Budoucnost si nevybereš - 13. DÍL

23. března 2012 v 16:00 | Zasněná |  Budoucnost si nevybereš

název: Budoucnost si nevybereš
vytvořila: Zasněná
díl: 13.

,,Ahoj ženuško.'' ozvalo se konečně. V ten moment se mi zastavil dech. Zapotácela jsem se a složila se k zemi. Telefon mi vyklouzl z ruky a já upadla do bezvědomí.


Mezitím v jídelně
,,Kde je tak dlouho, vždyť jí to vystydne.'' řekl nervózně Niall a dojedl první chod. ,,Třeba je to důležité.'' podotkl Liam. ,,Ale není to důležitější, než jídlo.'' kývl Niall na něho. ,,Tak já ji půjdu říct, ať už končí, jinak jí to sníš.'' zazubila se Danielle a vydala se do obýváku za Eliz. Niall se jen ironicky za ní zasmál.
,,Elizabeth!'' zakřičela Danielle z vedlejšího pokoje. Kluci se vyměnily rychle pohledy a pak zároveň vstali od stolu a běželi do obýváku.
,,Bože Eliz.'' vydechl Liam, když uviděl Elizabeth na zemi. ,,Asi omdlela.'' podotkl Zayn a kleknul si k ní a vzal ji obličej do rukou. ,,Eliz, slyšíš mě? Prober se!'' zatřásl s ní Harry. Danielle mezitím zvedla ze země telefon. ,,Halo, kdo je tam?'' zeptala se a koukala přitom na Eliz, kterou kluci přenesli na gauč. ,,Danielle?'' ozvalo se z telefonu. Dan okamžitě poznala, že je to Louisův hlas. ,,L.. Louisi?'' řekla roztřeseným hlasem. Když kluci slyšeli, jaké jméno právě teď vyslovila, koukli se na ni. ,,Bože, co se stalo? Proč mi Eliz neodpovídá?'' říkal Louis zmateně. ,,Louisi, si to opravdu ty?'' Danielle se zaplavily oči. ,,Ano, jsem to já. Co se stalo?'' vyptával se pořád do telefonu Louis. Danielle se chytla za pusu. Harry k ní přiběhl a vzal si od ní telefon. Zayn, Liam a Niall byli jako v tranzu a Eliz se pomalu probírala.

Elizabeth
Když jsem se pomalu probrala, ležela jsem na sedačce. Liam seděl vedle mě a držel mě za ruku, na tváři zdrcující výraz. Zayn stál hned vedle něho a vypadal dost zmateně. Niall se sesunul do křesla. Všichni se dívali na Harryho, který držel telefon. Danielle stála vedle něho a plakala. ,,Co se stalo?'' zeptala jsem se zmateně. ,,Eliz omdlela, teď se probrala.'' řekl Harry opatrně do telefonu a přitom se na mě díval. V ten moment se mi v hlavě přehrály poslední minuty. Jak je to možné? Zdá se mi to, nebo na mě před chvíli promluvil můj manžel? Louis. Panebože Louis! Okamžitě jsem vstala ze sedačky a ruku natáhla k Harrymu, ať mi dá telefon. Byl jak v tranzu. Oči měl vykulené. ,,Chce.. chce s tebou mluvit.'' řekl a pomalu mi podal telefon. Nadechla jsem se a sluchátko si přiložila k uchu. ,,Louisi?'' řekla jsem tiše a srdce se mi rozpumpovalo na plné obrátky. ,,Eliz? Jsi tam?'' ozvalo se. ,,Můj bože, Louisi! Ty.. ty.. ty žiješ!'' třásl se mi hlas. ,,Ano žiju. Bože jsem tak rád, že tě slyším. Eliz jedu domů! Všechno ti musím říct.'' řekl s úsměvem v hlase. Začala jsem plakat radostí. Moje přání se splnilo. Můj Louis žije! On žije! Tak tak jsem popadala dech. Koukla jsem se na kluky a ti začali jásat nadšením. ,,Louisi!!!! Bože ty žiješ! Louisi!'' křičeli jeden přes druhého. Niall skákal a objímal se s Harrym. Danielle už nebrečela a koukala na mě zářivýma očkama. Liam a Zayn mě začali objímat. Když Louis v telefonu slyšel ten kravál, začal se smát.

Všichni jsme se vystřídali u sluchátka. Bylo to tak emotivní. Stal se zázrak. Všichni jsme se objímali a mluvili do telefonu všichni přes sebe.

Po půl hodině hovoru nám Louis konečně vysvětlil, co se stalo.
Když v letadle začalo hořet, naštěstí nebyl v zadní části. Během letu se totiž přesunul o několik řad dopředu. Pak se snad stal nějaký obrovský zázrak, protože přežil pád toho letadla. Byl ve vážném stavu. Ale vydržel to, než přijely záchranné tými. Ty, co přežili, rozvezli do nejbližších nemocnic. Potom byl nějakou dobu v kómatu. Když se po 4 týdnech konečně probral, pořád nebyl ještě v pořádku. Měl hodně zranění a doktoři mu oznámili, že měl velký otřes mozku. Chtěl se nám co nejdříve ozvat, ale bál se, jak zareagujeme. Když mu pak doktoři po další léčbě řekli, že ho propustí brzy domů, odhodlal se zavolat. Ještě se týden musí zdržet v Moskvě a vyřídit pár věcí a pak může odletět.
Tohle byli ty nejdůležitější informace. Ještě jsem si toho řekli víc a když jsme pak hovor skončili, pořád jsem byli všichni v šoku. Nemohla jsem uvěřit tomu, co se stalo. Jakoby se Louis znovu narodil. Bylo to víc, než jen zázrak. Ten nahoře nezáchranil jen jeden život, zachránil dva. Když mi Louis řekl, že mě miluje a že se nemůže dočkat, až mě bude moct držet v náruči, vrátila se mi duše.

Během týdne
Všichni se už samozřejmě dozvěděli, co se stalo. Naši a Louisovi rodiče taky tomu nemohli uvěřit. Byli tak šťastní. Louisova maminka brečela asi hodinu, než se z toho vzpamatovala. Vrátil se jí syn. Pro média to byla žhavá novinka. Trochu jsem se bála, že to bude pro Louise těžké, jak se vrátí a modlila se, aby to rychle přešlo.
Nemohla jsem se dočkat, až těch pár nekonečně dlouhých dní uteče. Taky jsem ale pociťovala úzkost. Co udělám, až ho uvidím? Jak to všechno bude dál? Danielle mi ale řekla, ať všechno hodím za hlavu a nedělám si starosti. Nějak bylo a nějak bude.
A kluci? Ti se mohli z toho zbláznit. Začali chystat takovou uvítací hostinu jen pro rodinu a přátele. Nemůžu ani popsat všechno, co se za ten týden událo. Tolik se toho změnilo a teprve změní.

Den návratu Louise
Ten poslední večer jsem nomohla spát. Pořád jsem se v posteli převalovala. Asi okolo třetí hodiny v noci mi někdo zaklepal na dveře. Sedla jsem si na postel. ,,Dále.'' řekla jsem. Do pokoje vstoupil Zayn. Podíval se na mě omluvným obličejem. ,,Doufám, že jsem tě nevzbudil.'' zavřel za sebou dveře. ,,Nevzbudil. Já jsem ani na chvíli oko nezamhouřila.'' usmála jsem se na něj a odkyrala peřinu. Hupsnul vedle mě a opřeli jsme se o zeď. ,,Jseš nervózní?'' zeptal se po chvilce ticha. ,,Strašně a ty?'' koukla jsem na něho. ,,Trochu jo. Ale strašně se těším. Když si představím, že se Louis vrátí, pořád se mi tomu nechce věřit. Musím ho prostě vidět a obejmout, abych věděl, že se mi to nezdá.'' řekl Zayn a pak se pousmál. ,,Mám to stejně. Je to zvláštní. Nemohla jsem se celý týden dočkat, až nastane tenhle den a teď, jako bych se toho bála.'' pokrčila jsem rameny. ,,To je normální. Prostě jen nevíš, co máš dělat. Jak reagovat. Je to jako před maturitou, seš strašně nervózní. Jenže v tomhle případě je to horší.'' řekl mi na to. ,,Přesně. Mám takový pocit, ale nedokážu ho popsat. Je to opravdu jak před nějakou zkouškou. Ty nervy a tak. Ale na druhou stranu se strašně těšíš.'' kývla jsem hlavou. ,,Víš co si myslím?'' podíval se na mě. ,,Co?'' zeptala jsem se. ,,Až ho uvidíš a podíváš se mu do očí, všechno bude zase jako dřív. Jako by nikdy neodešel. Najednou z tebe ta tréma a starosti prostě opadnou a zaplaví tě štěstí.'' usmál se. ,,Páni. Jakoby jsi mi četl myšlenky. Líp bych to asi neřekla.'' usmála jsem se na něj taky.
Ještě nějakou chvíli jsme se povídali a pak se ozvalo další zaklepání na dveře. Otevřely se a v nich stáli Niall a Harry. ,,Můžeme se k vám přidat?'' zeptal se Niall. Se Zaynem jsme se společně zasmáli. ,,Jasně že jo.'' odpovědl Zayn a kluci k nám hupsli do postele. ,,Ještě, že jsem tenkrát trvala na koupi velké postele.'' smála jsem se. ,,Nemohl jsme usnout a tak jsem chtěl jít za tebou.'' podíval se Harry na Zayna. ,,Jenže ty jsi nebyl v pokoji a když jsem tě šel hledat, v kuchyni jsem narazil na Nialla. Hrabal se v ledničce.'' koukl pak na Nialla, který seděl vedle něho. ,,Taky jsem nemohl spát, no. Takže jsem si chtěl dát něco dobrýho, ale vyrušil mě Harry. No a nakonec jsme se vydali za tebou a našli tak i Zayna.'' dodal Niall. Začli jsme se všichni smát. Další zaklepání. ,,Pojďte dovnitř, jsme tu všichni.'' zavolal Harry a do pokoje vtrhli Liam s Danielle. Liam držel v ruce tři krabičky zmrzliny. ,,Tak ty si vyluxoval tu ledničku. A já si říkal, kam se ta zmrzka poděla.'' říkal Niall na adresu Liama. ,,Schoval jsem ji před tebou, ať zbyde i na ostatní.'' vyplázl na něj jazyk Liam. ,,Slyšeli jsme hlasy a tak jsme se rozhodli přidat se. A jako úplatek jsme vzali něco na zub.'' dodala Danielle a hupsli oba do postele. Všichni jsme se na sebe mačkali a jedli zmrzlinu. Niall snědl všechnu čokoládovou, takže zbývaly jen tři druhy-jahodová, vanilková a citronová.
Když se zmrzlina dojedla, nějakou chvilku jsme si ještě povídali a pak konečně okolo páté hodiny usnuli.

Když jsme se probudila, musela jsem se tiše zasmát. To byl pohled. Niall byl rozvalený po celé posteli, Zayn skončil na zemi, Harry byl napůl v posteli a napůl na zemi, Danielle spala v náruči Liama v rohu a já byla na kraji postele a u hlavy jsme měla Niallovy nohy. ,,Fuj.'' řekla jsem a sedla si na postel. Promnula jsem si oči a koukla na hodiny. 10:23. ,,Do háje.'' pronesla jsem tiše. Louis by měl přiletět okolo druhé a mi tu takhle v posteli. ,,Lidi budíček!! Zaspali jsme! Dělejte, vstávejte, honém!!'' křičela jsem a svalila Nialla z postele. U toho jsem drcla do Harryho a Zayna a Liama jsem tahala za tričko. ,,Honem lidi, musíme se přichystat, šup šup!'' vyskočila jsem z postele. Niall se probral jako první a vykuleně se na mě díval. ,,No nečum a běž dělat snídani.'' rozkázala jsem mu a on hned vstal. ,,Rozkaz šéfe! Dělejte lidi, zaspali jsme.'' pomohl mi vzbudit i ostatní. ,,Jéé, kolik je hodin?'' zeptala se rozespale Danielle a zívla. ,,Za chvilku bude půl jedenáctý.'' odpověděla jsem ji. ,,Bože, fakt jsme zaspali. Broučku vstávej.'' třásla s Liamem.

Nakonec se mi je podařilo vykopat z pokoje. V koupelně bylo narváno. Všichni se po něčem sháněli a hulákali přes sebe. ,,Nialle, podej mi ten hřeben!'' dožadoval se Zayn. ,,Podej si ho sám, já teď hledám svoje spodky.'' poletoval všude Niall. ,,Tady je máš.'' hodila mu je Danielle na hlavu. ,,Dan neviděla jsi, kde jsem si dal holící strojek? Ty fousy musím dát dolů.'' ptal se jí zase Liam. ,,Byl v té poličce, podívej se, já se jdu už oblíct.'' řekla mu na to a odbíhala do jejich společné ložnice. Harry zase lítal po bytě jen v trenýrkách. ,,Nemůžu najít kravatu!'' hulákal na všechny. ,,Kravatu nepotřebuješ, tady máš košili.'' hodila jsem mu ji přímo z žehlícího prkna. Chytil ji. ,,Potřebuje ještě někdo něco vyžehlit?'' zavolala jsem na ostatní. ,,Já! Kalhoty.'' už ke mě spěchal Zayn.

Byl to pořádný zmatek. Naštěstí jsem se všichni dali nějak do pucu a čekali na auto, které nás mělo odvézt na tajné místo, kam měl vrtulníkem přiletět Louis. Proč tajné? Louis ani nikdo z nás totiž nechtěl, aby přiletěl na hlavní letiště. Umíte si představit, kolik novinářů a lidí by tam na nás čekalo? Navíc Louis musí být v klidu a ne se rovnou usmívat na novináře a odpovídat na všechny ty dotěrné otázky. Chtěli jsme, aby to proběhlo všechno v klidu a bez komplikací. Měli jsem na to místo jet jen my. Rodiče a přátele se s Louisem měli potkat až přijedeme zpátky na oslavu. Shodli jsme se na tom všichni a je to tak i lepší.

Auto mělo každou chvíli dorazit. Já stála před zrcadlem a koukala na tu dívku před sebou. Měla vyžehlené rozpuštěné vlasy. Na sobě měla černé legíny, červené šaty s krátkým rukávem a s černým páskem okolo boků a černé balerýnky. ,,Sluší ti to.'' vešla do pokoje Danielle a přišla ke mě. ,,Děkuju.'' usmála jsem se na ni. ,,Ale na něco jsi zapomněla.'' dodala. ,,Na co?'' nevěděla jsem, co myslí. Vzala do svých rukou moji dlaň, něco do ní dala a sevřela ji. Podívala jsem se, co to je. Jen jsem s údivem hleděla. ,,Páni, ony už zase jdou.'' prohlížela jsem si Louisovi hodinky. ,,Ano. Přece jen to bylo nějaké znamení. Sice nejdřív špatné, ale teď vidíš sama.'' dodala s úsměvem. ,,Úplně jsem na ně zapomněla.'' povzdychla jsem si. ,,Děkuju.'' obejmula jsem ji. ,,Za podporu a za to, že jsi tu byla s náma.'' dodala jsem. ,,To je přece samozřejmost. A teď už pojď, Louis čeká.'' objala mě taky a já se naposledy podívala do zrcadla a držela si palce.

Když jsme vyšli před dům, auto už na nás čekalo. Rychle jsme nasedli a vyjeli. Vrtulník už byl taky na cestě. Celou cestu jsem byla nedočkavá. ,,Dýchej zhluboka, ať nám zase neomdlíš.'' dobíral si mě Niall. ,,To zvládneš.'' poklepal mě na pravém koleně Harry, který seděl vedle mě. ,,Páni, to je tak neuvěřitelný.'' opakoval stále Zayn a Liam přikyvoval. Já si v duchu představovala Louise, jak vystupuje z vrtulníku a utíká k nám. Ale ani ta nejdetalnější předtava se nemohla rovnat realitě.

Jakmile jsme z hlavní cesty odbočili na vedlejší, byla jsem nervóznější ještě víc. Přemýšlela jsem nad tím, jak se asi teď cítí moje polovička. Ale z přemýšlení mě vytrhla drkotající cesta. Jeli jsme totiž okolo lesa a tam je terén trochu horší, než když jedete po dálnici. Měli jsme totiž namířeno na obrovskou louku, kde měl vrtulník přistát. Okolo jsou jenom pole a lesy.

Auto zastavilo. Naposledy jsem se pořádně nadechla a vystoupila z auta. Byli jsme tu dřív než Louis, ale aspoň jsem se mohla ještě duševně připravit. Sluníčko příjemně hřálo a sem tam se zvedl větřík. Harry mi dal ruku okolo ramen. ,,Jsem tak napjatý.'' řekl. ,,Já taky.'' přikývla jsem. Niall poskakoval sem tam a pořád se někoho vyptával kolik je hodin. Zayn stál po mé levici a díval se na nebe. Danielle a Liam stáli v objetí naproti nám.
,,Už letí!'' zakříčel mi u ucha Zayn a mával na vrtulník. Přidali jsme se k němu.
Když červený vrtulník přistával, tráva se rozvířila. Stáhl se mi žaludek. Ještě pár vteřin a už ho uvidím. Cítila jsem, jak mě Harry víc stiskl. Vyměnili jsme si vzrušující pohledy a pak koukli zpátky na vrtulník, který už přistál a otevíraly se mu zadní dvířka.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

- Jaké byli vaše pocity během čtení?
- Jak teď zareaguje Eliz?
- Co říkáte na poslední noc, kdy se všichni nasáčkovali do jedné postele?
- A co říkáte na místo setkání?

Tyjo, musím přiznat, že tento díl byl pro mě asi nejhorší na psaní :D. Poprvé jsem se vcítila do Eliz a byla taky napjatá :D. To se mi ještě nestalo :D. Ale jen takový detail :).
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Christ Christ | Web | 23. března 2012 v 16:13 | Reagovat

Já byla taky hrozně napjatá jak jsem to četla, i teď jsem!

Byla jsem hrozně napjatá jak už jsem psala, někdy jsem se i smála jak si popisovala jak všichni leží na posteli a ták :D
Štěstím se zblázní
Pořád jsem se smála :D
Zajímavý.. něco v tom bude :-| :D

2 Smile* Smile* | Web | 23. března 2012 v 16:22 | Reagovat

Si v pohode?! O_O Takto to skončiť?!  O_O Uprosted takej napínavej časti?! Ale nie, robím si srandu :D Je to perfektné!
Som veľmi šťastná, že Louisovi nič nie je a vracia sa domov.
• Celý diel som znova preplakala! Dievča toto mi nerob! Furt keď sem idem niečo čítať, tak to celé prerevem! A mama na mňa pozerá ako na blázna! :D
• A tak ako ty som sa v tomto diele dokonale vžila do Eliz. Celý dielik som bola úplne nervózna!
• A to nasáčkovanie do postele si vymyslela úžasne! viem si ich všetkých živo predstaviť! :D
• A aj to miesto stretnutia je perfektné... :D myslíš na všetko :D
+ Teším sa na noový diel v nedeľu :D (mám to už ako pripomienku i v mobile - aby som NÁHODOU nezabudla!)

3 Smile* Smile* | Web | 23. března 2012 v 16:23 | Reagovat

a srry za tak dlhý komentár :D :D ale musela som povedať aspoň časť mojich pocitov pri tomto dieli :D

4 Zasněná Zasněná | Web | 23. března 2012 v 16:25 | Reagovat

[2]: Já mám ráda dlouhý komentáře :) Mooc! :D

5 Májuš Májuš | Web | 23. března 2012 v 16:31 | Reagovat

to jako vážně?! takhle to zaseknout?! áááá, já se zblázním! jsem napětím bez sebe, do neděle nevydržím!!! Jinak opět dokonalý díl, děsně se mi líbilo, jak se všichni nasáčkovali do jedné postele. :D A ten Niall. klasika prostě. :D pořád by jedl. :D honem další, moc moc prosím. já to vážně nevydržím. úúú! :D

6 Ká♥ Ká♥ | 23. března 2012 v 16:33 | Reagovat

- Byla sme nervní, napjatá a vysmátá!:DD
- Myslím, že to s ní švihne!:DD
- Popravdě??:D..mám ráda takovýhle scénky!!:DD...je to úžasný umím si to představit  au toho s emusím smát!..Miluju tu scénku!:)
- Podle mě je romantický:)..
rychle další dílek tenhle se ti moc povedl!:)

7 Any :) Any :) | Web | 23. března 2012 v 16:49 | Reagovat

Byla jsem úplně napjatá, máš spisovatelský talent!
Úžasný! :-)

8 Zee Zee | Web | 23. března 2012 v 16:50 | Reagovat

Byla jsem úplně na trní! Čučím do monitoru a přiblble se usmívám. :D Moc se mi líbí, že ses do toho vžila napsala ty detaily, mnohem lépe se to čte a představuje. :] A chtěla bych to někdy zažít, být nacpaná v jedný posteli s One Direction a jíst zmrzlinu. :D Eliz se rozeběhne a bude chtít obejmout Louise, ale on bude chtít paní Mrkvičkovou. :D (Já vím, že už jsem s tím trapná, ale já ji prostě mám ráda! :D) A líbí se mi to místo, teďko bych tam chtěla být, ne tady u počítač. :P Moc povedený díl!

9 Zasněná Zasněná | Web | 23. března 2012 v 17:29 | Reagovat

[8]: Nejsi trapná :). Paní Mrkvičkovou jsem si taky oblíbila :D.

Jinak na konci příběhu mám pro všechny malé překvápko :D.

10 Ter. Ter. | Web | 23. března 2012 v 17:41 | Reagovat

Bože!!! Tak napínavý?? Aaa, už se těšim na další díl. :-)
- Jaký byly moje pocity? Smíšený. Normálně jsem uronila slzu na začátku, když spolu mluvili (štěstí ;D) a smála jsem se jejich polehávání v posteli, jejich hláškám, když se tam postupně dostávali (hlavně Niallovu >> ,,Tak ty si vyluxoval tu ledničku. A já si říkal, kam se ta zmrzka poděla.'' :DD ; a prostě všechny jeho hlášky v téhle celé povídce..) a taky jejich rannímu zmatku...trochu mi to připomělo mě s kamarádkama na soustředění.. :D )
- Jak zareaguje Eliz??...No, podle mě (asi jako všichni ostatní) bude absolutně štěstím bez sebe a ta nervozita odpadne.. :-)
- Boží!! :D A to probuzení....to muselo bejt hodně zajímavý...! :D
- Místo setkání...hodně dobře promyšlený.. :-)
Věřim, že byl pro tebe tenhle díl těžkej na psaní..;D A podle mě je to hlubší vžití do role Eliz lepší. Líp se to potom představuje. ;-) Sakra už se nemůžu dočkat dalšího dílu!! :-)  :D

11 Zaira* x♥ Zaira* x♥ | Web | 23. března 2012 v 18:38 | Reagovat

- To se nedá ani popsát, na začátku jsem byla napjatá, že to snad ani víc nešlo, pak se mi líbil ten raní zmatek :D Výstižné.. a ten konec, no úplně nervózní.. skvěle jsem se vžila do role Eliz :)
- Doufejme, že opět neomdlí :D :D
- Chtěla bych být mezi nimi, ale to probuzení a Niallovi nohy.. áá :D :D
- Úžasně vymyšleno.. jinak, musím tě pochválit.. nejlepší díl co jsi kdy napsala.. šikula si, vážně!! ♥ HONEM další DÍL!! :-D

12 Lady WeroniQue ♥ Lady WeroniQue ♥ | Web | 23. března 2012 v 19:33 | Reagovat

,,No nečum a běž dělat snídani.'' Totálně nejvězší výtlem!! Zase super jako vždy! Nemůžu se dočkat až bude pokračování!

13 Lady WeroniQue ♥ Lady WeroniQue ♥ | Web | 23. března 2012 v 19:37 | Reagovat

[12]: Jinak: Seš normální jako?!!! Jsi mě zabila u toho konce! Chceš vidět můj výraz když jsem to dočetla?? O_O  O_O  O_O  O_O

14 Zasněná Zasněná | Web | 23. března 2012 v 20:07 | Reagovat

Lidi :D Super ty vaše dlouhé komentáře, boží!! :) Jste nenormálně úžasní ;).

15 Em*//czonedirection.blog.cz Em*//czonedirection.blog.cz | Web | 23. března 2012 v 21:11 | Reagovat

Hele Hele HEle!! já nestíham, jsem teprv u devátého dílu jako:// a to jen díky lyžáku:D Každopadně, to co jsem přečetla - no prostě skvělý!!! páni, uplne dokonalý!! nic víc ti na to říkat nemusím:) zítra dočtu, stoprocentne!:D a můžu tě poprosit o další informace, že je nový díl? :Djestli teda nevadí:))

16 Sabí ;) Sabí ;) | Web | 23. března 2012 v 21:18 | Reagovat

ÚŽASNÉ,chci další díl,HNED! Přečetla jsem teď všechny díly, holka, klobouk dolů ;DDD Doufám,že dobře. Dobré,kamarádské. Je to dobré,aby nebyl ve stresu . holka,máš obrovský talent!

17 Renette' Renette' | Web | 23. března 2012 v 23:22 | Reagovat

ááá ako môžeš byť tak sebecká a ukončiť to práve v tom najlepšom ?? :D toto mi nerob !! :D dúfam, že ďalšia časť bude rýchlo inak skolabujem :DDD

18 Zasněná Zasněná | Web | 24. března 2012 v 10:05 | Reagovat

[15]: Jasně, dám vědět ;).

19 stay-strong stay-strong | E-mail | Web | 24. března 2012 v 12:15 | Reagovat

Jaka za A jsem na to pěkně naštavnáá! Celý díl se těším na to až se setkají a ono prd! :D

- Natěšené na setkání které ani nepřišlo :D
- Skočí mu okolo krku!!! :D
- To musel být fakt komickej pohled.
- Tajné letiště... jak z hororu!! :D O_O :D

20 Christ Christ | Web | 24. března 2012 v 13:52 | Reagovat

Né, až za hodinu :/ To nevydržím :D

21 ♥Zuzíí ♥Zuzíí | E-mail | Web | 24. března 2012 v 23:19 | Reagovat

- Ouuu... moje pocity?.. doost napjaté a byla jsem celá nedokčavá! :D
- Já být eliz tak se rozeběhnu a skočím mu do náručí... :D
- OMG! :D To musel být pohled! :D
- Zajímavé!.. :D :D ;)
Těším se na pokráčo! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama