Love.com

4. března 2012 v 12:56 | Zasněná

název: Love.com
vytvořila: Zasněná

Znáte facebook? Někteří z vás určitě jo! Facebook pohltil už mnohé lidi a já byl jednou z nich. Jmenuju se Angelika, ale pro ostatní jen Ang. Nejsem ta Angelika z toho filmu pro starší, jsem úplně normální holka, která žije v malém městečku Bristol, v regionu Jihozápadní Anglie. No přesnější asi bude, když napíšu 185km od Londýna. Jak bych třemi slovy sebe popsala? Drzá, ukecená a neskrotná. Jo, moje další přezdívka je neskrotná Angelika. Mimochodem takhle se jmenuju i právě na facebooku, kde se začala moje lovestory a kde jsem našla kluka mích snů. Ale pěkně popořadě...

Jednoho krásnýho dne, jak už to tak bývá v pohádkách, jsem přišla domů úplně zřízená. S moji nejlepší kamarádkou jsme minulou noc oslavily naše společné 19 narozeniny. Byla to pořádná kalba. Pořádaly jsme to u ní doma a pozvali celou naší třídu. U nás by to neprošlo, protože máme zaprvé malý byt a rodiče by nepřežili ten bordel, který byl druhý den ráno po oslavě. Ale zpět k ději. Přišla jsem tedy domů a hned jsem skočila do postele. Nebyla jsem opilá, ale pořádně unavená. Naštěstí nikdo nebyl doma, takže nenastal výslech. Usla jsem a probudila se následující den ve 11 hodin dopoledne. Na sobě jsem pořád měla to špinavé oblečení, takže jsem se šla převléct do něčeho pohodlnýho a pak se vydala k ledničce. Vyndala jsem si mlíko a vypila půlku krabice, tak jak to u mě bylo ve zvyku. Namazala jsem si rohlík s medem a sedla si ke stolu a pomalu jedla. Všimla jsem si, že na stole byl vzkaz. Škrabopisem tam bylo napsáno, že táta s mámou přijedou až za dva dny, že jedou na služebku. To dělali často. Pod tím bylo P.S. Nechtěli jsme tě budit, měj se. Líbá táta a máma. Vzala jsem vzkaz a zmuchla ho a hodila do koše. Moji rodiče jezdili dost často pryč, takže jsem byla hodně často sama doma. Už jsem si ale zvykla.
Po rychlé snídani následovala dlouhá spcha. Potom už jsem se jen zabalila do ručníku a vysušila si vlasy. Nakonec už zbývala jedna věc. Sedla jsem si na postel a na nohy jsem si dala notebook a šla jsem na facebook. Měla jsem tisíc vzkazů od kámošek, ale nechtělo se mi to teď číst. Hledala jsem jen jedno jméno v seznamu online přihlášených lidí. A bylo tam.
Napsal mi jako první:
Dobré dopoledne sluníčko, jak pak ses vyspala? Usmívající se
Dobré, dobré čumáčku. Líbající Vyspala jsem se krásně! A ty?
Já nespal vůbec, musel jsem na tebe stále myslet. Usmívající se Líbající
Já na tebe taky myslela. Usmívající se
Jaká byla párty? Smějící se Za celý včerejší den ses mi neozvala. Zamračený Typuju, že jste to pořádně rozjeli a ty jsi celý den spala. Smějící seSmějící se
Máš pravdu, spala. Párty byla skvělá, Smějící se moc jsem si to užila, ale chyběl si mi.ZamračenýLíbající
Ty si mi taky moc chyběla.Líbající Nudil jsem se. Neměl jsem co dělat.Smějící se

Pak jsme si ještě asi tak do půlnoci povídali. Tak to bylo každý den. Měli jsme si pořád co říct. Ale aby jste věděli o co go..
Jmenoval se Zayn. Né, nebyl to TEN Zayn z One Direction. Ten neví, že vůbec existuju. Byl to obyčejný, vtipný a strašně milý kluk. Sice jsem ho ještě neviděla naživo, ale plánovali jsme to. Seznámili jsme se asi před půl rokem. Z ničeho nic si mě chtěl přidat na facebook. Byl pod přezdívkou Růžový panter a jako fotku na profilu měl roztomilou zebru. Řekla jsem si, že to bude nějakej úchylák, takže jsem nepotvrdila přidání do přátel. Ale zkoušel to znovu. Stále si mě chtěl přidat. Na desátý vzkaz jsem mu poprvé napsala kdo je a proč si mě chce přidat do přátel, když se ani neznáme. Odepsal mi, že mě zná z venku, ale že neřekne kdo je. Ze začátku mi to bylo dost divné, ale tak nějak jsme si začali psát. Nepřišlo mi, že by to byl nějaký úchyl. Řekla jsem mu, že se jmenuju Angelika, ale že příjmení a kde bydlím, mu neřeknu. Nikdy nevíte, co se může stát.

Po dvou měsících jsem se ale do něj zamilovala, ale neřekla jsem mu to. Měla jsem strach, že by naše psaní skončilo. Překvapilo mě ale, že po dalším měsíci chatování mi napsal, že se do mě zamiloval, ale že se bál mi to říct dřív. Že jsem ta nejbáječnější holka a že mě chce vidět i v reálu. Odepsala jsem mu, že to cítím stejně, ale váhala jsem s tím setkáním. Moc jsem ho neznala a tak jsme si psali dál a dál.

Nakonec jsme se domluvili na příští týden. Měla jsem jet za kamarádkou, která bydlela v Londýně. A on tam prý bydlel taky. Už jsem to prostě nevydržela a chtěla ho vidět. Řekl, že mě bude čekat pod Big Benem nebo-li pod hodinovou věží. A čas? Pravé polodne (12). Abych ho poznala, tak bude mít v ruce růži. To bylo hodně romantické, nemyslíte? Byla jsem z toho dojatá. Mám ráda romantické klučiny. No a já zas měla na sobě mít barevné minišaty s potiskem květin. Venku bylo léto, takže jsem si to mohla dovolit.
Strašně jsem se těšila!!

Nastala den D. Rodiče mě dovezli na nádraží a já už nasedla rychle do vlaku. Za hodinu jsem vystoupila. Kamarádka už na mě čekala a potom jsme jeli k ní domů. Bylo teprve deset (ráno), takže jsem ještě měla čas a všechno kamarádce o Zaynovi pověděla. Nejdřív se taky divila, jestli to není nějakej úchyl, a pak ji taky napadlo jestli to není Zayn z One Direction a u toho se hlasitě smála. Řekla jsem ji že to není on, sám mi to potvrdil. Takový Zayn Malik by neměl o mě vůbec zájem. Má už dost fanynek. Ikdyž já jsem byla taky jednou z nich, to byla pravda. One Direction jsem měla hodně ráda.

Když se blížilo poledne, vydala jsem se na cestu. Holka by měla na rande přijít tak o pět, deset minut později, takže jsem nijak nespěchala. Ale byla jsem tak nedočkavá, že bych tam byla klidně i v šest ráno. No, dorazila jsem 12:08, to bylo akorát. Stála jsem přímo pod Big Benem, ale nikoho s růží jsem neviděla. Pocítila jsem trochu úzkost, protože jsem pomyslela na to, že si ze mě celou dobu mohl dělat srandu a nepříjde. To by bylo fakt blbý.

Najednou za mnou promluvil nádherný hlas. ,,Ahoj krásko.'' řekl a když jsem se chtěla otočit, zastavil mě a dal mi ruku rychle před oči, abych neviděla. Potom si mě sám otočil a v pravé ruce jsem něco ucítila. Byla to ta růže. Usmála jsem se. Pořád mi ale neodkrýval oči. A tak jsem řekla: ,,Kdo jsi, záhadný princi?'' Už jsem to nevydržela a sundala mu ruku a pomalu otevřela oči. V zápětí jsem ale omdlela.

Pomalu jsem otevřela oči a znovu uviděla tu tvář. Myslela jsem, že jsem v nebi, protože tohle prostě nebylo možné. To nemohla být skutečnost. Nemohla jsem přece sedět v parku, kde mě v bezvědomí přenesl, na lavičce vedle tak známé hvězdy, jako byl Zayn. Zayn Malik. Díval se mi do očí a vypadal vystrašeně. Asi nečekal že omdlím. Nevěděla jsem co říct, jen jsem na něho nevěřícnýma očima hleděla. Tohle nebyl můj Zayn! Zavřela jsem oči a doufala, že se probudím doma ve svém pokoji. Když jsem je znovu otevřela, zase on. Konečně jsem promluvila. Byla jsem plně při vědomí. ,,To není možné.'' Pochopil to, ale nic mi na to neřekl, jen se na mě omluvnýma očima koukal a pak teprv pomalu řekl: ,,Promiň. Chtěl jsem ti to říct dřív, ale nevěděl jsem jak.'' Potom mě chytil za ruku a čekal. Koukla jsem na naše ruce a pocítila, že se mi to nezdá, že je to realita. Ale pěkně blbá realita. Zvedla jsem se z lavičky a rozběhla se parkem. Chtěla jsem zadržet slzy, ale nešlo to. Utíkala jsem pryč. Jak to mohl udělat? Co si vůbec o sobě myslí? Dovolí mi, abych se zamilovala a pak mi řekne, že je to jinak, než jsem si celou dobu myslela? Dělal ze mě úplně blbou.
V té chvíli mi to všechno došlo. On už mě viděl. Před půl rokem jsem totiž byla na koncertě One Direction a byla jsem v první řadě přímo pod podiem, takže odtamtuď mě znal. Ale nechápu, jak si mě našel. Ale to už jsem neřešila. Jen jsem utíkala dál a dál až jsem doběhla k domu mé kamarádky. Jeho jsem tam nechala a bylo mi jedno, co bude dělat. Byla jsem nešťastná, jak mi to mohl udělat? Proč si dělal ze mě celou dobu srandu?

Pár dní uběhlo a já jela domů. Už jsem v Londýně nechtěla být ani minutu. Pořád jsem byla bez nálady. Kamarádka mě utěšovala celé noci, protože jsem v jednom kuse brečela. Nemohla jsem ho dostat z hlavy.

Asi po měsíci od mého příjezdu domů, zazvonil telefon. Máma to šla vzít a pak mě zavolala, že je to pro mě a že někdo chce se mnou mluvit. Tak jsem šla a do telefonu se zeptala kdo to je. V telefonu se nikdo neozval a tak jsem se znovu zeptala kdo to je. Potom mi to došlo. Ještě než stačil něco říct, tak jsem to položila. Máma na mě zírala a zeptala se: ,,Kdo to byl, zlatíčko?'' ,,Nikdo!'' zakřičela jsem a práskla dveřmi svýho pokoje.
Druhý den zazvonil zase zvonek u dveří. Tentokrát šel otevřít táta a někoho pustil dovnitř a zavolal na mě, že je to nějaký můj kamarád ze školy. Byla jsem v koupelně a na sobě jsem měla jen ručník. Nestihla bych se už převlíct, takže jsem nad tím jen mávla rukou a šla.
Když jsem se přioudala do obýváku, uviděla jsem tam na gauči sedět Zayna. Tak jako včera jsem se rozeběhla zpátky do pokoje a zabouchla dveře. Taky jsem zamkla a křičela: ,,Dej mi pokoj!'' Utíkal asi za mnou, protože v zápětí bouchal na dveře a tahal za kliku. ,,Ang otevři prosím, chci si s tebou promluvit. Prosím otevři mi, prosím!'' Taky jsem tam slyšela tátu jak k němu přiběhl a když viděl, že já tam s ním nejsem a že jsem zamčená v pokoji a on se ke mě dobývá, tak ho chtěl vyhodit. ,,Poslyšte mladíku, měl byste odejít, když s váma nechce mluvit.'' slyšela jsem za dveřmi tátu. ,,Prosím pane, já s ní potřebuju nutně mluvit.'' prosil Zayn, ale táta ho nakonec vystrnadil z bytu a pak jsem jen slyšela, jak bouchly dveře. Zase jsem začala brečet a flákla sebou o postel. Tohle snad nikdy neskončí.

Další den jsem šla nakupovat do centra. Když jsem se vracela zpátky domů, šla jsem opuštěnou uličkou, to byla taková moje zkratka. Najednou jsem za sebou uslyšela rychlé kroky. Ohlédla jsem se, ale nikdo tam nebyl. Šla jsem normálně dál, ale pak se ty kroky ozvaly zas. Dala jsem se rychlou chůzí domů, ale v tom mě někdo chytil za loket a otočil mě. Zase on! ,,Ty mě snad sleduješ nebo co?!'' vyhrkla jsem na Zayna, který ale na mě spustil: ,,Poslouchej Ang! Nech mě ti všechno vysvětlit.'' zakřičel. Chtěla jsem se mu vymanit ze sevření, ale on nepovolil. Už jsem mu chtěla říct, že žádné vysvětlení nechci slyšet, ale on mě nepustil ke slovu a pokračoval: ,,Bál jsem se ti říct, kdo jsem. Bál jsem se, že tě ztratím. Nechtěl jsem ti lhát, ale musel jsem. Když jsem tě tenkrát viděl na tom koncertě, na první pohled jsem se do tebe zamiloval. Pak jsem tě našel, ale myslel jsem si, že když ti napíšu jako Zayn Malik, tak buď odpovíš nebo neodepíšeš už nikdy. Nechtěl jsem, abys mě poznala jako toho slavného zpěváka, ale jako normálního kluka. Proto jsem si ti napsal z mého starého facebooku. Když jsme si pak začali psát, bylo to nádherný. Cítil jsem se s tebou fajn a mohl jsem nachvilku odejít z reality. Cítil jsem se víc sám sebou. Před tebou jsem se nemusel přetvařovat. A všechno, co jsem ti psal nebyla lež, jak si myslíš, byla to pravda! Miluju tě Ang, ale nechi být s tebou jen přes internet. Chci být s tebou normálně a přeju si, abys mi odpustila. Tohle jsem ti chtěl říct.'' zhluboka oddychoval a čekal na moji reakci. Mě ale došly slova. Nevěděla jsem, co mu na to mám říct. Ale ten projev na mě zapůsobil. V tu chvíli jako by se ke mě vrátil. Né Zayn Malik, ale můj Zayn, se kterým jsem si půl roku psala a se kterým mi bylo dobře. Na nic jsem nečekala a vrhla jsem se mu kolem krku. Pevně mě stiskl a já byla zase šťastná.

Nemusela jsem mu nic odpouštět. Všechno jsme si vysvětlili a byli zase v pohodě. Dokonce jsme spolu začali chodit, tentokrát ale naživo.

KONEC

Já vím, je to dlouhý :D. A pokud jste se dočetli až na konec, máte můj obdiv :D.
NAPIŠTĚ MI SVŮJ NÁZOR! :)
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lady WeroniQue ♥ Lady WeroniQue ♥ | Web | 4. března 2012 v 14:01 | Reagovat

DOKONALÁ!! SUPROVÁ!  Konečně něco se Zaynem :* :)

2 Zasněná Zasněná | Web | 4. března 2012 v 14:12 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že se líbí :D.

3 ♥Zuzíí ♥Zuzíí | E-mail | Web | 4. března 2012 v 14:28 | Reagovat

Holka, momentálně si mě zabila!!! doslova a do písmene!! ♥
To je tak neskutečně.. DOKONALÝ!!!.. ♥ ♥ ♥
Já bych tě za to sežrala! ;D
pane bože!... vážně nádhera!!! ♥ ♥
Nemám slov!!! ♥

4 Zasněná Zasněná | Web | 4. března 2012 v 14:33 | Reagovat

[3]: Měla bych se bát toho sežrání? :DD
Jinak díky, tyjo netušila jsem, že se to bude tak líbit :D. Díky :**

5 Terrie Style Terrie Style | Web | 4. března 2012 v 14:57 | Reagovat

Dokonalý jako vždy :) píšeš fakt úžasně :) měla bys napsat knihu s ff o 1D :D

6 Zasněná Zasněná | Web | 4. března 2012 v 15:00 | Reagovat

[5]: Na to bych si netroufla :D. Ale je pravda, že když jsem byla mladší, tak jsem se chtěla stát spisovatelkou :D. Dětský sen no :D.

7 Belluška Belluška | Web | 4. března 2012 v 15:08 | Reagovat

pěkný :))

8 Simuš Simuš | E-mail | Web | 4. března 2012 v 15:14 | Reagovat

PĚKNÝ...:):♥♥

9 Zasněná Zasněná | Web | 4. března 2012 v 15:41 | Reagovat

[7]:[8]: Díky!! :)

10 KačenkQa:-* KačenkQa:-* | Web | 4. března 2012 v 15:43 | Reagovat

Zayn ÁÁÁÁ ! ;)

11 BuffynQa » btvsweb BuffynQa » btvsweb | Web | 4. března 2012 v 15:48 | Reagovat

Super :-) a super lay!

12 Em*//czonedirection.blog.cz Em*//czonedirection.blog.cz | Web | 4. března 2012 v 15:51 | Reagovat

juhhů, Máš dost dobré nápady, fakt dost originální<3 a konečně něco se Zaynem!:* och kdyby se to stalo i mně :D á přístě můžes s Niallem:D;)

13 Em*//czonedirection.blog.cz Em*//czonedirection.blog.cz | Web | 4. března 2012 v 15:52 | Reagovat

[12]: héy ty mi čteš normálně myšlenky, ted sem si nahoře četla, že s Niallem bude ted v týdnu :D díkes:)):D*

14 Zaira* x♥ Zaira* x♥ | Web | 4. března 2012 v 16:25 | Reagovat

WOOW!! Klobouk dolů, ty jsi vážně rozená spisovatelka.. opravdu úžasný příběh, a originální, je úplně jiný od ostatních!! Už se těším na povídku o Niallovi! :-)

15 Dem. Dem. | Web | 4. března 2012 v 17:33 | Reagovat

Je to úžasné :) Úplně jsem to viděla :D Vážně pěkná práce.

16 Michael Michael | Web | 4. března 2012 v 19:27 | Reagovat

Pokračování fan fiction je na blogu ;)

17 Májuš Májuš | Web | 4. března 2012 v 20:11 | Reagovat

Aw, píšeš hezky! :) je to povedený! :)

18 Small K. Small K. | Web | 4. března 2012 v 20:38 | Reagovat

Na blogu je pokračování :)

19 Zee Zee | 4. března 2012 v 23:21 | Reagovat

Asi zejtra nevstanu, ale tohle za to stojí!  Píšeš skvěle a tahle ff je boží =**

20 Zasněná Zasněná | Web | 5. března 2012 v 10:27 | Reagovat

DĚKUJI MOC VŠEM ZA KOMENTY. PÁNI FAKT JSTE MĚ PŘEKVAPILI!! DĚKUJÍÍÍ!!! :*** :)

21 Domí :) Domí :) | Web | 6. března 2012 v 15:11 | Reagovat

Suuuuper :* Já myslím, žes mě překonala( no ne určo si mě překonala) nesahám ti ani po kotníky :PPP

22 suchanormalgirl suchanormalgirl | Web | 6. března 2012 v 22:00 | Reagovat

wow! Podle mě naprosto dokonalý. Určitě by ses měla psaní držet. Máš velkou předtavivost. Nepřestávej, pokračuj v tom! ;-)

23 Zasněná Zasněná | Web | 7. března 2012 v 17:29 | Reagovat

[21]: Blbost!! Ty píšeš mnohem lepší povídky ;).
[22]: Děkuju moc :).

24 suchanormalgirl suchanormalgirl | Web | 7. března 2012 v 18:06 | Reagovat

vůbec nemáš za co! ;)
A spešl deníček...aspoň teď vim, že nejsem sama, kdo si takovýhle věcičky zakládá. ;D

25 Zasněná Zasněná | Web | 7. března 2012 v 18:32 | Reagovat

[24]: :D To víš, jsem úplnej úchyl, musím mít všechno :D.

26 Týnka ت Týnka ت | Web | 13. března 2012 v 16:58 | Reagovat

Dokonalý :)

27 Christ Christ | Web | 16. března 2012 v 15:33 | Reagovat

Wow, úžasný! Seš fakt talent, od začátku dokonce mě to bavilo, prostě super! Kéž bych byla Ang! :D  :-)

28 Miškyna Miškyna | Web | 22. března 2012 v 19:51 | Reagovat

Uplně, uplně nádherný. Moc pěkný :-)  :-)

29 Sabí ;) Sabí ;) | Web | 23. března 2012 v 17:05 | Reagovat

Je to totální! četla jsem to už před tím,ale teď ti tu píšu komentář.

30 Ell Ell | Web | 23. dubna 2012 v 19:54 | Reagovat

nejkrásnější... =) takový splněný sen. No i když nevím.. brečela :-/ ale každopádně se mi to moc líbilo =)

31 Kris* Kris* | 30. dubna 2012 v 19:28 | Reagovat

Tak tohle je naprosto dokonalé.. chtěla bych, aby se mi to taky stalo :D:)

32 Alic Alic | 25. června 2012 v 17:44 | Reagovat

Toto nie je dlhé!! Ja som rada, že to má takúto dĺžku!!! Veľmi sa mi to páči, doslova som hltala každé slovo! Prečítala som si to už 3krát! Naozaj krásne ;)

33 Kee Kee | 31. července 2012 v 13:30 | Reagovat

Krásně napsaný,jenom ten poslední odstavec byl trochu moc rychlý.
Skvělý nápad ! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama