Budoucnost si nevybereš - 3. DÍL

3. března 2012 v 11:30 | Zasněná |  Budoucnost si nevybereš

název: Budoucnost si nevybereš
vytvořila: Zasněná
díl: 3.

Vydala jsem ze sebe co jsem mohla a teď už jen zůstávala jediná otázka. Jestli ti, před kterýma jsem stála, řeknou ANO nebo NE.


První, kdo promluvil, když jsem konečně dozpívala, byl Louis (porotce): ,,No, abych pravdu řekl, trochu si mě zaskočila. Víš, když jsem tě viděl přicházet, říkal jsem si jaké roztomilé kuřátko sem přicupitalo, ale když jsi začla zpívat, viděl jsem jaká je z tebe ženká,'' zasmál se a s ním i Cheryl, Simon se jen pousmál a já zrudla, ale potěšilo mě to. Vypadalo to zatím dobře. Potom pokračoval: ,,no a teda musím uznat, že máš opravdu krásnej hlas a byla by škoda tě nemít v soutěži. Opravdu chválím, takže já říkám ano.'' dodal a usmál se na mě. ,,Děkuju moc.'' řekla jsem a byla už napůl štastná. Bylo skvělý slyšet od něho, že se mu líbí, jak zpívám, hned jsem ho měla radši. Ale k tomu, abych postoupila, jsem musela slyšet ještě aspoň jedno ano. Teď jen musím doufat, že Cheryl bude toho samého názoru, protože kdyby ne, tak se můžu spolehnout už jen na Simona a tam už bych asi nebyla tak jistá. Jak jsem řekla, Simon je velmi přísný porotce a vybírá jen ty nejlepší. Ale zpět k hodnocení, další na řadě byla Cheryl.
Ta se nadechla a zpočátku nic neříkala a pak se na mě se zářivým úsměvem podívala a řekla: ,,Máš toho hodně před sebou. No, chci vědět, proč si myslíš, že máš X Factor.'' řekla a čekala na mou odpověď. Sice mě to trochu zaskočilo, protože jsem nečekala, že se zeptá na tohle, ale přemýšlela jsem jen chvilku nad odpovědí. ,,Myslím si, že mám X Factor v sobě už dlouho. Chci být zpěvačkou a udělám všechno proto, abych se jí také stala. Ikdybych spadla až dolů a měla začít znovu. Myslím že na to mám.'' odpověděla jsem nakonec. Možná to znělo moc sebevědomě, ale já si to opravdu myslela a za svými slovy jsem si stála. Přimhouřila oči, ale pak se pousmála a dodala. ,,Já si taky myslím, že na to máš. Hlavně se nevzdávej! Říkám ano!'' potom se zasmála a ve mě se probudily emoce. Byla jsem tak šťastná. Dvakrát ano, tohle mi klidně stačilo. Byla jsem tak šťastná. Chtělo se mi smát, skákat, brečet, prostě všechno. ,,Bože můj, děkuju, děkuju!!!'' chrlila jsem ze sebe a když viděla moji reakci, usmívala se ještě víc. Ale ještě nebyl konec. Sice jsem už měla vyhráno, ale zajímal mě ještě Simon. Zajímal mě ze všech nejvíc. Ale potom, co Cheryl domluvila a já byla trochu mimo vzrušením, se usmíval taky, takže by to mohlo být dobré. ,,Velmi působivé,'' začal. ,,máš zajímavý hlas. Souhlasím tady s kology,'' podíval se na ně a pak se obrátil zase ke mě a dodal: ,,doufám, že se ještě více vypracuješ. Máš dar a toho si ceň, ale nezapomeň, tady je to tvrdý a čeká tě ještě dlouhá cesta.'' pak se na mě usmál a já bych ho v tu chvíli nejraději objala. Objala bych všechny. Bylo to neuvěřitelný. Já to dokázala! Postoupila jsem! Nepopsatelné emoce. Pak jsem se už neudržela a začala plakat a přitom vřískala radostí. ,,Bože, děkuju vám všem. Určitě na to nezapomenu.'' přitom se koukla na Simona a on na mě mrknul. Dál jsem už nic neříkala, myslím, že jim moje reakce stačila. Seběhla jsem schody z pódia dolů a utíkala cestou ven. Rozrazila jsem dveře a pak viděla mé rodiče. Samou radostí jsem se jim vrhla do náruče a když mě oba objali a pak pustili, skákala jsem do vzduchu. Byla jsem tak šťastná. Brečeli jsme všichni tři. Máma mě furt pusinkovala na tváře a říkala, že jsem její šikovná holčička a táta zase, že je na mě moc hrdý.

Ještě nějakou chvíli jsme tam stáli a pak jsme se odebrali k odchodu. Předtím jsme ale museli ještě podepsat a vyplnit nějaké další formuláře ohledně přijetí. Přitom se mi pořád v hlavě přehrávaly ty minuty, kdy jsem tam stála. Strašně jsem se těšila na další dny, protože to znamenalo, že teď mě čeká ještě Bootcamp, to je další kolo, kde nejenže musíte zpívat, ale také musíte předvést i tanec a další věci. A pokud se mi podaří dostat se ještě dál, pak už na mě čeká jen Judges House, kde padne konečné rozhodnutí. Tam to bývá vždycky nejhorší. No a když uspějete, tak se dostanete do živých kol, tzn. live show, která bude i v televizi a už záleží jen na divácích, jestli vám budou posílat hlasy. Taky se pak můžu nastěhovat do hotelu X Factoru, což by bylo senzační. To všechno bylo ale ještě daleko předemnou a proto musím být trpělivá a nesmím se radovat moc předčasně. Neznamená, že když jsem prošla napoprvé, tak projdu napodruhé. Jak řekl Simon, je to těžké a Bootcamp je nejtežší z celé soutěže. Ale v tu chvíli jsem nemyslela na to, co bude, ale na to, co je teď a užívala jsem si ty pocity.

Casting sice ještě neskončil, ale už zbývalo jen pár lidí. Ale to už mi mohlo být jedno. Teď jsem se těšila domů a do postele, byla jsem celkem unavená. To víte, dlouhý den.

Došli jsme na parkoviště a táta s mámou už nasedli do auta. Mě se ale začalo chtít na záchod, tak jsem řekla, ať na mě počkají, že se tam vrátím, protože než bychom dojeli domů, tak bych to asi nevydržela. A tak jsem odběhla, zatímco oni na mě čekali v autě.
Když jsem byla ''hotová'' a vyšla ze záchodů, zabrnil mi v kapse telefon. Podívala jsem se kdo volá. Byla to má nejlepší kamarádka Ema. Opřela jsem se o zeď a zvedla to. Však rodiče chvilku ještě počkaj. Ema se mě samozřejmě začla hned vyptávat, jak to dopadlo, že jsem ji ještě nestačila ozvat. ,,Bože, úplně mi to vypadlo z hlavy Emi, promiň. No mám skvělé zprávy. Vzali mě!!'' křičela jsem radostí do telefonu a pak se uklidnila, když se na mě pár lidí, co procházeli kolem, divně podívalo. Ona začala taky křičet do telefonu. Byla ráda jako já. Vždycky mi to přála. Ema byla vážně skvělá kamarádka.

Chvilku jsme si ještě povídaly a pak jsme se rozloučily, ať neprovolá všechen kredit a mě neujedou rodiče. Zaklapla jsem telefon a strčila ho zpátky do kapsy od džín. Ta kapsa byla tehdy velmi prošoupaná. Ale vrátíme se zase k ději.

Když jsem se zase dala do chůze směr východ, někdo mi položil ruku na rameno. Lekla jsem se a otočila se, kdo to je. No kdo myslíte. Byl to ten ''strašně ochotný'' a nemotorný kluk. Jo, ten kluk, co na mě vylil moje cappuccino a který měl nádherné modré oči. Ale co já husa jsem zase přemýšlela nad jejo očima. Měla bych být na něho pořád naštvaná, ale už jsem to hodila za hlavu. Dnešní den jsem si už nechtěla ničit, když byl tak skvělý.
Podíval se s úsměvem na mě a začal: ,,Ahoj, promiň jestli jsem tě vylekal. Ale viděl jsem tě a, no chtěl jsem se ti pořádně omluvit za tu nehodu dneska. Pospíchal jsem a nechal jsem tě tam jen tak. Mrzí mě ta tvoje mikina.'' dodal nakonec. Bylo to trochu moc informací na mě, ale vstřebala jsem to. ,,To je v pohodě, ta mikina, to nic není. Zapomeňme na to. Dá se přece vyprat ne?'' řekla jsem mu a zasmála se. Byla jsem v pohodě a on si asi oddychnul, když mě viděl se usmívat. Oplatil mi úsměv. ,,Jsem rád, že se nezlobíš. Mimochodem, jmenuju se Louis.'' předtavil se. ,,Těší mě. Já jsem Elizabeth, ale říkej mi Eliz.'' potřásla jsem mu rukou, kterou mi nastavil. ,,No, ty jsi tady taky na konkurzu?'' zeptala jsem se. ,,Hezký jméno.'' usmál se a pokračoval. ,,No jo, vzali mě, je to super a co ty? Taky jsi se přišla předvést?'' zazubil se na mě. ,,Jo a vzali mě.'' odpověděla jsem mu a pak pokračovala, protože už jsem neměla moc času. ,,Nóó, fajn. Takže se uvidíme. Ale teď mě omluv, budu už muset jít, čekají na mě,'' ukázala jsem k východu. ,,Tak se měj.'' usmála jsem se na něj. ,,Jo to je skvělý, že tě vzali. Rád jsem tě poznal, ahoj.'' podal mi ruku a já mu jí ochotně znovu potřásla. Byl docela milý, na to, že byl nemotorný. Pak jsem se dala na odchod. U vstupních dveří jsem se ještě na něj otočila. Pořád tam stál a usmíval se. Zamávali jsme si a já už pádila na parkoviště.
Ten večer jsem se těšila do postele. Usnula jsem zřejmě hned. Nevím proč, ale tu noc se mi zdál sen. Zdál se mi sen o Louisovi.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

- Líbil se vám tento díl?
- Co říkáte na hodnocení poroty?
- A co Louis?
- Co si myslíte, že bude dál?

P.S. Omlouvám se, ale přesně nevím jak je to s tím Bootcampem, takže se omlouvám za nepřesnosné informace ;).
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 youloveonedirection youloveonedirection | Web | 3. března 2012 v 11:33 | Reagovat

Celí deň bude prebihať :)

2 Maggie* & Em*// czonedirection.blog.cz Maggie* & Em*// czonedirection.blog.cz | Web | 3. března 2012 v 11:59 | Reagovat

cože? to je louis? :DD takt o jsem nečekala, ale uzasný díl:)

3 Maggie* & Em*// czonedirection.blog.cz Maggie* & Em*// czonedirection.blog.cz | Web | 3. března 2012 v 12:01 | Reagovat

á moc děkuju za ten bonus se Zaynem:) nevím jestli jsi to napsala kvůlu mě, když jsem ti to říkala :D ale nevadí, každopádně se na to fakt teším!:))

4 Zasněná Zasněná | Web | 3. března 2012 v 12:14 | Reagovat

[3]: Jo Louis no :D. Ale stejně tam pak budou všichni, takže si každý vybere to svoje :). Jinak jsem tu bonusovku jsem plánovala dýl ;). Jinak takových bonusovek bude víc, ať je tady víc ff :).

5 cyrus-miley-forever cyrus-miley-forever | Web | 3. března 2012 v 12:17 | Reagovat

Krásný blog :)

6 Lady WeroniQue ♥ Lady WeroniQue ♥ | Web | 3. března 2012 v 12:19 | Reagovat

Prostě užasny! Těším se na další, a na bonusovku :*

7 fresh:) -sweet:) fresh:) -sweet:) | Web | 3. března 2012 v 12:25 | Reagovat

děkuju ;-)

8 Sabča Sabča | Web | 3. března 2012 v 12:35 | Reagovat

Máš moc pěkný blog :)

9 Zee Zee | 3. března 2012 v 12:49 | Reagovat

Díky Gebovi(ano, poslední doboud jsem posedlá egyptskými bohy:D)! Je to Louis, konečně! My Dream is real :DD Je to m

10 Zee Zee | 3. března 2012 v 12:49 | Reagovat

oč pěkné :))

11 Any :) Any :) | Web | 3. března 2012 v 13:13 | Reagovat

Krásný design i blog.

12 Zasněná Zasněná | Web | 3. března 2012 v 13:18 | Reagovat

[5]: Díky :)
[6]: :D Od tebe to potěší :)
[8]: Taky děkuju :).
[9]: Zlatý egypt :D. No jo, můj Louis tam přece nemůže chybět :D.
[11]: Děkuju :).

13 Mischelle Randy Mischelle Randy | Web | 3. března 2012 v 13:25 | Reagovat

Bože <3 oni jsou úžasní ;) děkuju :) pěknej blog :))

14 "Anewka..xD" "Anewka..xD" | Web | 3. března 2012 v 13:39 | Reagovat

kdo to má číst,takovej dlouhej příběh??:DD
úúžasnej blog.!!!!!!! :D  :D

15 Milami Milami | Web | 3. března 2012 v 13:54 | Reagovat

Máš hezký blog

16 Zasněná Zasněná | Web | 3. března 2012 v 14:24 | Reagovat

[13]: Díky :)
[14]: Tak já nepíšu jen na 5 řádků. Jinak díky.
[15]: Děkuju ;).

17 ♥Zuzíí ♥Zuzíí | E-mail | Web | 3. března 2012 v 19:35 | Reagovat

Super díl!.. ;)
Jak jinak, než SUPER!.. :D
Noo.. vyvíjí se to pěkně.. :D
Doufám, že se dostane do finále!.. :D

18 Zaira* x♥ Zaira* x♥ | Web | 3. března 2012 v 20:03 | Reagovat

* ANO!!! Du číst další díl!! :D
* Na jejím místě bych byla taky tak šťastná!!
* Nó.. jestli to nebude láska ♥ :-D
* Další postup v X-Factoru a pak nevím :D

19 Kikisek Kikisek | Web | 4. března 2012 v 22:19 | Reagovat

- Taky nebyl špatný, ale měla by jsi v aspoň některém díle ujasnit, ve kterém roce se to odehrává, protože jestli se to teda opravdu odehrává v roce, ve kterém si myslím, tudíš v šedesátých letech, tak mi příjde jako nesmysl cpát do toho mobil :D
- Tak mě to bylo jasný že :D To tak vždycky je :D Když o tom je celý ten děj :D
- To je ten nemotorný kluk že ?? :D Jsem zvědavá jak se to vyvine :D
- Určitě to bude kluk, později muž :D na celý život... Beztak spolu budou chodit a pak se vezmou :D Ale tak nebudu si tu nic domýšlet :D

20 suchanormalgirl suchanormalgirl | Web | 5. března 2012 v 15:55 | Reagovat

A opět...výbornej díl!
Na hodnocení poroty můžu řict jenom to, že takovýhle hodnocení by určitě potěšilo každýho... :-)
A dál?...tipuju...takovej ten zamilovanej stav?? :-)

21 Sabí ;) Sabí ;) | Web | 23. března 2012 v 20:37 | Reagovat

je to úžasné
byli super,)
nečekala jsem Louise
...zamilovanost,postoupení!:P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama