D Rebeka určitě Kate vyškrábe oči, chudince. Proboha, to je špatnej nápad je nechávat spolu v pokoji. :D A Niall s Honzou... to bude taky pranice. :D Ach ne. :D A posezení s kamarády? Joujou, v létě každý týden. :]

11 Christ Christ | Web | 23. dubna 2012 v 16:15 | Reagovat

- Skvělej :) Ale žere mě to stejně jako Kate a Nialla, že nejsou spolu :D
- Hmm.. ani ne :D Spíš v rodiném kruhu ;)
- [10]: Že by tohle? :D Každopádně se stane něco zásadního!

Ách jo. Nesnáším useknutý konce :D Mimochodem, můžu se zeptat? Na jaké tréninky na soutěže chodíš? :)

12 Zasněná Zasněná | Web | 23. dubna 2012 v 16:24 | Reagovat

[11]: Dělám závodně street. ;)

13 Zee Zee | Web | 25. dubna 2012 v 21:07 | Reagovat

[11]: Určitě! :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama