Budoucnost si nevybereš - 12. DÍL

19. března 2012 v 16:00 | Zasněná |  Budoucnost si nevybereš

název: Budoucnost si nevybereš
vytvořila: Zasněná
díl: 12.

Harry zrovna podával kávu, když se na stole rozezvonil můj mobil.


Chňapla jsem ho rychle do ruky a podívala se kdo volá. Neznámé číslo. V duchu jsem si přála, aby to byl Louis. Zvedla jsem mobil a přiložila si ho k uchu. ,,Prosím?'' zeptala jsem se. ,,Paní Tomlinsonová?'' ozval se mužský hlas. Ten Louisův to ale bohužel nebyl. ,,Ano. A vy?'' řekla jsem trochu zklamaně. ,,Dobrý den. Jsem pan Mancon.'' představil se. Pak mi to došlo. Byl to přítel Louise. Ten, který mu nabídl práci trenéra v Rusku. ,,Slyšel jsem co se stalo.'' pokračoval smutným hlasem. ,,Přeju upřímnou soustrast.'' dodal. Zase jsem začala brečet. Tohle jsem nechtěla slyšet. Neopověděla jsem mu a podala telefon Liamovi. Vzal si telefon a šel s ním do vedlejšího pokoje. Já si dala hlavu do dlaní. Zayn ke mě přiskočil a obejmul mě. ,,Kdo to byl?'' zeptal se po minutě. ,,Ten chlap, co dal Louisovi práci. Už o tom slyšel.'' odpověděla jsem.

Pár minut na to, zazvonil mobil zase. Tentokrát Harrymu. Vzal to a po pár sekundách to položil bez jediného slova. ,,Novináři.'' řekl. A je to tady. Veřejnost se dozvěděla o Louisovi. ,,Co budeme dělat?'' zeptal se Niall, který se přemístil do křesla a neustále hleděl do notebooku. ,,Zavolám manažerovi.'' řekl mu na to Zayn.

Byla to hotová mela. Pořád vyzváněly telefony. Lidi chtěli vědět co se děje. Na twittrech jsme měli všichni několik zpráv. V televizi o tom pořád mluvili. Byli jsme všichni v jednom kole. Novináři nás pronásledovali ještě víc, než doteď. Neměli jsme žádné zprávy, takže jsme nevěděli co lidem říct. Fanoušci byli taky v šoku. Nezbývalo nám nic jiného, než se nezhroutit. Volali si nás do rádií a do televize, ale všechno jsme s klukama odmítali. Byl to obrovský tlak.

Týden na to, přišla zpráva z Moskvy o nehodě. Jak už jsme věděli, v letadle hořelo. Zadní část na tom byla nejhůř. Velká část cestujích nepřežila ani se je nepodařilo identifikovat. Jen spálené těla. A ti co přežili, bylo jich 6 + pilot, bojovalo v nemocnici o život. Hned jsem zjišťovali, jestli je jeden z nich i Louis, ale nepřišli žádné zprávy. Byli jsme zoufalí a já nejvíc. Bylo to strašné. Nevědět co se děje. Docházela mi už síla.

Necelý měsíc potom nám nakonec řekli, že Louis, který seděl v zadní části letadla, musel zemřít hned po zásahu. Když jsem se to dozvěděla, omdlela jsem. Převezli mě do nemocnice a byla jsem tam dva dny. Nechtěla jsem pít, jíst ani spát. Pořád jsem nechtěla věřit, že je Louis mrtvý. Prostě ne! Někdo chtěl prý vědět, kdy bude pohřeb. To mě nejvíc zasáhlo. Vždyť to nebylo ani na 100% potvrzené, že Louis.. nechtěla jsem na to ani pomyslet.

Po propuštění z nemocnice jsem chtěla být sama. Zašila jsem se v našem malém bytě, který jsme si s Louisem před svatbou koupili a nevylézala z něj. Kluci chtěli být se mnou, ale já nikoho nechtěla vidět. Ani je ani rodiče.

Rodiče. Další hořká část. Moji rodiče byli nešťastní. Nevěděli, jak mi pomoct. Neustále mi volali, ale já nezvedala ani telefony. S Louisovými rodiči jsem mluvila ještě v nemocnici. Byli na tom moc špatně. Taky nechtěli věřit, že jejich syn zahynul.

Už jsem ani nevěděla co je to úsměv. Navek jsem vypadala jako mrtvola, tak o mě psali v novinách. Byla to pravda. Už jsem ztratila sílu bojovat. Celé dny jsem seděla na zemi před dveřmi a čekala, že se otevřou a dovnitř vejde můj manžel. Bohužel se neobjevil.

Rozhodla jsem se. Když tu nebyl on, nebudu tu taky. Jeden večer jsem spolikala více prášků na spaní, než mi doktor předepsal. Chtěla jsem skončit. Jenže Harry mi to nedovolil. Ten večer mě přišel navštívit. Když jsem neotevírala, vykopl dveře a našel mě v ložnici na posteli. Ihned zavolal záchranku.
Probudila jsem se opět v nemocnici. Kluci mi zpočátku nadávali, jakou blbost jsem udělala. Slíbila jsem jim, že už se to nestane. Taky mi zakázali dál být v tom bytě. Sbalili mi věci a nastěhovali mě do ''hlavního domu One Direction''.
Tu noc, co jsem se tam vrátila, se mi zdál sen.

Byla jsem ve velké prázdné místnosti s bílými zdmi. Předemnou byli dveře. Otevřela jsem je a dostala se do nemocničního pokoje. Kolem poletovala sestra a doktor. Byl tam velký stůl a na něm položená černá rakev s červenou mašlí. Najednou ale rakev zmizela a místo ní se tam objevila postel a kolem ní nemocniční přístroje. Vydávaly takové ty nepříjemné pípací zvuky. Prošla jsem kolem postele a pak uviděla Louise. Na sobě měl kyslíkovou masku. Vypadal jako mrtvý. Byl celý bílý, oči měl zavřené. Chtěla jsem mu něco říct, ale nešlo to. Přála jsem si, aby se pohnul a otevřel své krásné modré oči. Aby promluvil nebo se na mě aspoň usmál. Ale nic. Jen tam tak ležel. Najednou mě někdo chytil za paži. Doktor. Stále mi opakoval, že už musím jít. Já ale nechtěla. Chytil mě pevněji a odvlekl z místnosti. Křičela jsem a vzdorovala, ale nepomohlo to. Doktor za mnou zavřel dveře a já se ocitla zase v té velké prázdné místnosti.

,,Né!!'' Vyskočila jsem do sedu. Srdce mi bylo jako splašené. Po čele mi stékal pot. Do pokoje vrthla Danielle s Liamem. ,,Eliz, co se děje?'' ptal se vystrašeně Liam. Stále jsem oddechovala. ,,Něco se ti jen ošklivého zdálo.'' uklidňovala mě Danielle a stiskla mi pravou dlaň. ,,Byl.. byl tam. Na posteli.. Ty přístroje.. Louis..'' koktala jsem. Liam si mě důkladně prohlížel. ,,Nechceš přinést vodu?'' zeptal se. Příkývla jsem a on odešel do kuchyně. Mezitím jsem se uklidnila. ,,Zdálo se ti o Louisovi?'' pousmála se Danielle. ,,Jo. Bylo to tak živé. Dan, co když je to nějaké znamení?'' zeptala jsem se jí. ,,Doufejme.'' usmála se na mě. To mi dodalo sílu. Vždycky byla při mě.

Další tři noci se sen opakoval. Nezměnil se, byl pořád stejný. Vždycky jsem se probudila s výkřikem. Někdo by řekl, že to byl jen škaredý sen, ale pro mě to byla naděje. Musela jsem věřit. Já to s Louisem nevzdám!

Čtvrtá noc. Sen se opět dostavil, ale něco se změnilo. Všechno bylo stejné, dokud jsem nepřišla k nemocničí posteli, na které měl Louis ležet. Jenže on tam nebyl. Všechno tam zůstalo, ale on ne. Rozhlédla jsem se kolem. Neviděla jsem ho. A když jsem se otočila podruhé, stál vedle mě. Byl v černé košili a černých plátěných kalhotech. Pomalu se na mě usmál a promluvil: ,,Ahoj ženuško.'' a v tom sen skončil. Probudila jsem se s pláčem. Ale ne smutným. Byla jsem šťastná, že jsem konečně uslyšela jeho hlas, ikdyž to bylo jen ve snu. Tentokrát za mnou do pokoje přiletěl Niall. ,,Eliz, proč brečíš? Zase se ti zdál ten sen?'' posadil se kě mě na postel a obejmul mě. Všechno jsem mu do puntíku řekla. Nakonec se objevili všichni i s Danielle. ,,Bože, co to znamená?'' říkala jsem si nahlas pro sebe. ,,To kdybychom věděli.'' sedl si na zem k mojí posteli Zayn. ,,Proč se ten sen nezdá i mě?'' odlehčil situaci Harry. Všichni jsme se tiše zasmáli.

Ten den jsem měla lepší náladu než obvykle. Pustila jsem se i do vaření. Harry a Liam mi pomáhali připravit oběd. Niall se tam motal a furt radil, jak máme maso opéct a Zayn ukázal Danielle novou videohru. Všechno bylo úplně normální. Až na jedu věc. Chyběl tam Louis.
,,Všichni ke stolu!'' zvolal Harry a naléval zeleninovou polévku. Niall byl u stolu samozřejmě jako první. ,,Chci největší porci!'' rozkázal a smál se u toho. ,,Jak ty to děláš, že nepřibíráš?'' divila se Danielle a přisedla si také ke stolu. Když všichni zasedli za stůl, s Harrym jsme rozdali talíře a začalo se jíst.

Telefon. ,,To zas budou nějací pisálci, zvednu to.'' řekl Zayn a chtěl vstát. ,,Ne seď. Já to vezmu.'' řekla jsem, vstala od stolu a mířila do obýváku. Zvedla jsem telefon: ,,Tomlinsonová.'' řekla jsem. Zpočátku se nic neozývalo. ,,Halo, kdo je tam?'' zeptala jsem se. ,,Ahoj ženuško.'' ozvalo se konečně. V ten moment se mi zastavil dech. Zapotácela jsem se a složila se k zemi. Telefon mi vyklouzl z ruky a já upadla do bezvědomí.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Agmi Agmi | Web | 19. března 2012 v 16:11 | Reagovat

Konec se mi zdá moc nereálný...takový..nevím, nijaký.blbě ukončený.Ale jinak moc hezkýýý:))

2 *Anny* *Anny* | Web | 19. března 2012 v 16:17 | Reagovat

celej tenhle díl jsem probrečela :/ :D je to strašně dojemný :) už se tešim na další část :) :-)

3 Zasněná Zasněná | Web | 19. března 2012 v 16:18 | Reagovat

[1]: Jaká část? :)
[2]: Tyjo, to jsem nečekala :D. Díky :).

4 S-A* S-A* | Web | 19. března 2012 v 16:40 | Reagovat

úžasnej díl, nemá chybu♥ Okamžitě druhej, nechceš udělat výjimku číslo dvě ? Prosííím O:-) :DD

5 Zasněná Zasněná | Web | 19. března 2012 v 16:46 | Reagovat

[4]: Ne ne, dneska moc nestíhám :D.

6 Ká♥ Ká♥ | 19. března 2012 v 16:49 | Reagovat

YES!!...Louis Tomlinson is back!!:DDDDD...
Musí to být on prosííím!:/...ať je živéj!!:/...rychle další díl ;)..nebo žeby volal ze záhrobí??:O..to je asi blbost:DD...rychle pokračování jsem nedočkavá!:)

7 Ká♥ Ká♥ | 19. března 2012 v 16:53 | Reagovat

[5]: No, ale mohla bys udělat vyjímku!:DD

8 Ter. Ter. | Web | 19. března 2012 v 17:26 | Reagovat

Tak právě se ti podařilo mě rozbrečet...dobrá práce! :D
A úžasný konec..! ;-)
Bože! Už se těšim na další díl!! :))

9 Renette' Renette' | Web | 19. března 2012 v 17:32 | Reagovat

ááá, už si dala ďalšiu časť :(( nestíham... chcela som niečo pridať, ale najskôr si musím napísať úvahu do školy, potom až blog.. prepáč mi, zajtra už určite sľúbujem !! :D

10 stay-strong stay-strong | E-mail | Web | 19. března 2012 v 17:38 | Reagovat

Konečně! Ženuško ! <3 Fakt tu ffku miluju! <3 ♥ ;* u začátku jsem pomálu brečela jen tak pro info! ♥

11 Agmi Agmi | Web | 19. března 2012 v 17:49 | Reagovat

[3]: jak omdlela..:))
protože člověk by normálně začal výskat radostí nebo tak...

12 Májuš Májuš | Web | 19. března 2012 v 17:51 | Reagovat

Takhle to skončit?! To nemyslíš vážně, že ne?! Oh bože, on je živej! YEAH! :D Umřu do dalšího dílu, já to fakt nevydržím. Že je naživuuuu? :D Dokonalý, miluju tuhle povídku! ♥

13 Zasněná Zasněná | Web | 19. března 2012 v 17:55 | Reagovat

[11]: Tak pro ni to byl šok, víš :D. Já bych taky asi sebou sekla, kdyby mi zavolal někdo, kdo by měl být mrtvý ;).

14 Zaira* x♥ Zaira* x♥ | Web | 19. března 2012 v 18:33 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁ... on je živý!! :D :D Fůů.. začínala jsem se bát ;P Hoonem další díl!

15 Zee Zee | Web | 19. března 2012 v 19:47 | Reagovat

Když jsem četla část >Necelý měsíc potom nám nakonec řekli, že Louis, který seděl v zadní části letadla, musel zemřít hned po zásahu. Když jsem se to dozvěděla, omdlela jsem. Převezli mě do nemocnice a byla jsem tam dva dny. Nechtěla jsem pít, jíst ani spát. Pořád jsem nechtěla věřit, že je Louis mrtvý. Prostě ne! Někdo chtěl prý vědět, kdy bude pohřeb. To mě nejvíc zasáhlo. Vždyť to nebylo ani na 100% potvrzené, že Louis.. nechtěla jsem na to ani pomyslet.< už jsem si začala připravovat nůž. ;DD Jsem ráda že to takhle dopadlo. :] Moc dobře napsaný, hltala jsem to jedním dechem (s přestávkou na připravování nože :P). Jsem ráda, že tě nemusím zabít, protože by se jedna z mých nejoblíbenějších drog vytratila. :D :]*

16 itsanotherworld itsanotherworld | Web | 19. března 2012 v 20:11 | Reagovat

hledám bezva lidi! kteří milují focení! a vědí co to znamená pravé blogové přátelství :D .. prosím mrkněte na můj blog! ;) - tohle není reklama, ale výzva pro vás, prosím zanechte alespoň názor..díky x)

17 Smile* Smile* | Web | 19. března 2012 v 20:14 | Reagovat

Nádherná časť! Vážne podarená...
A skoro celý diel som preplakala :-| ale ten zaver... Úplne mi to vybilo dych! Skvelé i desivé zaroveň!
Škoda, že budem musieť čakať tak dlho na ďalšiu časť... Ale oplatí sa čakať! :D

18 Lady WeroniQue ♥ Lady WeroniQue ♥ | Web | 19. března 2012 v 20:29 | Reagovat

Co mi to děláš?! Já normálně u toho brečela!! A ten konec...zabila jsi mě, fakt! Normálně jsem teď mrtvá! Prosím přidej HNED pokračování, jinak mě máš na svědomí ;) :D :**

19 Dem. Dem. | Web | 19. března 2012 v 20:57 | Reagovat

Co to jako je? :D Ten konec! :D Sama takle píšu, ale u ostatních se mi to prostě nelíbí a kord, když je to tahle povídka! :D

Těším se na další :)

20 Renette' Renette' | Web | 21. března 2012 v 15:13 | Reagovat

wááá... díky, díky, díky ešte raz díky !! :D vďaka tebe tu revém ako malé decko :D .. a to som aj potrebovala, vyplakať sa ♥ .. tento diel je nádherný, krása.. konečne som prečítala všetky časti, si skvelá..♥..rýchlo ďalšiu časť lebo umrém za tie 2 dni ! :D

21 Christ Christ | Web | 21. března 2012 v 15:16 | Reagovat

Wow, ihned další díl! O_O Doufám že to byl opravdu Louis.. já si to myslela že se někde schovává.. :D

22 Dadusha Dulce Dadusha Dulce | Web | 22. března 2012 v 10:23 | Reagovat

Páni, úplne maximálne si ma vynervovala... Dokelu, čo to je?? Ja chcem pokračovanie? Úžasne napínavé!!

23 ♥Zuzíí ♥Zuzíí | E-mail | Web | 22. března 2012 v 17:17 | Reagovat

oooo.. bože... nejdřív jsem ZASE brečela!!.. a pak.. o bože!!!
Hej, tak to je úžasný!!! já tě za to fakt miluju!!! ♥ :D
Co bude.. tw piš!!.. :D

24 Sabí ;) Sabí ;) | Web | 23. března 2012 v 21:10 | Reagovat

DOUFÁM,ŽE TO BUDE ON:'(( PIÍÍŠŠŠ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama