Budoucnost si nevybereš - 7. DÍL

9. března 2012 v 16:20 | Zasněná |  Budoucnost si nevybereš

název: Budoucnost si nevybereš
vytvořila: Zasněná
díl: 7.

Chvilku jsme tak blbli a potom mě Louis pevně sevřel v rukou a zadíval se mi do očí.


Nasadil ten svůj kouzelně oblbující úsměv a přitáhl si mě blíž k sobě. Naklonil se a ...
,,Ryby!!'' ozval se z dálky Harryho hlas. Odtrhli jsme se od sebe a já jen řekla: ,,No, měli bychom už jít.'' a kousla se do spodního rtu. Louis se jenom usmál a už plaval zpátky na břeh a já za ním.
,,Kde jste tak dlouho byli? Vždyť to bude studené!'' řekl udiveně Niall, když jsme si brali ručníky, abychom se usušili. ,,Nevyptávej se a jez.'' okřikl ho Harry a začal servírovat na stůl opečené ryby. Niall se do toho s chutí pustil a byl první, kdo měl snězeno. Já u jídla celou dobu mlčela a sem tam očkem koukla po Louisovi. Ten se zase zahiňal, když se naše pohledy setkaly.
Když se dojedlo, Zayn prohlásil: ,,Hele lidi, nezašli bychom do hospůdky?'' a koukl se na všechny. Nedaleko od nás byla malá hospůdka, do které jsme rádi chodívali, bylo to tam útulné. ,,To abych zase dělal šoféra.'' zasmál se Liam. ,,Já se nezúčastním, rači budu chystat lavory, než se vrátíte.'' podotkla jsem. Do hospůdky jsme totiž nechodívali často, ale když už na to přišlo, půlka z nás to vždycky rozjela a pak se zvracelo až do rána, proto ty lavory. ,,Já bych šel.'' zakýval hlavou Niall a Louis se k němu přidal. Harry taky neměl nic proti, takže se v osm večer sebrali a šli.
Já si užívala chvilku klidu a relaxovala jsem. Pustila jsem si na plné pecky rádio a tancovala. Potom následovala pedikúra a manikúra a taková ta zelená maska na obličej. Prostě jsem si užívala.
Když jsem se začala nudit, pustila jsem si televizi a koukala na ,Marley a já'. Na konci jsem brečela jak želva. Když film skončil, bylo okolo půl jedenácté a tak jsem šla spát.

Další den - 2:35 ráno
Zvonek. Třikrát za sebou. To znamenalo jednu věc, kluci jsou doma. Vstala jsem a dala si přes sebe župan a šla ke dveřím. Otevřela jsem a uviděla Liama, který pod jednou paží držel Zayna a druhou podpíral Nialla, který hodil šavli přímo vedle mě na zem. Stačila jsem ještě uhnout. Harry se opíral o zeď a něco mumlal a Louis šel, nebo spíš se kymácel, hned za ním. ,,No, tak jdeme na to.'' řekla jsem a pomohla Liamovi dostat kluky dovnitř. Harryho jsme hodili na sedačku napůl už spícího a Zayna do jeho pokoje. Zbýval Niall a Louis. ,,Eliz, já si vezmu na starost Nialla a pokusím se ho nějak zpacifikovat, ty si vem Louise, ok?'' řekl mi Liam a táhl Nialla do koupelny. Přikývla jsem, vzala Louise kolem ramen a dotlačila ho do jeho pokoje. ,,Já jsem.. já jsem.. ne.. to víš.. moc jsme to..'' opakoval furt Louis. Bylo na něm vidět, že toho měl dost. Posadila jsem ho na postel a vyslíkla mu triko, boty a pak kalhoty. Chtěl si sundat i trenýrky, ale v tom jsem ho zarazila: ,,Ne, ty si nech na sobě, ano?'' a pak ho hodila na postel. ,,Já.. já.. tě miluju. Ty si.. tak.. tak strašně.. milá.. to.. no já jsem se bál ti.. ti to říct, tak jsem.. se rači.. opil a.. no.'' mrmlal Louis. ,,No, tady máš paní Mrkvičkovou a hezky spinkej jo? Dobrou.'' řekla jsem mu a podala mu velkou plyšovou mrkev. Lehl si na ni a pak si odřihl. Musela jsem se smát. Na ty dva byl skvělý pohled. Došla jsem si pro mobil a vrátila se k němu a pak ho vyfotila. To mu musím pak ukázat. Potom jsem zhasla lampičku a šla ještě za Liamem a Niallem, podívat se, jak to zvládaj. Když jsem vešla do Niallova pokoje, Liam mu podával lavor a ručník. Niall hodil další šavly. ,,No, vypadá to, že dneska překonal Harryho.'' zasmála jsem se. ,,Má toho dost no. Ale bude dobrej. Ráno si na to ani nevzpomene.'' zasmál se taky Liam. ,,Už nikdy tam nepůjdu.'' řekl tichým hlasem Niall a flákal sebou o postel a po chvíli začal chrápat. Nechali jsme mu tam pro jistotu ten lavor a odebrali jsme se s Liamem do svých pokojů. Zalehla jsem a po půl hodině pokračovala ve spánku.

Ráno 8:30
Vstala jsem a šla se umýt. Potom jsem si to namířila do kuchyně, kde už byl Liam a Zayn. Harry přišel zároveň se mnou. ,,Bože, kolik jsem toho včera vypil?'' promluvil Zayn s plnou pusou jídla. ,,No nevím jak ty, ale já teda dost.'' prohlásil Harry, promnul si oči a posadil se ke stolu vedle kluků. Viděla jsem, že Liam udělal chlebíčky a tak jsem si vzala dva na talíř a přisedla si k nim. ,,Jak je na tom Niall?'' zeptala jsem se směrem na Liama. ,,Ještě spí. V noci jsem ho ještě párkrát slyšel.'' odpověděl mi. V tom už přicházel jen v červených teplákách Louis. Prohrábl si vlasy a zastavil se před stolem. ,,Mám totální okno. Omlouvám se, jestli jsem včera vyváděl.'' řekl a pomalu se posadil na židli vedle mě. ,,Buď v klidu, nebyl si jediný.'' zasmál se Liam a pak koukl na Harryho. ,,Co je k snídani?'' díval se tázavě Louis kolem. Harry k němu přisunul chlebíčky a on jen ohrnul nos. ,,To není nic jinýho?'' zamumlal. ,,Tak si zajdi do obchodu.'' řekl mu na to Zayn. Já se jen s Harrym zahihňala. Nakonec si teda Louis vzal tři chlebíčky a trochu se v nich nimral.

Dávali jsme na stůl večeři, když Niall konečně vylezl z pokoje. Byl celý vyjevený a zelený. Přišel do kuchyně za námi a když spatřil jídlo, hned vypadal líp.
Po večeři se kluci odebrali do obýváku dívat se na fotbalový zápas. Já šla umýt nádobí. ,,Pomůžu ti.'' nabídl se Louis. ,,Jen běž za nimi, já si to udělám.'' usmála jsem se na něho. ,,Ne, pomůžu ti.'' trval na svém. Vzal mi teda půlku talířů a pomohl mi je odnést. Myčku jsme ve vilce neměli a tak jsme nádobí umývali ručně. Já umývala a Louis utíral a dával nádobí do skříňky. ,,Chci se ti omluvit za ten večer.'' začal po chvilce. ,,To je dobrý.'' mrkla jsem na něho. ,,Ale opravdu. Musel jsem se zase předvést, viď?'' podíval se na mě omluvným výrazem. Já se na něj mile usmála a vytáhla z kapsy kanárkových kraťasů mobil a ukázala jsem mu fotku, na které ležel jen v trenýrkách a s paní Mrkvičkovou v posteli. ,,Můj bože, snad si to nedala na internet.'' čuměl na mobil Louis. ,,Né nedala. No včera si byl sladký jako mrkvička.'' zasmála jsem se a schovala mobil. ,,No a nic víc se nestalo?'' zeptal se ještě. ,,Ne, jen si něco mrmlal, ale nešlo ti rozumnět.'' odpověděla jsem mu a rači vynechala tu část, jak si chtěl sundat předemnou i trenýrky a jak říkal, že mě miluje. Nad tím jsem se ještě zasmála. ,,No rači se nebudu ptát dál, nechci to raději slyšet.'' zasmál se taky Louis.

Po skončení zápasu a umývání nádobí šli kluci pomalu spát. Mě se ale ještě nechtělo a tak jsem si šla zaplavat. Voda byla sice studená, ale to mi nijak nevadilo. Po chvilce jsem ale uslyšela kroky na břehu a tak jsem se otočila. Sál tam Louis v plavkách. ,,Tak koupání při měsíčku jo?'' zasmál se. ,,Tak nějak.'' odpověděla jsem a zasmála se s ním. ,,Nekoukej se.'' řekl Louis. ,,Proč?'' zeptala jsem se udiveně. ,,Protože půjdu do vody taky.'' a naznačil, že si plavky sundá. Vyjekla jsem a rychle zavřela oči. ,,Louisi Tomlinsone, opovaž se!'' řekla jsem mu přísně, ale pak se zasmála. To už však bylo pozdě. Skočil do vody a doplaval ke mě. ,,Dobrý, můžeš se dívat, ale nepotápěj se.'' smál se Louis. Otevřela jsem oči a pak koukla ke břehu. Plavky tam samozřejmě nechal ležet na zemi. ,,Ty si blázen.'' podívala jsem se nevěřícnýma očima zpátky na něj. ,,Možná jsem, ale je mi to jedno. A víš co, rozhodl jsem se, udělám to.'' oznámil mi. ,,Rozhodl udělat co?'' koukala jsem na něho. ,,Toto, ty hlupáčku.'' zazubil se na mě a potom se ke mě rychle přiblížil a dlouze políbil. Podlehla jsem. Když se pak odklonil, řekl: ,,Tohle jsem měl udělat už dávno.'' zakroutil hlavou a pak dodal: ,,Miluju tě.'' řekl sladce a pak mě chytil a stáhl nás hlouběji do vody.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

- Líbil se vám tento díl?
- Co říkáte na pánskou jízdu?
- Co se bude dít dál mezi Eliz a Louisem?
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Em*//czonedirection.blog.cz Em*//czonedirection.blog.cz | Web | 9. března 2012 v 17:51 | Reagovat

moje slova<33 á oopět si přečtu, ted toho mám hodně, ale na to si čas najdu!;)

2 *Marki* *Marki* | Web | 9. března 2012 v 17:55 | Reagovat

pěkný příběh.. chudák ta holka,asi bych se poblila,kdyby se mi někdo vyblil přede mě nebo jak to tam bylo,vedle ní nebo kde.. :D
no budou asi spolu dál chodit ne? :D

3 Zasněná Zasněná | Web | 9. března 2012 v 17:58 | Reagovat

[1]: Tak to je od tebe hezké :).
[2]: Ona už si zvykla :D.

4 suchanormalgirl suchanormalgirl | Web | 9. března 2012 v 18:58 | Reagovat

Tenhle díl byl, ostatně jako všechny ostatní, boží. :-)
Když jsem četla tu pasáž s tou, jak ty říkáš 'Pánskou jízdou' musela jsem se trochu smát. :D
A co se bude dít dál....netušim, ale moc se těšim na pokračování. ;-)

5 Zaira* x♥ Zaira* x♥ | Web | 9. března 2012 v 19:02 | Reagovat

- Ano, moc!!
- Nó.. asi to trošku víc přehnali :-D
- LÁSKA!! x♥♥

6 stay-strong stay-strong | E-mail | Web | 9. března 2012 v 19:54 | Reagovat

Aww.. paní mrkvičková :D lol... dobrý jméno. :D
- Hodně ;)
- jak říkám paní mrkvičková byla moc a chudák Niall :D
- Vztah, který se bude skrývat? :D

7 Zasněná Zasněná | Web | 9. března 2012 v 19:59 | Reagovat

Děkuju moc všem :). V sobotu bude další díl!

8 Lady WeroniQue ♥ Lady WeroniQue ♥ | Web | 9. března 2012 v 20:13 | Reagovat

Jak tam Liam říká že pro ně nachystá lavory-totální výtlem :D :D :D Je to moc hezký, těším se na pokračování :)))

9 Lady WeroniQue ♥ Lady WeroniQue ♥ | Web | 9. března 2012 v 20:14 | Reagovat

[8]: Teda Eliz, už sem nějaká vypatláná dneska :D :D

10 Májuš Májuš | Web | 10. března 2012 v 0:48 | Reagovat

awww, dokonalý díl! :) S tou paní Mrkvičkovou si ho dokážu živě představit. ♥ :'D honem další, dokonalý díl :) miluju tuhle povídku! :)

11 Zee Zee | Web | 10. března 2012 v 15:39 | Reagovat

Mrs. Carrot :D :D Tento díl - úplně maximální! Jsem na tom taky závislá :D Pánská jízda -> Neřekla bych do Nialla :D A dál? Mno, jak říkám, určitě se někdo s někým pohádá :D Já jsem takový negativ ;DD

12 Zasněná Zasněná | Web | 10. března 2012 v 16:22 | Reagovat

[8]: :D Díky

[10]: No ta mrkev je něco jak zpívali v X Factoru - Help For Heroes a on tam tu mrkev měl :)

[11]: WoW, to já jsem závislá na nich :D. No Niall byl za hvězdu zas no :D

13 ♥Zuzíí ♥Zuzíí | E-mail | Web | 11. března 2012 v 20:07 | Reagovat

pane bože!.. waw!.. já jsem.. úplně mimo!... *_*
Nejdřív jsem se strašně tlemil.. jak se niall ožral.. ale pak! ♥ úžasný!!! :))

14 Renette' Renette' | Web | 21. března 2012 v 14:39 | Reagovat

to mi robíš naschvál ? :D musím ísť na ďalšiu časť, kvôli tebe dnes nepoupratujem ! :DDD

15 Sabí ;) Sabí ;) | Web | 23. března 2012 v 20:51 | Reagovat

Super
to byla sranda:D
chození,ale něco se zvrtne, určitě"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama