Seznam povídek

1. března 2012 v 13:42 | Zasněná

Vyber si a pusť se do čtení!

-----------------------------------------------------------


(vícedílná - dokončená)

Píše se rok 2060.
65ti letá žena, jménem Elizabeth, žije ve Velké Británii a vypráví příběh svého života. Vypravování začíná okolo roku 2012, kdy poprvé vstoupila na jeviště populární soutěže X Factor. Jako vystupující jedinec sice neuspěje, ale nevzdává to. Dostane druhou šanci spolu s pěti kluky a založí kapelu. Po celém světě brzy vypukne mánie pod názvem One Direction. Pojďme se ale na nejslavnější skupinu své doby podívat z jiného úhlu. Co se děje v zákulisí?(jednodílná)

Co dokáže internet, vám poví hlavní hrdinka Angelika, která se zamiluje do kluka, se kterým si už dlouho píše na Facebooku. Ještě ho sice neviděla naživo, ale to se chystá změnit. Když si tedy se Zaynem domluví sraz a Ang poprvé uvidí svého tajemného, nevěří svým očím. Tento kluk není tak obyčejný, jak o sobě říkal.(vícedílná - dokončená)

Po smrti svého otce, odjel Niall neznámo kam. Své rodině a přátelům se dlouho neozýval.
Všichni se modlili, aby se v pořádku vrátil domů. Hlavně Kate, Niallova nejlepší kamarádka, která ho tajně už dva roky miluje.
Když se jednoho dne Niall vrátí domů, všichni jsou zase šťastní. Jenomže se nevrací sám. S Niallem přichází velké překvapení.(jednodílná)

Říká se, že láska je slepá. A to taky platí i pro Vendy, která se zamilovala do Ryana. Myslela si, že potkala lásku svého života, ale spletla se.
Jenže Vendy zas takovou smůlu na kluky nemá, jak si myslí. Ten pravý princ na bílém koni je totiž blíž, než si naše hrdinka myslí.(jednodílná)

V nesprávnou chvíli na nesprávném místě. Tohle platí pro Liama, který přišel o svou láskou nešťastnou náladou. Pro něho tím všechno končí a štěstí vyprchá z jeho života. Už ho nic netěší. Snad jen Nicol, kterou Liam poznává, když se přestěhuje z New Yorku do Londýna. Vrátí mu ale Nicol dostatek síly, aby začal znova a netrápil se minulostí? Toť jeden velký otazník.(jednodílná)

Veroničin táta dostává novou a lepší práci ve Španělsku. Problém je v tom, že se Veronika musí se svou rodinou odstěhovat. Její přítel Zayn to těžce nese. Nechce ji ztratit, ale nic mu nezbývá. Chtěl by Veroniku navštěvovat, ale ta mu to nedovolí. Nechce, aby se trápil a tak se s ním rozejde.
Po deseti letech se Zayn s Veronikou setkává na Mallorce, kde jsou oba na dovolené. Hodně se toho ale změnilo a Veronika má pro Zayna jedno malé překvapení.(vícedílná - dokončená)

Louis a Harry. Sourozenci Tomlinsonovi. Někdy se nemůžou vystát, jindy bez sebe nemůžou být. Louis je velice sebevědomý kluk, který je rád středem pozornosti. Třemi slovy: lamač dívčích srdcí. Harry je jeho opak. Je citlivý a velký romantik. Narozdíl od Louise, který běží za každou sukní, Harry hledá tu pravou.
Sourozencům pěkně zamotá hlavu Emily Stewartová, která se nedávno přestěhovala do města. Emily však není lehká kořist.(jednodílná)

Niall s Liamem si vezmou volno a vydají se z rušného města do Rakouských Alp na svojí chatku. Oba mají v plánu zdolat horu Schalfkogel. K nim se taky přidají místní sestry Andy a Laura. S kluky se skamarádí a na dobrodružství se vypraví s nimi. Dopadne ale výlet podle jejich představ?

- povídka je napsáná podle skutečných událostí (zdroj), jen jsem ji trochu upravila(dvě části - dokončená)

Zayn se po dvou měsících vrací domů z tour po Americe a Austrálii. Doma, v Bradfordu ho už čeká rodina, po které se mu tak stýskalo. Přivítat ho také přijela i jeho nejlepší kamarádka Cher. Ta se mu později svěří s tím, že se rozešla se svým dlouholetým přítelem Savenem, který jí podváděl. A kdo by jiný by měl Cher utěšit, než-li Zayn...(tři části - dokončená)

Když Eleanor a Louis slaví své třetí výročí jejich vztahu, Louis požádá svou lásku o ruku. Eleanor nabídku příjme a stává se šťastnou snoubenkou. Těsně před svatbou ale nastane zvrat, který jejich životy velmi ovlivní. Do příběhu se také zamotá Louisův nejlepší kamarád z kapely, Niall, který je El oporou v těžkých chvílích.(tři části - dokončená)

Anabeth slaví své devatenácté narozeniny. Kluci z One Direction a Harryho nová starší přítelkyně Caroline Anabeth vezmou na pařbu do jedné hospody. Oslava se ale zvrtne. Všichni se opijou a Harry zatáhne Anabeth do jeho auta. Oslavenkyně je tu noc znásilněná. Druhý den si ale na nic nepamatuje až do doby, než se u jejích dveří objeví Harry s omluvou. Ta ho ale pošle k čertu. Později přichází i Zayn, který s Anabeth už tři měsíce chodí a ona se mu svěří s tím, co se stalo. Zayn je pořádně rozzuřený a plánuje si to s Harrym osobně vyřídit. To je ale zdaleka jen začátek.(vícedílná - dokončená)

Skončil školní rok a začínají prázdniny. A tak Darcy a její nejlepší kámoška Andy vyrážejí do Skotska, kde Darcyin dědeček vlastní menší statek. Obě kamarádky tam jezdí každý rok a mají to tam rády. Ale nejen to. Na statku bydlí i Niall, jejich kamárad, který vypomáhá ve stájích. K němu na prázdniny zase přijíždí Josh, jeho bratranec. S Andy a Darcy se také brzy skamarádí. Jak si tahle čtveřice užije léto?druhé pokračování Rozdělených - viz. výše v nabídce
(vícedílná - rozepsaná)

Je těžké uvěřit, že už je tomu deset let. Deset let od doby, kdy Louis utekl z domova, kdy se kvůli něj Emily odstěhovala z Manchestru zpátky do Francie a kdy se Harry skoro zhroutil ze ztráty bratra a jeho ex a zároveň nejlepší kamarádky. Inu v životě lidé chyby dělají a tato trojice je tím nejlepším příkladem. Teď ale do součastnosti. Jak na tom jsou s láskou a životem naši tři dospěláci? Co se za tu dobu změnilo a jak jejich životy ovlivní nové události, které se blíží? Emily, Louis a Harry nemají vůbec tušení, co se bude v blízké době dít...
 

34 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama